Selam Mi 11 Lite 4G Kullanıcıları!
Mi 11 Lite 4G [courbet] için Beta Stabil V13.0.5.0.SKQEUXM şu anda rastgele kullanıcılara gönderiliyor.

Güncellemeyi henüz almadıysanız, lütfen herkes için yayınlanmasını bekleyin. Her zaman olduğu gibi bu geri bildirim için sınırlı sayıda yayınlandı ve ardından Kararlı sürüm herkes için yayınlanacak. Güncelleme yalnızca OTA üzerinden yapılacak ve güncelleme notları olmayacak.

Uyarı!
• Beta Kararlı ROM'un indirme bağlantısı kesinlikle paylaşılamaz. Beta Kararlı ROM bağlantılarının forum da paylaşılması sızıntı olarak kabul edilir bağlantı SORMAYIN. Herhangi bir kullanıcı paylaşım yaparsa bir bildirim de bulunmaksızın silinecek ve ihlal nedeniyle yasaklanabilecektir.

• Beta Kararlı güncellemeler hatalar nedeniyle askıya alınabilir. Güncelleme notları, Kararlı sürüm herkese yayınlandığında değişebilir ve bu nedenle güncelleme notları Beta Kararlı Rom için paylaşılamaz. Herhangi bir kullanıcı paylaşım yaparsa bir bildirim de bulunmaksızın silinecek ve ihlal nedeniyle yasaklanabilecektir.

• Bu yalnızca kısmi bir sürümdür. ROM herkese açıldıktan sonra ROM bağlantıları ve güncelleme notları yayınlanacaktır.

• Güncellemeyi aldığınız zaman indirmeniz / yüklemeniz gerekir eğer atlarsanız otomatik olarak başka bir kullanıcıya gider. Genel kullanıma sunulduktan sonra alırsınız. Lütfen sabırlı olun.

Yeni güncellemeyle ilgili bir sorunla karşılaşmanız durumunda, Hizmetler & Geri Bildirim uygulaması'nı kullanarak geri bildirimde bulunabilir (İngilizce) veya Mi Community - MIUI Geri Bildirimleri alt forumunda bir konu da gönderebilirsiniz.


Görüşleriniz bizim için çok değerli.!