In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Результати] Результат! Розіграш трьох Святкових Xiaomi-Box у Xiaomi Community! Голосування!!

2022-01-13 00:16:49
1616 42

Xiaomi-фани, настав час підбити підсумки нашого конкурсу «Розіграш трьох Святкових XIAOMI-BOX. Створи різдвяну листівку». І ми з радістю оголошуємо переможця – Найбільший Святковий XIAOMI-BOX отримує @К.А.Т.Я.

Вітаємо з перемогою!

Увага!
Відкрите голосування передбачає перевірку його підсумків щодо дотримання правил. На превеликий жаль, не всі учасники були готові до чесної конкуренції: під час перевірки результатів було виявлено випадки масової реєстрації нових облікових записів з однієї IP-адреси з подальшою накруткою голосів на користь учасників під номерами 1, 3 та 5. Згідно із правилами, ми вимушені їх дискваліфікувати, а переможцем визнається учасник, який за голосуванням посів четверте місце.

Дякуємо за участь. До зустрічі!

2022-01-13 00:16:49
Favorites5 RateRate
Победителю, поздравления! Другим участникам - привет! Теперь мы знаем, как в этих конкурсах надо побеждать. Покупаешь голоса всем, кто "выше" тебя по кол-ву и в дамках! Ведь правила конкурса "вилами по воде писаны", и даже организатор их не соблюдает. Снимает участников, без предупреждения. Пишет в правилах, что не будет учитывать накрученные голоса, а не учитывает все голоса...
2022-01-13 01:08:01

Rookie Bunny

mddmt | from app

Поздравляю счастливчиков.
2022-01-13 01:15:11
Красавчик. Як я і передбачав, виграв 9. В перший день конкурсу накрутив 37 голосів. В останні дні почав крутити просто космічні цифри цим трьом учасникам. І собі докрутив 12 голосів в останній день, щоб його не дай Бог ніхто не випередив.
Ось план на другий рік:
1. Стиряти картинку на фріпіку
2. Накрутити маленьку цифру собі, але більшу за інших дрібних учасників
3. Докрутити тисячу 2-3 конкурентам
4. Виграти
Не дякуйте!
2022-01-13 01:17:08
8160205558 відповів о 2022-01-12 19:17:08
Красавчик. Як я і передбачав, виграв 9. В перший день конкурсу накрутив 37 голосів. В останні дні почав крутити просто космічні цифри цим трьом учасникам. І собі докрутив 12 голосів в останній день, щоб його не дай Бог ніхто не випередив.
Ось план на другий рік:

стопэ! это мой лайфхак! запатентовано в первом комментарии)))
2022-01-13 01:27:26

Rookie Bunny

Hope906 | from app

Номінацію самий нечесний конкурс 2022 виграє xiaomi community. Браво
2022-01-13 01:48:15
Бред. Наверняка победил Аллошный козачек. У нас с благфонда только девочек 20-30 проголосовало за снятую с голосования работу. Всех неугодных просто сняли или завалили специально. Как и везде, всё проплачено. Еще и правила под себя написали: У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора, чтобы без вопросов, как говориться.
2022-01-13 03:34:30
volkur відповів о 2022-01-12 19:08:01
Победителю, поздравления! Другим участникам - привет! Теперь мы знаем, как в этих конкурсах надо побеждать. Покупаешь голоса всем, кто "выше" тебя по кол-ву и в дамках! Ведь правила конкурса "вилами по воде писаны", и даже организатор их не соблюдает. Снимает участников, без предупреждения. Пишет в правилах, что не будет учитывать накрученные голоса, а не учитывает все голоса...

Ви трактуєте правила на свій розсуд. Згідно з п.10 Правил, https://c.mi.com/thread-3954922-1-0.html, у разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора – воно є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню.
Звертаю увагу, що жодного слова про те, що не враховуватимуться тільки накручені голоси, у Правилах немає.
2022-01-13 05:30:35
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?
8160205558 відповів о 2022-01-12 19:17:08

Може, поясните, чим вас не влаштовує використання фріпікових картинок / ідей, що базуються на базі цих картинок? Це ж банк картинок для безкоштовного використання. Тим більше, що якщо в розумний спосіб відбулася адаптація зображення, а не просто додано текст на повністю готову картинку.
2022-01-13 05:49:42
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Master Bunny

Пси | from app

поздравляю
2022-01-13 06:10:33
Olexa відповів о 2022-01-12 23:30:35
Ви трактуєте правила на свій розсуд. Згідно з п.10 Правил, https://c.mi.com/thread-3954922-1-0.html, у разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора – воно є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню.
Звертаю увагу, що жодного слова про те, що не враховуватимуться тільки накручені голоси, у Правилах немає.

вы также по своему усмотрению решили, что я оспариваю ваши толкования. на самом деле - это не так. https://c.mi.com/thread-3968602-1-1.html я лишь хочу, чтобы виновные были наказаны, не более того. ни на какой приз - не претендуя! и не думаю, что нам с вами стоит продолжать диалог, так как вы являетесь представителем нарушителя. кроме как варианта, когда вы мне просто дадите контактные данные органа, контролирующего деятельность представительства XIAOMI в Украине. Или я найду такие сам, просто это займёт немного больше времени. Спасибо за понимание.
2022-01-13 06:44:25
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dara Zhelezniak

Mi Comm team

• Followers

1175

• Threads

97

• Replies

12

708

3 Days Check-In
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом.

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list