In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Загальне

[MIUI огляд] Чим відрізняються різні версії MIUI

2017-12-04 21:50:25
16937 20

Як ся маєте, Мі-Фани!!!
Смартфони Xiaomi мають безліч варіантів оновлень: Global Stable, Global Beta і т.д. Подібне різноманіття може заплутати Вас та викликати багато запитань.
Ця тема призначена, щоб розвіяти всі ваші сумніви та пояснити в чому відмінність між різними версіями MIUI.

Діаграма версій MIUI


З діаграми ви можете отримати загальне уявлення про різні версії MIUI, які доступні для вашого пристрою. бІльше детально відмінності між ними ви можете побачити в таблиці нижче:China Beta: Прошивка призначена для Китаю. Відповідно має лише Китайську та Англійську мови. Ця прошивка одна з найперших отримує оновлення MIUI та нові функції. Має попередньо встановлений ROOT, але вимагає розблокування Bootloader. Має всі Mi-сервіси, включаючи Онлайн-музику, Асистента, Mi-Pay тощо. Але не має попередньо встановлених додатків Google.

China Stable: Це стабільна версія, яка попередньо встановлена на пристрої, придбані в Китаї. Ця прошивка також не містить Gapps, але має всі служби Mi, а також отримує оновлюється достатньо часто.

Global Beta: це одна з нацпопулярніших прошивок (я особисто використовую її). Вона має попередньо встановлені додатки Google, оновлюється щотижня, отримує нові функції швидше, ніж Global Stable, але трохи пізніше ніж China Beta. Має Mi Cloud для резервного копіювання ваших даних та регіональні особливості.

Global Stable: На сьогоднішній день найбільш стабільна прошивка для міжнародних користувачів. Має всі необхідні додатки та менший ризик помилок, ніж інші. Проте найновіші функції на ній можуть з'являтись не так швидко, як на попередніх прошивках. Якщо ви шукаєте стабільну прошивку, та не хочете оновлюватись щодня, то Global stable є найбільш надійним варінтом.

Примітка. Також існує China Alpha, доступна лише для деяких пристроїв, вона оновлюється швидше, ніж китайська бета-версія, але має набагато більше помилок.

Як ідентифікувати версію MIUIЯкщо необхідно ідентифікувати конкретну прошивку, то кожна версія MIUI має свій унікальний код.
Для Бета прошивок: 7.12.1, де перша 7 - остання цифра поточного року, 12 - місяць випуску, 1 - дата випуску
Для стабільних прошивок: 9.0.x.x., де 9 - версія MIUI, 2 - ревізія прошивки, а x.x. - версія прошивки.
Також зверніть увагу на символи, що стоять після цифр:
9.0.2.0.NCAMIEI,
де N - версія Android (Nougat - 7.x.x)
CA - ця прошивка для Мі 6
MI - це міжнародна прошивка
EI - код версії MIUIПрошивки для Recovery та Fastboot

Прошивка для Recovery: Ця прошивка використовується для оновлення пристрою прямо з додатку Оновлення, вона також може бути встановлена через TWRP Recovery. Розмір варіюється від 700 Мб до 1,5 Гб, залежно від вашого телефону. Такі прошивки - це Zip-файл (закінчується на .zip) Це повні прошивки, і їх можна завантажити тутВиберіть свій пристрій, а потім виберіть серед стабільних прошивок та прошивок для розробників ту, яка вам необхідна, і Почніть завантажувати її. Потім оновіть прошивку за допомогою додатку «Оновлення»: натисніть на 3 крапки у верхній частині додатку. Оберіть «Оновити пакет». Знайдіть прошивку (перд цим переіменуйте прошивку в update.zip) і все - процес пійшов.

Приклад: це Recovery-прошивка для Redmi Note 4. Де ви можете побачити, що 7.7.13 - це версія прошивки, Global  - означає, що це глобальна бета-версія, а останні 2 цифри 7.0 кажуть, що це прошивка на базі Android 7.0

Прошивка Fastboot: перш за все призначена для відновлення смартфону з неробочого стану, або для переходу між різними версіями прошивок (з Китайської на Глобальну і т.д.). Ці прошивки мають формат .tgz, який необхідно розархівувати, а потім прошити за допомогою MI Flash Tool


Приклад: тут Mido в посиланні - це кодове ім'я Redmi Note 4, де 7.7.6 - це Бета-версія прошивки. Слово Global означає, що це Глобальна прошивка, а 7.0 - це версія Android. Формат файлу .tgz означає, що це прошивка для Fastboot

Прошивка Beta StableКоли з'являється повідомлення про те, що прошивка BETA STABLE зараз розгортається, Зворотний зв'язок тут, як правило, це означає, що прошивка розсилається випадковим користувачам. Звичайно, це та сама версія, яка буде публічно випущена, якщо все буде добре. Ця конкретна версія не буде доступною для завантаження в Community.

Прошивка BETA STABLE допомагає забезпечити, щоб найменша кількість користувачів постраждала від будь-яких проблем, які ви, можливо, пропустили під час тестування. Під час розгортання BETA STABLE графік випуску дозволяє MIUI відстежувати різноманітну інформацію про статус насправностей цього випуску та порівняти його з попередніми версіями. Розробники можуть відслідковувати збої, ANR, встановлення та видалення, оцінки, включаючи кількість наданих оцінок. Якщо ви помітили нестандартну поведінку вашого додатка, розробники можуть призупинити розгортання, внести виправлення та випустити інше оновлення, якщо необхідно, перш ніж продовжувати розгортання, тим самим захищаючи вас від ризику виникнення помилок.


F.A.Q.

1. Як типи прошивок розміщують у Mi Community?
Всі теми, та прошивки, розміщені на Mi Community - це глобальні прошивки, тобто Global Stable і Global Beta.

2. З якими прошивками продаються пристрої в Україні?
Пристрої, що продаються в Україні офіційно, поставляються тільки з Global Stable прошивкою.

3. Що таке додатковий пакет прошивки (Incremental ROM Package)?
Це маленький пакет прошивки, який може бути використаний для оновлення версії вашї прошивки до найновішої. Такі пакети невеликі за розміром, і вам потрібно мати лише Mi Recovery.

4. Я не міг знайти Fastboot Прошивку для мого XXXX пристрою на сторінці en.MIUI.com, де я можу це зробити?
Перейти до: http://en.miui.com/a-232.html вибрати Fastboot Update, знайти ім'я пристрою та прошивку, яка вам потрібна.

5. Я знаю що є також прошивки Xiaomi.EU, MIUI.su, MiuiPRO - чи вони офіційні?
Ні, не офіційні. Вони не підтримуються Xiaomi.

6. Я хочу перейти до Стабільної версії з бета-версії чи навпаки. Як це зробити?
Ви можете скористатись методом Fastboot

7. Я бачу, що в Play Store мій пристрій відображається як не сертифікований. Чому це відбувається?
Бета-прошивки не сертифіковані. Якщо це також відображається у стабільній версії прошивки, то очистіть дані та видаліть оновлення Play services та Play Store.

Рекомендовані теми:2017-12-04 21:50:25
Favorites55 RateRate

Grand Master Bunny

DonetskRules | from Redmi 4

#1

Вот ця тема в самий раз!!!
2017-12-05 04:35:22
«DONETSK RULES» ®

Advanced Bunny

1634574051 | from Redmi Note 2

#2

Интересная тема
2017-12-06 02:50:51
Так же Beta версии имеют множество багов и недоработок, например не работать поиск в шторке, или при вылет на рабочий стол при открытии виджетов, как это было в недавних miui 9. Плюс вылеты и зависания приложений в связи с недоработаной оптимизацией.

2017-12-06 03:13:35
автор видимо еще сам не все до конца понимает, но уже обзоры пишет!  "все что я знаю о версиях miui" вот так должен называться обзор
2017-12-06 13:41:03

Master Bunny

Скеля | from Redmi Note 4

#5

Будемо знати
2017-12-06 13:47:08

Mi Comm team

Nick Lavrenov Author | from MI 6

#6

Цікаво, а що ж на вашу думку було не описано в цій темі. Якщо у вас є побажання як тему можна доповнити - радо вислухаю.
2017-12-06 14:07:53
Дуже корисна стаття.
2017-12-06 14:32:53
Iiquid відповів о 2017-12-06 07:41:03
автор видимо еще сам не все до конца понимает, но уже об ...

А где ваши дополнения к теме?
2017-12-06 15:42:38
Спасибо за инфу.
2017-12-06 17:26:14
Sergey Nezdoyminoga відповів о 2017-12-06 09:42:38
А где ваши дополнения к теме?

зачем!? есть специализированые ресурсы для этого.
2017-12-06 18:26:06
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  8590

 • Threads

  363

 • Replies

  396

 • Points

  140548

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list