In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] РОЗІГРАШ двох Святкових Xiaomi-Box! – Подвоєне свято!

2021-12-09 00:07:22
22018 31
Привіт, Xiaomi-фане!

Що ти любиш більше – дарувати подарунки чи їх отримувати? Хоча, якою б не була твоя відповідь, цього разу можна не вибирати! Ми розпочинаємо розіграш відразу двох Святкових Xiaomi-Box – одного для тебе, а іншого – для твого друга. Їх вміст стане крутим сюрпризом для кожного Xiaomi-фана!

Достатньо лише виконати декілька простих умов:

• підпишись на сторінку Xiaomi Ukraine у Facebook;
• залиш під акційним постом коментар – без позначки*, щоб отримати тільки один бокс для себе, або познач через @ друга*, якому хочеш подарувати другий святковий бокс.

* За відсутності позначки у коментарі переможець отримає один Святковий Xiaomi-Box. Один коментар – одна позначка. Кількість коментарів необмежена, тільки позначати щоразу потрібно різних людей!

Розіграш триватиме з 08.12.2021 р. до 22.12.2021 р. А починаючи з 23.12, впродовж 5 робочих днів ми визначимо переможця та опублікуємо результат у коментарях під акційним постом.

Акційний пост виглядає так:

Бажаємо всім удачі!

Детальні умови розіграшу
1. Розіграш (далі – Акція) триває з 08.12.2021 р. до 22.12.2021 р. на території України, крім зони ООС та Автономної Республіки Крим, і проводиться в соціальній мережі Facebook. Щоб взяти участь в Акції, потрібно:
• підписатися на сторінку Xiaomi Ukraine у Facebook;
• залишити під акційним постом коментар із позначкою* через @ однієї особи або не позначаючи нікого*.
* 1 коментар – одна позначка, кількість коментарів необмежена, за умови, що позначено різних осіб. За відсутності у коментарі позначеної особи переможець отримає приз у кількості 1 шт.
2. Сторінка учасника Акції повинна бути реальною, заповненою та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил Акції. В Акції НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В Акції можуть брати участь користувачі, які проживають на території України (крім зони ООС та Автономної Республіки Крим) і згодні з умовами даної Акції.
4. Порядок визначення переможців Акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної Акції, передбачені пунктом 1 цих Правил (станом на 22.12.2021 р. включно), впродовж 5 робочих днів буде визначено переможця/переможців за допомогою сервісу Fan Page Karma. Результати Акції буде оголошено на сторінці Xiaomi Community та на офіційній сторінці Xiaomi Ukraine у Facebook. Першим переможцем вважатиметься учасник, коментар якого було обрано сервісом Fan Page Karma. Якщо у коментарі першого переможця позначено іншу особу, ця людина вважатиметься другим переможцем. Кожному переможцю буде додатково направлено повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання «призу».
5. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати товар за ціною 1 (одна) гривня. «Призом» є подарункова коробка «Святковий Xiaomi-Box» та її вміст. У випадку, якщо в коментарі переможця є позначка іншої особи, кількість призів – 2 шт. За відсутності позначки у коментарі переможця кількість призів – 1 шт. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право впродовж гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продукті. Отримання «призу» не дає права клієнту на повернення грошових коштів за нього або обмін на аналогічний. Мета надання «призу» клієнту – реклама товару в будь-який спосіб (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то «приз» може бути замінено на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
6. Порядок отримання «призу». «Приз» може бути відправлений у найближчий до переможця магазин Xiaomi Store/АЛЛО або найближче відділення поштового оператора/поштою України, на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. Важливо пам’ятати, що відправлення «призу» буде здійснено на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання «призу» переможець повинен пред’явити документ, що підтверджує його особу та ІПН.
7. Зручний варіант отримання «призу» переможець може вказати, відповівши на отримане від організаторів повідомлення на його сторінці в соціальній мережі. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін, в порядку, передбаченому п.3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор Акції не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в цій Акції.
9. Організатор Акції не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників Акції і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови Акції можуть бути змінені за рішенням Організатора (АЛЛО).

Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду Організатору ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних поштовим операторам/пошті України, іншим транспортно експедиторським і кур’єрським організаціям та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Організатора ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044, м. Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044, м. Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб’єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:

 • Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 • На доступ до своїх персональних даних;
 • Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
 • Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
 • Відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 • На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.


Rate

Number of participants 1 Experience +20 Pack Reason

View Rating Log

2021-12-09 00:07:22
Favorites21 RateRate
Invalid floor, the posts have been deleted #1

Pro Bunny

6178263407 | from MI 8 Pro

#2

Удачі!
2021-12-09 04:18:09

Semi Pro Bunny

vngrdv | from app

#3

Головне, щоб не так, як минулого разу - навіть не повідомили про переможця.
2021-12-09 07:25:28

Advanced Bunny

Leonard777 | from Redmi Note 8 Pro

#4

Тут хотя бы одну выиграть, а кому подарить я знаю)
2021-12-09 16:36:47
удачі всім учасникам
2021-12-10 00:08:48

Rookie Bunny

6529203139 | from Redmi 5

#6

Удачі
2021-12-10 21:08:45

R/O

Пси | from app

#7

всем удачи
2021-12-12 06:10:51

Master Bunny

Bac | from app

#8

отлічно<br>
2021-12-12 16:36:37

Semi Pro Bunny

SAV_7 | from app

#9

vngrdv
Головне, щоб не так, як минулого разу - навіть не повідомили про переможця.

Это в их стиле.
2021-12-13 09:07:53

Master Bunny

АГАТ | from app

#10

посмотрим
2021-12-13 15:17:27
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Andrew K

Mi Comm team

 • Followers

  1166

 • Threads

  131

 • Replies

  45

 • Points

  1270

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Місія здійсненна
7 років MIUI
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 Тем
MIUI
Антивірус MIUI
Telegram
Are you OK?
З Великоднем!
Newbie Member
З Днем Незалежності України!
Mi Explorer Challenger
Xiaomi Number One In Ukraine
Case is OK
Make your choice
Mi Band History
Fortune’s Global 500
З Днем Незалежності!
Моторошний Хелловін
Results of the year
TikTok
Mi Flash Live
Хелловін 2020
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Mi-ресурси 2020
Мі-батл: Епізод 3
Мі-батл: Епізод 4
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list