In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note 11/11S/11Pro/5G

[] Xiaomi Fan Kartı Etkinliği Kazananları Belli Oldu!

2022-04-12 17:19:21
36417 1180

Selam Xiaomi fanları!

Xiaomi Fan Festivali her yıl olduğu gibi bu sene de sürprizlerle devam ediyor.

Biz de Xiaomi Topluluğu olarak Xiaomi fanları için müthiş bir etkinlik hazırladık!

Xiaomi Topluluğu ile ilk tanışma hikayenizi hatırlıyor musunuz?

Belki bir lansmanda, bir mağaza açılışında, bir etkinlikte tanıştığınız Xiaomi fanları ile kurduğunuz ilişkiler hala devam ediyor mu?

Şimdi anılarını tazeleme zamanı.

Haydi sen de Xiaomi Fan Kartını oluştur, telefonuna kaydet, Xiaomi Topluluğu ile ilgili tanışma hikayeni paylaş ve Redmi Note 11 Pro kazanma şansı yakala!

https://event.mi.com/tr/xff2022/xiaomi-fan-card

Etkinliğe katılman için yapman gerekenler:

• Yukarıdaki bağlantıya girerek Xiaomi Fan Kartını oluştur. Etkinlik sonunda oluşturduğun fan kartı telefonuna kaydet.
  • Xiaomi Topluluğu ile yaşadığın en çarpıcı/unutulmaz hikayeni fan kartını ekleyerek yorum olarak bu gönderinin altında paylaş.

Etkinlik tarihi: 12-16 Nisan.

Kazanan kişi yedek kişi ile birlikte 29 Nisan tarihinde bu konunun altında ilan edilecektir.

En etkileyici hikayeyi paylaşan kazanan kişiye Xiaomi Fan Festival hediye kutusu içerisinde Redmi Note 11 Pro hediye!

Haydi, sen de şimdi fan kartını oluştur, hikayeni paylaş, Redmi Note 11 Pro kazanma fırsatı yakala!

***Bu yarışma Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 11/04/2022 tarih ve E-58259698-255.05.02-18759 sayılı kapsam dışı onayı uyarınca düzenlenmektedir.
***Katılım koşulları için tıklayın

***KAZANAN LİSTE***

sancak.by, #576 no'lu yorum sahibi fanımız.

yedek kazanan: dogannozan #756 no'lu yorum sahibi fanımız.

2022-04-12 17:19:21
Favorites171 RateRate
Herkese bol şanslar!
2022-04-12 17:28:23

Moderator

glBAHAR | from Redmi Note 9 Pro

Xiaomi ile tanışmam Redmi Note 2 ile başladı ve devam etti. tercihim herzaman Resmi serisinden yana olmuştur. Mi Community ile tanışmam Mi Band 4'de yaşadığım soruna çözüm ararken oldu ve şimdi buradayım. sanılanın aksine moderatör olduğum için seviyor değil, sevdiğim için toplulukta görev almak istedim. herşeye rağmen harika ve vazgeçilmez bir topluluk, birlikte çok güzeliz. herkese bol şans.
2022-04-12 17:37:58

Master Bunny

YkslTR | from app

Xiaomi Topluluğu İle Tanışmam Redmi Note 9 Serisi Çıktığında Oldu :D Topluluk ile Tanıştığımda İlk Başta Çömez İdim Şimdi 2 Sene Geçti Çömezlik Devri Bitti...(Tabii Özel Kişiler'de Tanıdım Hepsinin Bende Ayrı Bir Yeri Var :)) Daha Çok Anlatırım Ama Sığmaz Buraya/Gönderi İçin Teşekkürler Herkese Başarılar...
2022-04-12 17:38:40

Moderator

DaMgaSea | from app

Topluluk ile tanismam aslinda kötü bir baslangic ile oldu :) Konya Mi store acilisi vardi. Esime ve kendime Mi band 4 alacaktim. Acilisa ozel, alisveris yapanlara rastgele oduller dagitiliyordu. Siraya girdim, telefon kazananlar, kulaklik kazananlar havalara ucuyordu. Sira yaklastikca bende heyecanlaniyordum. 1 onumdeki bayan kulaklik almisti, odemeyi yaparken note 8 pro kazandigini ogrendi. Tabi moralim bozuldu :( artik sira gelmez dedim. Sira bana geldi ve tabiki birsey cikmadi. Uzuntumu yasarken, arkamdaki beyde supurge almisti, ve oda telefon kazandi :( benim moralim daha fazla bozuldu tabi. Onumdeki ve arkamdaki kisiler telefon kazanmisti. Bu talihsizlikle otobusle eve giderken internette xiaomi hakkinda arastirma yaparken birden bu platform ile karsilastim. Suan iyiki telefonu kazanamamisim diyorum. Kazansaydim belkide hic arayis icine girmeyecektim
2022-04-12 17:41:40

Master Bunny

Alibaykus | from Redmi Note 8

Redmi note 4 serisinden beri takip ediyordum 2017 de resmi olarak Türkiye ye giriceği açıklanmıştı hemen araştırıp mi community betayı öğrendim 30 40 kisi vardı betada daha sonra ilk mağza açıldı ve mi fan olarak oraya gitmiştim sürpriz hediyeler vs çok güzel geçmişti o günden beri de etkinliklere ve lansmanlara katılmaya devam ettim <br>
Benim için güzel bir deneyim oldu yeni insanlarla tanıştım arkadaş edindim tüm bunlar için Xiaomi ye teşekkür ederim &#128524;
2022-04-12 17:44:08
Kilo sorunu çektiğim 2019 yılının yazında ailemle iddiaya girdik. 10 kilo verirsem bana 1500 TL bandında bir telefon alacaklardı. Ben bir yandan diyet bir yandan spor yapmaya bir yandan da cihaz araştırmaya koyuldum. Çünkü cihaz araştırmak beni çok motive ediyordu. İki model arasında kalmıştım. Mi A3 veya Redmi Note 7. MIUI arayüzünden mahrum kalmak istemediğim için Redmi Note 7, ultra geniş açılı kamera istediğim için Mi A3 istiyordum. Ama çok kararsız kalmıştım. 2.5 ayda 10 kilo verdim. Tam Mi A3'te karar kıldığım zamanlarda karşıma Redmi Note 8 çıktı. Benim için şahane bir cihazdı çünkü hem MIUI'dan mahrum kalmayacak hemde ultra geniş açılı kameram olacaktı. Ve daha da güzel tarafı o fiyat bandında Redmi Note 8'den daha iyi hiçbir cihaz yoktu. Ancak bir sıkıntı daha başladı. YouTube'da hiç cihaz incelemesi yoktu. Sadece bir kanal yurtdışı modelini - hatta rengi mordu - incelemişti. Bilgisayarı açıp Google'a ''Redmi Note 8 inceleme'' yazdım. Elle tutulur düzgün bir konu yoktu, ta ki Mi Community linkini görene kadar. Eski zaman yanlış hatırlıyor olabilirim sanırım Burak modumuzun konusuydu. İnceleme konusu çok iyiydi. Konuyu okuduktan sonra buraya mutlaka üye olalıyım dedim ve Xiaomi cihazımız almadan 3 gün önce foruma kayıt oldum. Sonrasında forumda aktif olarak yer almaya devam ettim. Etkinliklere hatta izdihamdan dolayı gerçekleşmeyen AnkaMall etkinliğine bile katılmıştım.
2022-04-12 17:46:02

Master Bunny

Josephtr | from app

Xiaomi ile Redmi 9 ile tanıştım :D ve teknolojinin geliştiğine kanaat getirdim :) özellikleri ile foruma da biraz geç katıldım telefonu aldıktan 6 ay falan sonraydı keşke önceden katılsaydım dedim :)
2022-04-12 17:54:18

Semi Pro Bunny

sfsfs | from MI 8 Lite

2019 yılında kullanmaya başlayıp daha sonra müdavimi olduk xiaomi'nin
2022-04-12 18:07:25
2014 yılında miui arayüzünü tanımam ile Xiaomi markasını öğrenmiş oldum. Android telefon kullanırken abi bu arayüz çok iyiymiş diyip Mi3,Mi4,Mi6,Mi8 se,Mi 9se ve Redmi K40 globaldeki adı ile Poco f3 ile devam ettim. Tabi bu arada ekosistemden bandlar ve çeşitli kulaklıklar kullandım. Xiaomi F/P konusunda hiçbir zaman kullanıcıyı üzmedi sanırım bu yüzden bu kitleyi yakaladı.<br>
Mi Community Türkiye de harika bir oluşum sanırım telefon üreticilerin de bir ikincisi yok. <br>
Mi fan buluşmaları,Ankamall mi shop açılışı,Redmi note 10 ve Redmi note 11 lansmanı ile harika insanlar tanıdım ve topluluğun her üyesi ile online ya da yüz yüze tanışıp teknoloji hakkında her zaman konuşmak isterim.<br>
Herkese Selamlar:)
2022-04-12 18:14:32

Super moderator

Mİmar | from app

Mi 5 ile başladığım Xiaomi yolculuğuma devasa bir Xiaomi köşesi ile devam ediyorum :)
2022-04-12 18:22:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Ruvujete

Admin

• Followers

448

• Threads

5

• Replies

0

57