In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

POCOPHONE

Pro Bunny

Janiszu | from app

hehehe jeżeli dla Ciebie Allegro to wiarygodne źródło informacji, to współczuję... pewnie recenzje też czytasz na Euro RTV AGD... to są ściśle powiązane parametry i wszędzie o tym przeczytasz, a jak uważasz inaczej, to chociaż raz przedstaw rzeczowy argument... częstotliwość odświeżania to częstość wyświetlania obrazu czyli ilość klatek na sekundę, więc proszę przestań brnąć w swoją teorię, bo chyba już sam się przekonałeś, że nie masz racji i kłócisz się tylko dla zasady. Głosisz teorie inne niż powszechnie przyjęte, więc przedstaw dowody na to, że Game Turbo spowalnia i na to, że odświeżanie ekranu nie ma związku z ilością klatek, bo inaczej ta rozmowa nie ma sensu... mówisz nieprawdę, nie przedstawiasz na nic dowodów a tylko brniesz bez sensu w głoszenie nieprawdziwych tez...
2022-01-02 18:17:49

Master Bunny

AntyHaker | from app

AntyHaker
Nie prawda, to nie jest przyczynowo skutkowe powiązanie (ścisłe). Wrzucasz mi linki i to do tak niskich jakości źródeł, to chociaż sam je wcześniej przeczytaj. A najlepiej coś innego ;c

Nie uważasz, że jesteś strasznie agresywny w swoich wywodach? Dowody masz na telefonie (o ile stosowny posiadasz). Odpal sobie "nowoczesną grę" bez i z Game Turbo - do monitorowania odświeżania masz funkcję w ustawieniach deweloperskich.
Btw, cały czas mylisz odświeżanie wyświetlacza z typowym dla gier FPS.
2022-01-03 01:09:30

Pro Bunny

Janiszu | from app

AntyHaker
Nie uważasz, że jesteś strasznie agresywny w swoich wywodach? Dowody masz na telefonie (o ile stosowny posiadasz). Odpal sobie "nowoczesną grę" bez i z Game Turbo - do monitorowania odświeżania masz funkcję w ustawieniach deweloperskich.
Btw, cały czas mylisz odświeżanie wyświetlacza z typowym dla gier FPS.

kwestia w tym, że ja nie muszę tego ponownie testować, ponieważ testowałem wielokrotnie na moim Mi 10T (144 Hz) i w grach przy Game Turbo miałem właściwe odświeżanie, więc i nie będę testować ponownie. Moim zdaniem Ty powinieneś przedstawić dowody na to, że masz inaczej niż wszyscy...
2022-01-03 02:38:22
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

DJ Matjas

Pro Bunny

• Followers

100

• Threads

70

• Replies

326

2785