In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Аксесуари

[Огляд та Розпакування] Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD

2017-10-19 01:14:39
4279 18

Вступ

Представляю до уваги громадськості Mi Community, мій скромний огляд\досвід експлуатації гібридних, внутрішньоканальних навушників Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD. Оскільки це мої перші навушники такої якості, прошу віднестися з розумінням до огляду, всіх тих, хто користується подібними аксесуарами більше за мене, і більше в цьому розбирається. Тип паче, що робити огляд навушників, тим більше текстовий… Ще та справа…) Заздалегідь дякую.

Комплектація

Поставляються наші герої в звичайній для Xiaomi білій коробці. А ось всередині неї, наш вже чекають сюрпризи.

Самі навушники розміщені в спеціальному кейсі для транспортування, який в свою чергу, розміщений в пластиковому боксі, в якому також розіщений комплект з трьох пар запасних амбюшур різного розміру. Також в середині можна знайти коротку інструкцію та мішечок. Комплектація приємно вражає.

Специфікації

Тип Внутрішньоканальні
Вага 17г
Довжина дроту 1.25м
Тип підключення 3.5мм
Потужність 5 мВт
Чутливість 98 дБ
Діапазон частот 20 - 40 000 Гц

Зовнішній вигляд

Навушники виглядають вище всіх похвал, майже повністю виготовлені з анодованого алюмінію, приємні на дотик і просто фантастичні на вигляд. Пластик в конструкції теж присутній, саме там де потрібно. На мою думку, у Xiaomi вийшло майже ідеально підібрати матеріали та їх пропорції. Тому навушники вийшли і не важкі, але і не дуже легкі. В них комфортно слухати музику як влітку, так і в холодну пору року. Не докопаєшся.

Пульт має 3 функціональні клавіші, якими дуже зручно керувати навіть в рукавичках. Перемикати треки, відповідати на дзвінки, тощо. Все продумано і чудово працює. Треба уточнити, що функціональність пульту, буде обмежена на iOS девайсах. Там буде працювати лише середня клавіша.

Дроти виконані з матового, гнучкого силікону. Який за час експлуатації показав себе тільки з хорошої сторони. Щоб дроти заплутались, треба прикласти зусиль.

Штекер металевий, позолочений, прямий. Хотілося б бачити Г-подібний, але це вже як кому. В цілому, претензій до нього в мене не виникло.

Звук

Дуже важко описувати звук в навушниках, особливо текстом. Просто сказати, що він дуже хороший мабуть буде недостатньо, тому копнемо глибше.

В Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD встановлено цілих 3 драйвера в кожну “чашу” навушників. По 2 динамічних та 1 арматурний. Причому, виконані по останнім фірмовим технологіям Xiaomi. Що це дає на практиці? Просто дивовижне звучання музики, майже будь-якого жанру! Високі на середні частоти прекрасно виражені та збалансовані, низькі в свою чергу добре виражені, але не зашкалюють. Звучання, в парі з смарфоном Xiaomi, з ввімкненим “пресетом” під дані навушники, чи просто будь який хороший телефон та декілька хвилин з еквалайзером творять просто чудеса. Звичайно ж, треба додати, що це все з оглядом на ціну, та в порівнянні з аналогами.

Треба також уточнити, щоб відчути всю красу, треба слухати музику гарної якості. Мене ж свою чергу повністю влаштовує Google Play Музика, в якій у мене підписка, та доступ до майже всієї світової фонотеки у кишені.

Як воно в користуванні?

При початку користування, більше за все бентежить якість (міцність) дротів. Щонайменше на вигляд вони якість занадто ненадійні, і може здатися, що розірвуться на шматки при навіть невеликому навантаженні на них. Насправді це повністю не так, чи щонайменше мені багато разів дуже щастило, так як що в мене з ними тільки не траплялося… Зачіпався ними за дверні ручки, застібав блискавками на одязі, постійно кудись клав і забував де вони, а потім з боями відбирав у своєї кішки яка була впевнена, що це її іграшка, а їм хоч би що! Тому, можу відповідально заявляти, що вони не такі вже й тендітні як здаються на перший погляд.

Самий великий мінус як на мене, це те що при дуже активному експлуатуванні, вони доволі швидко покриваються подряпинами і потертостями. Але це вже більше залежить від власника, і я це розумію. Думаю, якщо поводитись з ними більш бережно, і не носити в одній кишені з ключами, тим паче в комплекті є все необхідне… Вони протримають свій “магазинний” преміальний вигляд набагато довше.

По безпосередній експлуатації претензій просто немає. Навушники відпрацьовують на всі 100% як при прослуховуванні музики, так і при розмовах через мікрофон. За весь час, мене тільки 1 раз спитали - “чого тебе погано чути”, і то, це було в момент коли пульт навушників (на якому розміщений мікрофон) заплутався глибоко під декількома шарами шарфа.

Висновки

Мінуси:

- При активній експлуатації, навушники доволі швидко вкриваються подряпинами і втрачають свій первозданний преміальний вигляд.

- “Візуальна” ненадійність дротів.

Плюси:

- Просто фантастичне, вражаюче звучання, особливо якщо зважити на ціну та порівняти з аналогами.

- Преміальний зовнішній вигляд.

- Комплект поставки.

- Дуже добротний мікрофон.

- Ціна.

У підсумку, це на 100% кращі внутрішньоканальні навушники якими я користувався. Вони повністю відпрацьовують затрачені кошти, і якщо при моєму (м’яко кажучи) не бережному відношенні, працюють вже більше половини року, при бережному використанні прослужать їх володарю скоріше за все, не один рік. При майже відсутніх мінусах, прекрасно в них майже все. А звучання, яке просто вражає (знову ж таки, якщо озирнутися на ціну), не залишить байдужим 95% потенційних володарів. Якщо Ви тільки хочете приєднатися до світу якісного звуку, і не маєте зайвих 70-100$, то Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD Ваш найкращий вибір. Будьте певні, кращої альтернативи за такі гроші не знайти.

При написанні використовувались матеріали тільки з відкритих джерел (офіційних сторінок Xiaomi) та власні спостереження.

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2017-10-19 01:14:39
Favorites8 RateRate

Master Bunny

Oldy74 | from Redmi Note 4

Гарні навушники. Користуюсь 3 місяці і дуже ними задоволений.
2017-10-19 02:44:40

Advanced Bunny

Ivan Matvieiev | from Redmi 4

а до даних навушників якими користувалися, як не секрет?
2017-10-19 05:35:44

Master Bunny

Сергій Величко Author | from Redmi Note 4

Ivan Matvieiev
а до даних навушників якими користувалися, як не секре ...

До них, "комплектними" зі старого смарту (корейського топ бренду). Це якщо найостанніші. До них було багатенько різних, але з таким якісним звучанням я зіткнувся вперше.
2017-10-19 23:15:03
муж

скока денег?
2017-10-21 02:36:50

Master Bunny

Владимир Раковский
муж

скока денег?

На даний момент, ціна 699-799 грн.
2017-10-21 03:27:40

Advanced Bunny

1689055336 | from Redmi Note 4

Сколько стоят?
2017-10-23 13:42:42

Master Bunny

1689055336
Сколько стоят?

Повторюю. На даний момент, ціна 699-799 грн. (На території України)
2017-10-23 19:23:56

Rookie Bunny

Dkalenyk | from mobile

Користуюсь майже 8 місяців - відмінна якість! Дуже гарні та практичні навушники.
2017-10-24 20:24:00

Advanced Bunny

Nilkin | from Redmi 4X

ух ты ) и цена отличная  
2017-10-25 01:15:27

Rookie Bunny

Sviatoslav94 | from Redmi Note 4

Перші вакуумні навушники, які мені сподобалися, до цього тільки повнорозмірні використовував.
2017-10-25 09:10:41
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

73

• Threads

23

• Replies

246

10397

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
New Home
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
World Records
З Новим роком!
100 Коментарів
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
50К
Мі Дослідники
Mi A2
З Днем Незалежності України!
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Mi #1
8 Березня 2019
Відгадай Мі-гаджет за його описом
Дротові VS Бездротові навушники
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Мі-батл: Епізод 7

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list