SelamMi 11 Lite 5G Kullanıcıları.!
Mi 11 Lite 5G [renoir] Global Stabil V13.0.6.0.SKIMIXM şimdi Mi Pilotlara sunuluyor.

•Güncellemeyi henüz almadıysanız, lütfen genel olarak yayınlanmasını bekleyin. Her zaman olduğu gibi, bu test, geri bildirim için sınırlı sayıda yayınlandı ve bunu genel kullanıcılar için tam Kararlı sürüm izleyecek. Güncelleme yalnızca OTA üzerinden yapılacaktır. Alanlar için, lütfen yeni güncelleme hakkındaki görüşlerinizi burada paylaşın.

UYARI:
• ROM bağlantılarını forumda paylaşmak sızıntı olarak kabul edilir ve bunu yapan herhangi bir kullanıcı bildirimde bulunmaksızın ihlal nedeniyle yasaklanabilir.

• Bu güncelleme şu anda yalnızca gruplar halinde sınırlı kullanıcılara sunulmaktadır.

•Kararlı bir sürüm istiyorsanız güncellemeyi yok sayabilirsiniz, birkaç gün içinde tüm kullanıcılar için yayınlanacaktır.

•Bu sadece kısmi bir yayındır. ROM tüm kullanıcılar için yayınlandığı zaman ROM bağlantıları ve değişiklik günlüğü yayınlanacaktır. (Mi Community cihaz alt forumunu takip edebilirsiniz)

Yeni güncellemeyle ilgili bir sorunla karşılaşmanız durumunda, Hizmetler & geri bildirim uygulaması'nı kullanarak geri bildirimde bulunabilir (İngilizce) veya Mi Community - MIUI Geri Bildirimleri alt forumunda bir konu da gönderebilirsiniz.Görüşleriniz bizim için çok değerli.!