Привіт, Мі-фани!

Щотижня з’являється значна кількість новин, присвячених оновленню ваших телефонів. Саме тому ми вирішили раз на тиждень робити дайджест, в якому буде зібрано посилання на відповідні теми, опубліковані впродовж робочого тижня, щоб вам було зручніше знайти потрібну – для обговорення, завантаження файлів прошивки або для повідомлення про знайдені помилки після оновлення.

Звертаю увагу, в українському Xiaomi Community відстежуються прошивки для телефонів, які офіційно імпортуються офіційним дистриб’ютором.

Отже,
Дайджет оновлень прошивок MIUI
13 січня – 23 січня 2021 року

Стартували вибіркові розсилки оновлень для Мі Пілотів на такі моделі:Стартували вибіркові розсилки оновлень на такі моделі:


Відбувся публічний реліз прошивок:


Випущено оновлення для Mi A3:Корисні посилання:

Про позначки MI та EEA.
Відкрийте Налаштування Про телефон. Знайдіть рядок Версія MIUI. В ньому буде написано, наприклад, таке: MIUI Global 12.0.3 Стабільна збірка 12.0.3.0(QFDEUXM) або MIUI Global 12.0.3 Стабільна збірка 12.0.3.0(QFDMIXM). Саме літери в дужках і вказують, яка саме прошивка призначена для вашого телефону:

• якщо в коді прошивки вашого смартфона літери EU, то звертайте увагу на позначку EEA;
• якщо в коді прошивки вашого смартфона літери  MI – вам у тему з позначкою MI.

Якщо в коді прошивки замість MI та EU наявні інші літери (IN – Індія, ID – Індонезія, RU – Росія, TR – Туреччина), у переважній більшості випадків це ознака того, що ваш смартфон неофіційно потрапив в Україну, оскільки вищеперелічені прошивки відповідають вимогам законодавства цих країн. І хоча офіційно це теж Глобальні прошивки, ми не відстежуємо їх оновлення, для цього існують відповідні регіональні Community.

Обговорення прошивок відбуваються у відповідних темах, посилання на які ви можете знайти вище.