In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Оголошення] Краща тема квітня - обирайте гідних!!!

2018-05-02 16:40:26
2483 5

Привіт, Мі-Фани!
Ось і закінчився квітень. Ми вже встигли відчути подих весни та тепла, а тому не дивно, що користувачі проявляли активність та публікували цікаві та корисні теми.
Пригадати їх всі, а також обрати найкращих авторів, яким дістануться цінні подарунки нам допоможе ця тема!
Як прийняти участь в розіграші:
За результатами розіграшу Перші 3 учасники за яких буде віддано найбільшу кількість голосів, а також 1 учасник, тему якого оберуть модератори та адміністрація Mi Community Україна, отримають Комп'ютерну мишку Xiaomi Mi Mouse

Результати голосування:

Цього місяця відрив між основними кандидатами був мінімальним, саме тому результати Квітня цілком результат вашого голосування, шановні Мі-Фани.

І переможцями стали:
Вітаємо!!!!
Xiaomi Mi Mouse тепер ваша!!!

Нагадаємо вам імена претендентів, та їх теми:
Автор
Тема
8ilverSoft
Hopkins
~K~N~I~G~H~T~  ~R~I~D~E~R~
keramzit
юрійMiFan
Bakhtiiaroff
Vlad_ua2
Тема для голосування:
Краща тема квітня - голосування

Умови розіграшу
1. Розіграш триває з 02.05.2018  р по 04.05.2018 р. на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
2. Користувачі мають слідувати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України., а також не повинні перебувати на момент розіграшу у групі з обмеженим доступом
3. У розіграші НЕ можуть брати участь користувачі, які на момент створення теми були Модераторами та членами спеціальних команд Mi Community, співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
4. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
5. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які виконали П.1, 2,3, 4. цих Правил (станом на 04.05.2018 р. Включно), в період з  02.05.2018 по 04.05.2018 буде проводитись голосування серед користувачів Mi Community на визначення переможців. У голосуванні приймають участь всі зареєстровані учасники Mi Community, що мають статус не нижче “Просунутий Кролик”. 3-є учасників які наберуть найбільшу кількість голосів будуть визнані переможцями. Додатково, адміністрація та модератори Mi Community, шляхом закритого голосування оберуть 1 учасника, який також буде визнаний переможцем. Переможці будуть оголошені на сторінці Mi Community. Після оголошення результатів вони отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке вони мають дати зворотній зв'язок в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється підвищення кількості голосів за допомогою масової реєстрації нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інших дій, спрямованих на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Голоси, отримані нечесним чином не будуть враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі якщо учасник не припинить дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції - учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможці отримають “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати Комп'ютерну мишку Xiaomi Mi Mouse за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.
13. Приймаючи участь у розіграші, учасники дають свою згоду із зазначеними умовами

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторскім і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.            Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.            Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3.            На доступ до своїх персональних даних;
4.            Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5.            Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6.            Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7.            На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.            Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9.            Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10.            Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11.            Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12.            Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
2018-05-02 16:40:26
Favorites6 RateRate

Super moderator

юрійMiFan | from Redmi Note 2

#1

там всі кращі))
2018-05-02 16:55:05

Master Bunny

Gans7 | from Redmi 4X

#2

Всі кращі теми
2018-05-02 20:09:57

Pro Bunny

Vlad_ua2 | from Redmi 4A

#4

Юху, Вітаю Переможців!!! )
2018-05-07 17:47:07
А медальку не дали за апрель:(
2018-05-12 03:35:12
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  8575

 • Threads

  363

 • Replies

  396

 • Points

  140548

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list