In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi 3S/3X/3S Pro

[Огляд] Огляд Xiaomi Redmi 3S

2017-10-06 18:21:26
1332 2
         Нарешті язважився придбати собі смартфон. При виборі смартфона йшов на компроміс, і чимтелефон дешевше тим компромісів стає все більше. Але порівнявши всі мінуси іплюси мій вибір пав на Xiaomi Redmi 3S в сірому виконанні.
Виглядає сірийколір на голову вище за інших кольорів. Чорне обрамлення навколо екранузливається з бічними рамками, від цього екран виглядає ще крутіше. Навіть дужезручний через тоненьких бічних рамок навколо дисплея.
Він ідеально лежитьв руці, відмінно зібраний, немає нічого зайвого. На дисплей теж немає ніякихнарікань, дуже якісна 5 "- IPS матриця з дозволом HD (720 x 1280), 294ppiі прекрасними кутами огляду.
Розпізнає до 10 одночасних дотиків чутливий, чуйний. Яскравість екрану відкалібрована в обидві сторони ідеально: при яскравому сонці можна все розгледіти і в темряві не хочеться плакати від сліпучого екрану. Також є режим читання, коли екран ставати жовтим і на нього легше дивитися в темряві, його можна налаштувати як для всієї системи, так і для окремих додатків, наприклад для браузера. Ну, звичайно ж є функція управління однією рукою.
Придбав Xiaomi Redmi 3S преміум варіацію - Оперативна пам'ять: 3 Гб,Вбудована пам'ять: 32 ГбЗ трьох гігов оперативки  вільно в смартфоні без софта майже 1,5 ГбВільний простір можна розширити microSD картками об'ємом до 128 ГбПроцесор: 8-ядерний Qualcomm Snapdragon 430 (4 x 1.4 ГГц + 4 x 1.1 ГГц) -по моєму просто бомбезний ігровий процесор. На ряду з цим в його структуру входить удосконалений модем Х6LTE підтримує мережу 4GОпераційна система Android 6.0 (Marshmallow)При цьому найголовніше смартфон не виглядає монстором як інші - це тонкий легкий витончений пристрій (Розміри (Ш х В х Т): 69.6 x 139.3 x 8.5 мм Вага: 144 г).Акумулятор на 4100 мАг на жаль не підтримує швидку зарядку. Апарат приймає максимум 5 Вольт 2 Ам. З нуля до 100 заряджається приблизно 2,5 години. Процесор в іграх відчуває себе як риба у воді, пограти можна все. Онлайн ігри завжди більше прогрівають смартфон але завдяки металевому корпусу він швидко остигає. Всі ігри, що я запускав і йшли добре. З урахуванням цінника смартфон ідеально підходить навіть для важких ігор. Відмінним доповнює враження від використання смартфона звук від зовнішнього динаміка з натяком на баси. У навушниках також непогано звучить. З розмовного динаміка також звук хороший.По частині зв'язку немає жодних нарікань, по супутниках GPS як і в GPS-тесті смартфон орієнтується швидко, можна використовувати як навігатор.Що стосується камер то основна камера: 13 Мп, фронтальна камера: 5 Мп. Днем знімає добре, вночі або в сутінках погано. Очевидно це не фотофлагман, тому що він і не коштує як фотофлагман. З апаратних фішок є ІК-порт для управління різною технікою і сканер пальця. Все працює чітко, без будь-яких проблем. Пальців в систему можна забити аж до 5-ти штук, зручно, користуюся.
Плюси:
Зборка і зовнішній вигляд
Екран
Баланс троттінга і нагріву
Енергоспоживання і якість
АКБ
Ігрова продуктивність
Наявність апаратних фішок
Стабільна і спритна ОС
Мінуси:
Камера
Xiaomi Redmi 3s мені дуже сподобався. Я можу рекомендувати його до покупки всім і кожному, це смартфон надійно продуманий зі своїми фішками, коштує не дорого. На даний момент це фактично кращий ультрабюджетнік.

2017-10-06 18:21:26
Favorites2 RateRate

Semi Pro Bunny

Max'S | from MI 5

соглпсен. один вопрос: зачем ты купил себе телефон 2016 года, когда можно было взять, в те же деньги редми 4х 2017 года???
2017-10-07 05:40:34

Semi Pro Bunny

viktoro251 | from Redmi 4X

Модуль камери такий самий як і в Redmi 4x)Як на мене камера як для бюджетного телефона доволі непогана)
2017-10-08 23:16:28
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

88

• Threads

1

• Replies

7

50

7 років MIUI
World Records