!privacy_agreement!
!privacy_agree!

Новини MIUI

[Оголошення] «Ти фотограф. Ти побачиш» - Нова зустріч Mi Community Україна на тему «Фотографія»

2017-09-27 03:20:02
4837 15

Привіт, Mi-фани!
Ви знаєте різницю між любителем і професійним фотографом? Хочете дізнатись, як знімати професійні фото? Насправді в кожному з вас природжений художник, так що візьміть ваші Mi смартфони і приєднуйтесь до наших зустрічей Mi Community в Києві!
А отримати нові навички у фотосправі вам допоможе спеціально запрошений гість, яка багато років займається фотографією!

Прийом заявок відкрито: Анкета
Закінчення реєстрації: 4 жовтня 23:59
Кількість місць обмежена!

Дата і час проведення: 8 жовтня, з 10:00 до 13:00

Місто проведення: Київ
Місце проведення: ми повідомимо обраним Mi-фанам по електронній пошті

Кількість учасників: 30 Мі-фанів

Умови реєстрації та вибору учасників:
 • 30 учасників будуть обрані сервісом Random.org серед всіх заповнивших анкети на участь у зустрічі.
 • Обрані Mi-фани отримають повідомлення на електронну пошту, яку зазначили у анкеті, 5 жовтня до 12:00. До 23:59, того ж дня, необхідно буде прийняти або відхилити запрошення.
 • Якщо Mi-фан прийме запрошення, але не прийде на зустріч, він втратить можливість брати участь у наступних заходах.

Результати Вибору учасників:

Ми вітаємо Мі-Фанів, які за результатами відбору отримали право прийняти участь у зустрічі!


Перевіряйте електронну адресу - там чекає запрошення!


Як підтвердити участь?

Натисніть на кнопку всередині електронного листа - Ви автоматично будете перенаправлені на цю сторінку.

Це означає, що Вашу участь підтверджено!!!

Подробиці нової зустрічі Mi Community на тему «Фотографія»


Ми запросили спеціального гостя – Євгенію Драч
https://www.facebook.com/evgeniya.drach
https://www.instagram.com/gmentezi/

Вона підготує навчальну лекцію і проведе майстер-клас з мобільної фотографії. А ви навчитесь робити гарні фото.

Крім цього, буде організаний конкурс* «Я фотограф. Я так бачу» на кращі фото у п'яти категоріях:

 • Портрет
 • Панорама
 • Пейзаж/архітектура
 • Динаміка
 • Об’єкт


*- Як буде проходити конкурс:

Після зустрічі, бажаючі учасники, можуть вирушити протестувати отримані знання на практиці, зробити пару кадрів і вирішити прийняти участь у розіграші подарунків. Отримані знімки лише потрібно додати у коментарі на форумі в темі, яка відповідає сюжету фото (будьте уважні):У конкурсі можуть брати участь лише ті, хто був на зустрічі. Конкурс триватиме з 8 по 10 жовтня. А вже 11 жовтня, Евгенія обере по одному кращому фото в кожній темі. Автори цих фото отримають приз – PowerBank Xiaomi Mi 20000 mAh WhiteУмови участі у зустрічі та фотоконкурсі

1. Реєстрація діє з 27.09.2017 р по 04.10.2017 р на території України. Щоб взяти участь у конкурсі-відборі потрібно:
●        Заповнити анкету;
●        5 жовтня до 12:00, чекати листа від організаторів після відбору обраних Mi-фанів, які отримають повідомлення* на електронну пошту, яку зазначили в анкеті.
*- Якщо Mi-фан прийме запрошення, але не прийде на зустріч, він втратить можливість брати участь у наступніх заходах
2. Прийняти участь у зустрічі мають можливість повнолітні особи, та неповнолітні віком від 13 років у супроводі батьків або опікунів.
3. Порядок відбору учасників. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції передбачені пунктом 1 цих Правил (станом на 04.10.2017 р. Включно), 05.10.2017 р. буде визначено 30 мі-фанів (учасників) за допомогою сервісу Random.org Обраним учасникам буде додатково направлено повідомлення на на електронну пошту, яку зазначили в анкеті.
4. Умови конкурсу «Я фотограф. Я так бачу». Після зустрічі, бажаючі учасники, можуть вирушити протестувати отримані знання на практиці, зробити пару кадрів і вирішити прийняти участь у розіграші подарунків. Отримані знімки, лише, потрібно додати у коментарі на форумі в темі, яка відповідає сюжету фото (будьте уважні): Портрет, Панорама, Пейзаж/архітектура, Динаміка, Об’єкт.
У конкурсі можуть брати участь лише ті, хто був на зустрічі. Конкурс триватиме з 8 по 10 жовтня. А вже 11 жовтня, лектор майстер-класу обере по одному кращому фото в кожній темі з п’яти категорій. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.  Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даної акції.
5. За результатами конкурсу переможці отримуають “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар Xiaomi Mi 20000 mAh White  за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 5 шт. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторским і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.        Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.        Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3.        На доступ до своїх персональних даних;
4.        Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5.        Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6.        Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7.        На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.        Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9.        Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10.        Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11.        Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12.        Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13.        На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

2017-09-27 03:20:02
Favorites12 RateRate
А у Львові не плануєте проводити? І взагалі чи є тут Мі-спільнота?
2017-09-27 04:16:37
Alex Bond відповів о 2017-09-27 14:16:37
А у Львові не плануєте проводити? І взагалі чи є тут Мі- ...

Так, плануємо, слідкуйте за оновленнями.
2017-09-27 05:53:54

Master Bunny

DonetskRules | from Redmi 4

#3

Ребята я вам завидую...
2017-09-27 07:03:57
«DONETSK RULES» ®

Semi Pro Bunny

Stany | from MI MAX

#5

Одессе тоже хотелось бы вас лицезреть))))
2017-09-27 09:25:04

Moderator

tibyryn | from Redmi 4

#6

шкода що у Львові такого не проводять
2017-09-27 14:54:13

Pro Bunny

Melnyk Viacheslav | from MI 5

#7

супер!!!! надіюсь попаду у відбір)
2017-09-27 22:08:08
tibyryn відповів о 2017-09-28 00:54:13
шкода що у Львові такого не проводять

Буде, слідкуйте за оновленнями)
2017-09-28 03:03:51
Stany відповів о 2017-09-27 19:25:04
Одессе тоже хотелось бы вас лицезреть))))

І побачите, Одеса теж в планах))
2017-09-28 03:04:14

Semi Pro Bunny

Stany | from MI MAX

#10

Nick Lavrenov
І побачите, Одеса теж в планах))

Будем ждать!)))
2017-09-28 03:06:27
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  2441

 • Threads

  333

 • Replies

  290

 • Points

  6434

3أيام على التوالي
٧ أيام على التوالي
٢١ يوم على التوالي
٤٠يوم علىةالتوالي
٧٠يوم على التوالي
١٠٠يوم على التوالي
Редактор-експерт
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!

Read moreGet new
Copyright©2016-2018 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list