In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Sohbet

Intern Moderator

_Yusuf_28 | from Redmi Note 8

BackBeBetTer
Bir muhattap umarım çıkar yusuf bey Cevabınızdan açıkçası kötü bir elektrik aldım moderatör grubuna karşı şahsıma münhasır görmüyorum Konu gereği burada paylaşmak istememe sebebinizi daha iyi hissettim şu an Anlayışınız için teşekkür ederim.

Rica ederim. :)
2021-12-26 05:16:40

Super moderator

Burak Author | from app

Hediyelerin farkli olmasi için kisa bir yorum yapayim. Smod arkadaslarimla bu toplulugun test asamasindan beri icinde olup, nacizane bugune ulasmasinda destek sagladigimizi dusunursek hediyelerin biraz farkli olmasi normaldir. Herkese ayni hediye gelse buradaki yorumlarda su yazabilirdi, smodlar neden ayni hediyeyi aldi yillardir emek veriyorlar ama en son ekibe girenle ayni. hediyeyi almislar. Bu hayatta hic bir is yokturki elestiri almasin, Allah tektir dersiniz itiraz ederler.
2021-12-26 13:39:19
iyi gunlerde kullan hocam. 👍
2021-12-26 14:12:49

Pro Bunny

Piribey | from app

Hayırlı olsun.
2021-12-26 14:44:12

Intern Moderator

Burak
Hediyelerin farkli olmasi için kisa bir yorum yapayim. Smod arkadaslarimla bu toplulugun test asamasindan beri icinde olup, nacizane bugune ulasmasinda destek sagladigimizi dusunursek hediyelerin biraz farkli olmasi normaldir. Herkese ayni hediye gelse buradaki yorumlarda su yazabilirdi, smodlar neden ayni hediyeyi aldi yillardir emek veriyorlar ama en son ekibe girenle ayni. hediyeyi almislar. Bu hayatta hic bir is yokturki elestiri almasin, Allah tektir dersiniz itiraz ederler.

Gelişmeyi sağlayan eleştiridir. Uzun zamandır tanıdığınız belki de "Arkadaş" seviyesinde olduğunuz birinin size bu şekilde bir güzellik sunması beklenen bir durum. Ödüllerin unvan temelli verildiği bariz belli. Herkese aynı hediye tabii ki verilmemeli. Bu sefer de şu denilebilir: A kişisi yıl boyunca aktifti ama B kişisini pek görmedik. Bu hayatta hiçbir iş yoktur ki eleştiri almasın, eleştiri hakikati bulmamıza olanak sağlar. İki yılı aşkındır forumdayım. Hediye verildiği dönemde ilk defa böyle bir yorumla karşılaştım. Demek ki eleştirilmeye müsait, ortada tam olarak açıklanmamış durumlar var. Umarım forum içerisinde alabileceğiniz potansiyel ödüllere "biz" de ulaşabiliriz. Her zaman daha çok emek vermeye devam edeceğiz. İyi forumlar dilerim Burak Süper Moderatörüm. :)
2021-12-26 16:28:44
Invalid floor, the posts have been deleted #46

Super moderator

Mİmar | from Mi 10

BackBeBetTer
Burak bey, hediyelerdeki farklılıklar bir yana, burada yıllarını vermiş s-modlar olarak sizler tabiki bu günlere gelmesinde katkılarda bulundunuz. Bu görevi severek isteyerek yaptığınızı da biliyorum. Sizden daha  eski bir üye olmamakla birlikte forum içi aktif olarak görünmesem de her zaman takipte olmuşumdur. Farklılıkları bir kenara bırakıyor ve Yusuf beyin intern moderatör olup hediye almamasını geçtim muhatap bulamaması beni daha çok düşündürüyor. Burada  emek veren s-modlar, sonradan görevlendirilen intern mod ve moderatörler mevcut. Herkese aynı hediye yollanmış olsa eleştirel bir durum topluluk içi olamazdı ve sadece moderatör ekibi kendi arasında eleştiriyor olabilirdi. Şimdi bakıyorum, profiller arası baya bir dolaştım, yıllarını vermiş ve artık yeteri kadar aktif olamayan  moderatör ekibinden arkadaşlarımız bir yana yeni moderatörler daha katkısal ve paylaşımdan ziyade kullanıcılarla daha yardımlaşma çabası içerisindeler ve bu çabaların meyveleri yıllar içinde oluşmadı. Anladığım, verilen bir emek ve topluluk için feda edilen bir zaman var ki para ile alınamayacak tek birim zamandır! Yıllık olarak verilen ödüllerin de yıl bazında performans değerlendirmesi yapılmaması yeni katılan moderatör ekibi arkadaşlarımıza yapılan bir haksızlık olarak düşünüyorum. Yazdıklarım eleştirel değil sadece düşüncelerim olmakla birlikte eleştirebileceğim tek konu ise bir s-mod olarak sizin forum kurallarını bildiğinizi düşünerek 'Allah tektir derseniz itiraz ederler'  burası bir topluluk, her zaman düşündüğüm hissettiğim bu olmuştur:  topluluk çeşitliliktir ve dini görüş ve düşünce ayrımına sebep olacak bir konuda örnek vermiş olmanız da beni çok şaşırttı.

o zaman burada ben cevap vereyim, Yusuf_28 in hediye almama sebebi aslında intern olmamasıdır. benim açımdan yetkilerinin elinden alınması gerekiyordu ama Oğuzhan izleyelim aktif olursa onunla da devam edebiliriz dedi. Yusuf_28 Moderatörler seçilirken , seçilen diğer arkadaşlara göre hiç aktiflik göstermedi desek yalan olmaz. işi olabilir başka bişey olabilir nedeni kendini bağlar ama onu secmek diğer arkadaşlara haksızlık olurdu. Bedirhanin intern kalma sebebi yaş kıstası idi ama çok çalışkan olduğu için yine Oğuzhan hediye gönderelim dediği için ona hediye gitti. Burak'a gelen hediyeye gelecek olursa siz sadece forumun içindeki aktiflik bölümünü görüyorsunuz. arka planda yönetim işlerini görmüyorsunuz. bu kısımları görmediğiniz için boyle bir yorum yapmanizi normal görüyorum.  
2021-12-26 23:08:53
Invalid floor, the posts have been deleted #48

Intern Moderator

Mİmar
o zaman burada ben cevap vereyim, Yusuf_28 in hediye almama sebebi aslında intern olmamasıdır. benim açımdan yetkilerinin elinden alınması gerekiyordu ama Oğuzhan izleyelim aktif olursa onunla da devam edebiliriz dedi. Yusuf_28 Moderatörler seçilirken , seçilen diğer arkadaşlara göre hiç aktiflik göstermedi desek yalan olmaz. işi olabilir başka bişey olabilir nedeni kendini bağlar ama onu secmek diğer arkadaşlara haksızlık olurdu. Bedirhanin intern kalma sebebi yaş kıstası idi ama çok çalışkan olduğu için yine Oğuzhan hediye gönderelim dediği için ona hediye gitti. Burak'a gelen hediyeye gelecek olursa siz sadece forumun içindeki aktiflik bölümünü görüyorsunuz. arka planda yönetim işlerini görmüyorsunuz. bu kısımları görmediğiniz için boyle bir yorum yapmanizi normal görüyorum.

Bahsi geçen aktiflik umarım grup içi aktifliktir. Doğukan Modumuzun excel dosyasında yaptığı yorumları bire bir okudum. Forum açısından aktif grup açısından aktif değildi gibi bir ibare vardı. Forumda her zaman aktif olmaya çalıştım. Diğer İntern Mod arkadaşlardan aktiflik kapsamında geri kalmamıştım. Elenme sebebini buna bağlamıştınız. Elenme mevzusunu daha fazla uzatmak istemiyorum. Objektif bakan herhangi biri durumu net olarak görebilir. Profiller ortada. Umarım foruma devam edebilirim. :)
2021-12-26 23:41:40

Super moderator

Burak Author | from app

Hediye kime nasil ne verilcek diye lutfen birakin da Xiaomi TR ofisi ve global karar versin :) Hayatta daha farkli dert edilecek konular vardir mutlaka.
2021-12-27 00:05:13
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Burak

Super moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Newbie Member