Привіт, Мі-Фани!
Останнє оновлення Facebook Messenger не тільки дозволяє вам надсилати фотографії 360 градусів, а й 720p відео. Facebook вже підтримує зображення та відео 360 градусів у головному додатку, але це оновлення дозволяє знімати 360-градусну фотографії з вашою камерою і відправляти їх іншим.

Messenger потім перетворить їх на зображення, які можна перетягнути навколо, щоб побачити все це. Крім того, ви можете повертати телефон навколо, щоб переглянути зображення. Ви можете визначити зображення 360 градусів за піктограмою компаса, яка розташована поруч із ним.

Пам'ятайте, що ви все ще не можете надсилати відео 360 градусів іншим у Messenger. Крім того, ви повинні сфотографувати зображення 360 градусів за межами програми. Те ж саме стосується відео 720p, оскільки камера, що підтримує додаток, очевидно, має нижчу роздільну здатність.

Люди можуть відрізняти роздільну здатність відео за допомогою маркерів HD та SD, які з'являються поряд з високоякісними відеозаписами. Вони можуть натиснути на маркер, щоб зберегти мобільні дані.

Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви можете надіслати зображення в Messenger в режимі 360 градусів. Проте лише Австралія, Бельгія, Канада, Данія, Фінляндія, Франція, Гонконг, Японія, Нідерланди, Норвегія, Румунія, Сінгапур, Південна Корея, Швеція, Швейцарія, Тайвань, Велика Британія та США можуть надсилати та отримувати HD відео.