In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Конкурси] Шкідливі поради: як пошкодити смартфон. Розігруємо страховку для Вашого нового Мі-Смартфону

2017-10-18 14:50:38
5411 107

Доброго дня, Мі-Фане!

Уяви собі: Ти спускаєшся сходами. В руках тримаєш смартфон - щойно завершив телефонну розмову. Раптово, хтось зачіпає тебе плечем… Телефон випадає з рук та летить вниз по східцях… Екраном донизу...
Або така ситуація: Літо, спека, море. Щоб охолонути ти забігаєш в прохолодну морську воду,.. Починаєш плескатись і тут розумієш, що смартфон увесь цей час знаходився в пляжних шортах у кишені…

Знайомі подібні відчуття?
Пошкоджував свій смартфон?
Ти не один!

Нещодавнє опитування, яке проводив ALL HOME CONNECTIONS в США виявило, що з 400 опитуваних, 72% хоч раз серйозно пошкоджували свій телефон, а 57% зламали відразу декілька з них.

Давайте дізнаємось, як саме люди “вбивають” свої смартфони:

Розбити екран - найбільш вірогідний спосіб зламати смартфон

Згідно з дослідженнями Motorolla, принаймні 50% користувачів смартфонів хоча б раз розбивали екран. В Індії цей показник навіть вище - 65%.
З цікавих фактів:
  • 23% продовжують використовувати смартфон з розбитим екраном навіть, якщо порізали ним палець.
  • 42% респондентів вважають, що ремонт екрану того не вартий
  • телефон вислизнув з рук - в 50% випадків ви розіб’єте екран.
  • 5% респондентів розбили екран свого смартфону коли кидали ним в щось, а
  • 7% під час того, як робили Селфі.

Смартфони не люблять купатися

IDC стверджує: волога  - це 2-га найпопулярніша причина виходу телефону з ладу у Західній Європі:
  • 900 000 смартфонів виходять з ладу кожного дня саме через неї.
  • Це 35,7% всіх відремонтованих пристроїв.
  • 96.7 мільярдів $ - такі річні збитки від потрапляння вологи у смартфони.
  • Телефон перестав працювати після потрапляння в апельсиновий сік, каву, річку або туалет - дуже поширена проблема.
  • За даними ALL HOME CONNECTIONS туалет відповідальний за 21% всіх випадків виходу телефону з ладу.

Занадто банально?
Найцікавіші випадки від респондентів опитування ALL HOME CONNECTIONS:

Жорстко вимкнула будильник та розбила телефон на тумбочці

27-річна жінка, без дітей, зламала три телефони

Вийшов зі свого автомобіля і випадково впустив смартфон на парковці

23-річний чоловік, без дітей, зламав три телефони

Помахав рукою друзям. Забув, що телефон був у руці

25-річна жінка, без дітей, зламала три телефони

Викинув його з балкона в басейн

38-річний чоловік, двоє дітей, чотири розбиті телефони

Дивилась на свою дитину, коли вона викидала мій смартфон з вікна автомобіля

19-річна жінка, одна дитина, шість або більше зламаних телефонів

Використовував смартфон як бейсбольний м’яч

40-річний чоловік, 6 дітей, зламав три телефони

За матеріалами:

А чи траплялися подібні ситуації з тобою, Мі-Фане?
Ділись своєю історією в коментарях. Адже твій досвід не тільки допоможе іншим уникнути такої ж участі, а й дасть шанс отримати страховку на новий Мі-Смартфон.

Що для цього потрібно:

• Напиши в коментарі до цієї теми історію пошкодження твого смартфону
  • Автори трьох найкращих історій, на думку організаторів, отримають страховку у подарунок, при купівлі нового смартфону Xiaomi в авторизованих Mi Store або магазинах партнерів

P.s. Всі хто залишить коментар в цій темі отримають медаль "Вбивця смартфонів"
Результати розіграшу

Дякуємо всім за цікаві та повчальні історії, та вітаємо наших переможців:

slayersoul_86

Вже найближчим часом ви отримаєте промо-код на страховку при купівлі нового смартфону Xiaomi в авторизованих Mi Store або магазинах партнерів

Умови розіграшу

1. Розіграш триває з 18.10.2017 р по 30.10.2017 р на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
  • Бути зареєстрованим користувачем на сайті Mi Community;
  • Опублікувати на форумі в цій темі коментар, в якому розповісти історію пошкодження смартфону
2. Вимоги до матеріалів. Матеріали мають відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. До участі в конкурсі приймаються виключно тексти, автором яких є учасник форуму, що їх розмістив.
3. В конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи. Кількість коментарів та оглядів від одного учасника необмежена.
4. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даної акції.
5. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1. цих Правил, в період з  18.10.2017 р по 31.10.2017 р. та виконали Вимоги до матеріалів, передбачені П.2. цих Правил (станом на 30.10.2017р. Включно), протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу буде визначено 3 кращі коментаря, шляхом голосування адміністрацією організатора розіграшу. Автори коментарів будуть визнані переможцями. Переможці отримають приз - сертифікат на послугу Xiaomi-захист. Переможці будуть оголошені на сторінці Mi Community. Після оголошення результатів вони отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community, на яке вони мають дати зворотній зв'язок в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. За результатами розіграшу переможець отримає “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати послугу Алло-захист за ціною 1 (одна) гривня, за умови купівлі смартфону Xiaomi в мережі авторизованих магазинів Mi Store або в мережі магазинів “Алло”. Умови надання послуги. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
7. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
8. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом трьох календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
9. Організатор розіграшу (ТОВ «АЛЛО») не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
10. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
11. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторским і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1. Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Rate

Number of participants 2 Experience +2 Pack Reason

View Rating Log

2017-10-18 14:50:38
Favorites27 RateRate

Master Bunny

Boris mi fan | from Redmi 4

искупал телефон да и искупался сам провалившись под лёд. телефон ремонтировал но прожил он не долго. а другой вообще разбил со злости( ремонту не подлежал)
2017-10-18 15:14:16
Почну другим. Не встиг першим...
Завжди телефони та смарти використовую тільки за їх призначенням та дуже охайно.

Ніколи не доводилося роняти, топити та чи щось інше виробляти з девайсом.

Завжди відношусь бережно, навіть коли під шафе...

Треба всім хто вбиває смарти цю медаль давати:
2017-10-18 15:15:14
«DONETSK RULES» ®
Запустив бенчмарк Antutu при +30*С під час відпочинку на озері. В результаті - жовті плями на дисплеї
2017-10-18 16:01:15
Ну розкажу і я свою історію...
Користуюсь я смартфоном Xiaomi Redmi 4 Prime. Від лютого з ним нічого поганого не траплялося, так як завжди ставлюсь до телефона як до дорогої речі. Но почався вересень - я пішов на навчання. Зазвичай я клав телефон в кишеню джинсів, але носив їх там настільки часто, що джинси протирались. І ось купив я нові джинси і більше не хотів телефон в них класти, жалко як-ніяк. Вирішив ставити телефон в задню кишеню сумки (через плече така), і ось йду я по сходах, говорю з друзями, чую що дзвонить Xiaomi, витягаю телефон - виявилося що то дзвонило не в мене... Кладу телефон назад в кишеню - думаю що поставив, відпускаю телефон і тут БАЦ... Бачу скол на екрані, а від нього невеличка павутинка пішла... Але на цьому історія побиття мого смартфону ще не закінчилась - минулого понеділка пішли ми з друзями фотографуватися на кар'єр - непогане місце для фотографій, дав свій телефон тримати сестрі щоб сфотографувала нас здалеку, а причому телефон був закріплений на ПОЛАМАНОМУ моноподі... Після того як я спустився чую голосно слова: "Воваа, твій телефон упав", серце пішло в п'ятки - телефон випав з монопода. Після того як я подивився на смартфон виявилося що від попереднього сколу пішла ще одна павутинка, а корпус чучуть поцарапався...

2017-10-18 16:07:54

Advanced Bunny

Yavmiui | from Mi A1

не буде історії, бо все з ним добре,всім бажаю цілих смартфонів
2017-10-18 16:14:19

Advanced Bunny

Алукарда | from Redmi Note 4

Все мои девайсы (телефоны или планшеты) частенько страдали именно из-за воды( То случайно задела стакан с чаем, то бокал с вином. Сейчас же от воды стараюсь держать всю возможную технику подальше
2017-10-18 16:25:54

Master Bunny

tibyryn | from Redmi 4

цікаві факти про поломки телефонів
2017-10-18 18:23:26

Команда Новин

юрійMiFan | from Redmi Note 2

Мій Redmi Note2.найбільше страждає від мого бажання полазити в інтернеті вночі.а саме від падінь... сам телефон вдягнений в бампер в стилі "трахторна гума".і захисне скло. Раніше я тримав телефон над собою.але коли засинав телефон випадав.і я отримував болючі удари то в ніс.то брову чи губи))) такий хід справ мене не зовсім влаштовував.і я змінив положення телефону в просторі... тому тепер він як падає.то вже летить майже з пів метрової висоти на пол... і все б нічого.бамер рятував.але останні рази падіння було склом до низу....невиличкі сколи по краям.і чимала тріщина в захисному склі))) Доведеться знову щось міняти. Скоріш за все тепер я буду сам носом падати на телефон)))) бо інакше прийдеться міняти телефон)))))
2017-10-18 19:14:30
У мене телефон героїчно потонув у сільскому туалеті. Вибачте))
2017-10-18 23:36:16
была и у меня история.... спеша в отпуск который получился у меня неожиданно, я собирал вещи и в спешке закидывал необходимое в стиралку..... и от проходит где-то минут 30 как я понимаю что возле меня нет телефона... сижу и плнтмаю, что он был в тех самых штанах которые я закинул в постирать :-/. соответственно пшнямаю что нет смысла уже прерывать стирку подождал ещё 15 минут, пока закончится стирка. После чего достал стирку но телефон конечно же не работал.... в сервис не относил так как понимал, что проще купить новый... вот так вот по спешке убил свой телефон... ми фаны будьте внимательны, не повторяйте мою ошибку
2017-10-19 00:33:48
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

7971

• Threads

353

• Replies

392

140369