In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Керівництво по установці

[Інструкція] Керівництво для початку роботи з MIUI

2017-12-05 04:42:40
19459 15

Вітаю, Мі-Фани!
Щоб спростити процес первинного налаштування для новачків ми познайомимо вас з коротким переліком функцій, який допоможе вам швидко розпочати роботу з MIUI, а пізніше ви зможете продовжувати вивчати інші функції та налаштування, які може запропонувати MIUI.

Короткий посібник по первинному налаштуванню MIUI


1) Змінити налаштування установки додатків
За замовчуванням MIUI блокує встановлення додатків з зовнішніх джерел з міркувань безпеки, тому, якщо ви спробуєте встановити пакет * .apk, встановлення буде перервано, і вам потрібно взяти на себе відповідальність за змінення цих параметрів, щоб дозволити встановлення додатків із сторонніх джерел відкрийте: Налаштування - Додатково - Конфіденційність - Невідомі джерела - Ввімкнути


2) MI Mover - переміщуйте дані зі старого Android-смартфону без перешкод.
Якщо ви переходите з іншого пристрою на Android, то ви можете перемістити даны з нього без зайвих проблем, з цією метою ви можете скористатися програмою Mi mover для MIUI.
Вона існує як окремий додаток, а також попередньо встановлена на всі пристрої під управлінням MIUI
Щоб скористатись нею перейдіть в Налаштування - Додатково - Mi mover та слідуйте інструкціям на екрані.


3) Резервне копіювання та скидання
Якщо ви переходите з іншого пристрою mi і створили локальний резервний файл, то ви можете відновити його. Відкрийте додаток Провідник і скопіюйте раніше створену папку резервної копії на цей шлях /MIUI/backup/AllBackup/,а потім відновіть її з меню: Налаштування - Додатково - Відновлення та скидання.


4) Резервні копії в Mi Cloud
Якщо ви використовували MI-телефон і вже використовували хмарне резервне копіювання, то можливо відразу відновити додатки разом із даними, для цього перейдіть до Налаштувань - Mi аккаунт - Mi Cloud - Резервне копіювання пристрою - Відновити об'єкти з Mi Cloud - Відновити, використовуючи цю резервну копію.
Також за замовчуванням смартфон буде робити резервне копіювання на Mi Cloud, тому ви, можливо, захочете його вимкнути та зберегти деякі дані/пропускну здатність. На додаток до цього, ви можете переглянути, для яких елементів ви хочете зробити резервну копію та синхроніувати, чи ні програми з Mi Аккаунту.


5) Імпорт контактів та їх відображення
Якщо ви використовували будь-який з перелічених методів, то ви вже відновили свої контакти, але якщо ви полюбляєте Олдскул, або попередній телефон не був смартфоном, можливо, ви захочете імпортувати контакти з * .vcf-файлу. Для цього просто перенесіть файл до вашого смартфону, а потім перейдіть в
Інструменти - Контакти - Меню - Імпорт/Експорт контактів - Імпорт з накопичувача
Після того, як ви оберете до якого аккаунту імпортувати файл смартфон сам відшукає всі файли *.vcf


6) Зміна поведінки рядку стану
Рядком стану називається верхня частина горизонтальної області, де ви бачите піктограми додатків, значки зарядки та мережі. За умовчанням не будуть показуватись значки програм, від яких приходить сповіщення, а не буде показуватись швидкість мережі, тому вам доведеться це налаштувати. Окрім цього, ви можете налаштувати значок акумулятора та інше,
Все це у налаштуваннях - сповіщення та рядок стану-
 • Показати піктограми сповіщень: Увімкнути
 • Показати швидкість підключення: Увімкнути
 • Редагувати назву оператора (скоротити довгу назву постачальника послуг)
 • Індикатор батареї - Виберіть на ваш розсуд


Також в цьому меню налаштовуються перемикачі та поведінка панелі з перемикачами.

7) Змінити розмір тексту дисплея
Якщо розмір тексту на екрані вас не влаштовує, ви можете змінити його з Налаштувань - Екран - Розмір тексту,
Параметр за замовчуванням - Дрібний.


8) Блокування екрану та Режим сну
Час запиту пароля, визначає через який проміжок часу потрібно запитувати пароль, а Режим сну вирішує, коли дисплей буде вимикатись та керувати ним:
 • Час запиту пароля: Налаштування - Екран блокування та пароль - Блокування екрану - Запит пароля
 • Режим сну: Налаштування - Екран блокування та пароль - Режим сну


9) Автоматичний запис дзвінків та їх резервне копіювання
MIUI пропонує вбудовану можливість для автоматичного запису викликів і для резервного копіювання їх у хмарному сховищі для безперешкодного управління та доступності в будь-який час. За замовчуванням функція буде вимкнена. Ви можете ввімкнути її  з відповідного пункту меню
 • Телефон - Меню - Налаштування викликів - Налаштування запису викликів - Автоматичний запис викликів - увімкнути,
 • резервне копіювання у хмарному сховищі можна ввімкнути за допомогою Меню Mi Cloud - Інші об'єкти - Диктофон.


10) Резервні копії фотографій - Налаштування галереї
За замовчуванням галерея MIUI буде резервувати всі фотографії, які ви робите в додатку камери, і замінюватиме оригінальну версію зображень ескізами, якщо ви не зміните ці налаштування. Якщо ви хочете зберегти фото лише в локальному сховищі або ви надаєте перевагу Google Фото, ви можете змінити цю поведінку з Налаштувань Галереї - Автоматичний бекап

11) Автозапуск додатків при старті пристрою та їх закріплення в оперативній пам'яті
Додаток безпеки, як швейцарський ніж MIUI. Серед багатьох функцій, що містяться в ньому, є автозапуск додатків, який допомагає вам запускати (або обмежувати запуск) додатків в оперативну пам'ять після запуску телефону та в процесі використання. Ми рекомендуємо ретельно відбирати лише ті програми, які вимагають бути активними в фоні та дозволи на доступ до мережі, наприклад, додатки для обміну миттєвими повідомленнями, такі як WhatsApp, Messenger, і т. д. Це не тільки забезпечить вам додаткову оперативну пам'ять, але також допоможе вам підтримувати безперебійну роботу без лагів.
В MIUI 9  це передбачено на автоматичному рівні.


12) Захист від загроз
Додаток безпеки MIUI містить вбудований додаток очищення та антивірус, який допоможе вам зберегти телефон вільним від сміття та вірусів, тому спробуйте і його. Для більш глибокої очистки використовуйте функцію Ретельного очищення, яка також присутня у додатку безпеки.


13) Клоновані програми та другий простір
MIUI поставляються з такими унікальними функціями, тож якщо ви хочете використовувати два облікових записи для одного і того ж додатка, - використовуйте клоновані програми, і якщо ви хочете встановити абсолютно нове середовище для всіх додатків з другим акаунтом -  використовуйте другий простір. Це як мати два пристрої в одному! Все це вмикається через додаткок Безпеки.


14) Автоматичне оновлення додатків
За умовчанням магазин Google Play буде автоматично оновлювати всі додатки, тож якщо ви користуєтесь мобільним інтернетом, то ви можете переглянути ці налаштування в додатку Play Store.


15) Подальше налаштування
 • Звуки та вібрація: змінюйте рінгтони із Налаштувань - Звук та вібрація, там же налаштовуйте вібрацію під час дотику.
 • Фоновий малюнок: змініть фоновий малюнок з відповідного пункта налаштувань, або ви можете вільно користуватися службою Карусель Шпалерів, яка щодня буде оновлювати заставку на екрані блокування.
 • Теми: Персоналізуйте свій телефон з темами, шпалерами, мелодіями та шрифтами, що доступні в тематичному магазині. Ви можете навіть змішувати та поєднувати різні елементи.
 • Світловий індикатор: налаштуйте поведінку та кольори світлового індикатора сповіщень на ваш смак у Налаштуваннях  - Додатково  - Індикація.
 • Кнопки: налаштовуйте поведінку фізичних кнопок в різних ситуаціях через Налаштування - Додатково - Кнопки.

16) Блокування програм
Що розташоване в додатку Безпека, допоможе вам зберегти вашу конфіденційність у повсякденних справах, заблоковуючи важливі додатки за допомогою пароля (ви також можете використовувати відбиток пальця).


Порада.
Настійливо рекомендується додати Мі Аккаунт для відновлення в наступному меню:
Налаштування - Екран блокування та пароль - Пароль для захисту конфіденційності

Інші функції, які ви можете перевірити пізніше:
 • Режим "Не турбувати" - розташований в меню Налаштування - Звук та вібрація - Безшумний/Не турбувати. Зверніть увагу на додаткові параметри цього режиму, що з'явились в MIUI 9
 • Quick Ball , розташована підналаштуваннями - додаткові налаштування - quick ball , служить одним яскравим швидким рішенням.
 • Чорний список- в додатку телефон - меню - чорний список, не дозволяйте небежаним викликам та смс вас турбувати
 • Керування однією рукою - Налаштування - Додатково - Керування однією рукою, допоможе вам керувати своїм телефоном лише однією рукою, швидко переміщуючи екран ліворуч або праворуч.
 • Довгий скріншот - допоможе вам зробити дуже довгі скріншоти. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку Прокрутити після того, як ви зробили знімок екрана у вікні редагування скріншота.
 • Пароль для захисту конфіденційності - уніфікований параметр конфіденційності

На цьому все, друзі! Це не всі функції та налаштування які є в MIUI, але те, що вам буде цікаво під час первинного налаштування. Якщо у вас є що сказати або додати стосовно цього, залиште свій коментар нижче.


FAQ
Як видалити програми Google та інші попередньо встановлені додатки в MIUI?
- Ви не можете видалити ці програми, оскільки вони є системними додатками, але ви можете замість цього відключити Google Apps. Як за допомогою списку Всі Програми. Так і за допомогою Activity Launcher

Де гостьовий режим?
- Режим гостя був вилучений ще в MIUI 8, його було замінено більш потужними функціями, такими як другий простір та клонування додатків.

Додаток Галереї відображає деякі елементи, які очікують на резервну копію, хоча я вимкнув службу резервного копіювання
- Якщо натискання при натисканні на нього ви побачите, що синхронізація вимкнена, тоді не хвилюйтеся. Це просто нагадування для користувачів про існування такої функції.

Як сховати альбом / фотографії в додатку для галереї?

- Натискання і утримання на альбомі призведе до приховання певного альбому в додатку Галереї (переконайтеся, що параметри галереї - показувати приховані альбоми увімкнено), при натисканні кнопки сховати для певного зображення воно буде ховатися в секретному альбомі, що знаходиться в хмарному сховищі (а тому переконайтеся, що синхронізацію фотографій увімкнено)


2017-12-05 04:42:40
Favorites30 RateRate

Pro Bunny

Max Yavorovsky | from MI MAX 2

#1

Ну що ж,  почитаємо, подумаємо.
2017-12-11 12:50:36

Master Bunny

Скеля | from Redmi Note 4

#3

Прикольно, навіть не знав, що можна робити довгі скріншоти. Ще ви забули додати, що можна записувати відео екрану))
2017-12-13 03:58:43
В прошивках MIUI логика напрочь отсутствует ) Спасает поиск в настройках
2017-12-13 04:03:30

Mi FC President

Evgen Nasonov Author | from MI 6

#5

slavabo
В прошивках MIUI логика напрочь отсутствует ) Спасает по ...

что Вы имеете ввиду?
2017-12-13 15:00:36

Mi FC President

Evgen Nasonov Author | from MI 6

#6

Скеля
Прикольно, навіть не знав, що можна робити довгі скрінш ...

спасибо, по этому поводу создам отдельную тему
2017-12-13 15:01:09
Доброго дня.
Вирішив зробти резервне копіювання пристрою в Mi Cloud, але завантаження постійно зупиняеться на 0.31GB. Спроби були, десь, на протязі однієї години кожна.
Хто може щось підказати у данному випадку?
2017-12-29 01:09:50

Mi FC President

Evgen Nasonov Author | from MI 6

#8

1769280809
Доброго дня.
Вирішив зробти резервне копіювання прист ...

в ми Клауд есть всего 5гб. е
Если Вы пытаетесь синхронизировать в  аккаунт больше то естественно будут глюки - вся инфа постарается сжаться но вряд ли у нее что то получится. Выход либо расширить пространство на необходимое, либо при резервном копировании сделать копию тех данных которые больше всего необходимы в размер реальной памяти
2017-12-29 01:40:32
Evgen Nasonov відповів о 2017-12-28 19:40:32
в ми Клауд есть всего 5гб. е
Если Вы пытаетесь синхрони ...

Я зрозумів, але завантаження зупиняеться постійно на 0.32GB і це, зрозуміло, дуже далеко до 5Гб. До речі, контакти, плюс десь 15 додатків, хіба це може бути більше ніж 5Гб?
2017-12-29 01:59:16
1769280809 відповів о 2017-12-28 19:59:16
Я зрозумів, але завантаження зупиняеться постійно на  ...

Зайдіть в мі клоуд і подивіться що у вас там з вільним місцем. Ввімкніть синхронізацію лише по wifi.
2017-12-29 02:39:08
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Evgen Nasonov

Mi FC President

 • Followers

  1282

 • Threads

  64

 • Replies

  672

 • Points

  6817

Beta Tester
MIUI 8
Mi Max
3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Mi Explorers
Официальный магазин Mi
Fitness Guru
Mi Band
Winner
1st Anniversary
Geek Picnic
Йога
Фото для всех
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
MIUI 9
7 років MIUI
7 день рождения MIUI
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Twitter Medal
Black Friday
Подлый Санта
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Настоящий Mi фан
Mi A2 Lite
Mi A2
Mi A2
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Нас 100К!
Різдво 2018
Throw Back with Mi 2018
Mi #1
8 Березня 2019
New Home
Case is OK
#9РоківMIUI
Results of the year
Режим "Профі"
Q&A №2
Mi Flash Live

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list