In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Поради та хитрощі

[Обговорення] #2 Root права, чи потрібні вони на телефонах Xiaomi?

2017-09-24 04:38:58
2497 22

Вітаю МІ фани.
  Хочу розповісти тим кому це буде корисно про те щож таке ROOT права і що вони  дають та чи потрібні вони на телефонах Xiaomi.  Отже купуючи новий смартфон ми не маємо можливості вносити зміни в системні файли, видаляти їх, модифікувати чи робити якісь інші маніпуляції з системою все через те що виробники дають нам лише гостьовий доступ до управління  смартфону. Отримання Root-прав дозволить користувачеві відновити і заморозити прошивку на гаджет, видалити рекламу з встановлених програм, видалити вбудовані виробником файли, налаштовувати звукові оповіщення на свій розсуд, змінювати зовнішній вигляд операційної системи, вносити зміни до всіх можливих файлів, підвищувати швидкодію і час автономної роботи, змінювати швидкість роботи ​​процесора, створювати власні прошивки, автоматизувати виконання різних повсякденних завдань і т.д.

В той же час виробники категорично не рекомендують активувати ROOT права без чіткого розуміння того, навіщо це потрібно. У разі виходу пристрою з ладу через внесення змін до системні файли користувач може втратити право на безкоштовне гарантоване обслуговування. Все робиться виключно під свою відповідальність.

Але чи потрібні всі ці можливості на телефонах Xiaomi на MIUI?
На мою думку сама по собі MIUI дає широкі можливості кастомізації та налаштування системи. У вас є можливість налаштувати зовнішній вигляд я маю на увазі не тільки шпалери та іконки а повністю весь вигляд шторку повідомлень, значків батареї та зв'язку, шрифту. І всі ці налаштування зробити просто і безпечно для вашого смартфону. Також можна контролювати додатки що працюють в фоні, контролювати автозапуск додатків, та інше.Стосовно непотрібних додатків, то тут допоможе Activity launcher я про нього уже писав тут: Відключення Google сервісів (без root прав)
Отже мій висновок Root права для звичайних користувачів не потрібні на смартфонах Xiaomi, так як розробники все зробили щоб ми безпечно і комфортно могли користуватись смартфонами Xiaomi на MIUI.

Rate

Number of participants 1 Experience +20 Pack Reason

View Rating Log

2017-09-24 04:38:58
Favorites11 RateRate

Master Bunny

L.P | from Redmi Note 2

Дійсно для простого використання смартфону цілком вистачає можливостей кастомізації MIUI
2017-09-24 05:15:07

Rookie Bunny

DonetskRules | from Redmi 4

Если Root в толковых руках, то можно так гибко и тонко настроить систему, что телефон будет дышать и радоваться... ну а если в руки кирпичника попадёт, то ... ну вы сами понимаете что будет с девайсом...
2017-09-24 06:36:56
«DONETSK RULES» ®

Pro Bunny

m.rybalchuk Author | from Redmi Note 4

Привіт звісно я не отримував, я ж про це й писав, нажаль додаток теми так і залишився після оновлення на китайські мові. Але я і не збираюсь отримувати їх, я налаштував смартфон так як мені подобається.
2017-09-24 15:55:40

Pro Bunny

Feniksoff
Привіт. От цікаво, особисто ви вже отримали права супер ...

Я сподіваюся що наступні оновлення вирішать проблему с китайською мовою. Можливо це із за того що я на бета версії MIUI 9
2017-09-24 15:58:05

Wizard Bunny

Bakhtiiaroff | from MI 5

Без Root прав как без воздуха. Это лично для меня.
2017-09-24 16:39:20
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Pro Bunny

Feniksoff
Рут права звичайно що потрібні усім тим користувачам,  ...

Цікаво а що би ви змінили те що не можна змінити в Miui 9?
2017-09-24 21:02:07

Pro Bunny

Bakhtiiaroff
Без Root прав как без воздуха. Это лично для меня.

Я пропоную зробити тему що саме ви змінюєте завдяки root. Мені буде цікава така інформація, я думаю не лише мені.
2017-09-24 21:04:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

m.rybalchuk

Pro Bunny

• Followers

198

• Threads

38

• Replies

296

3868