In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Serisi

[Soru-Cevap] 11T Pro LED ve Ses problemi Hk?

2021-11-11 02:56:45
282 6
merhaba,
Bir heves 11t pro aldım ama çevremde daha bu cihazdan kullanan olmadığı için size sormak istedim.
4 saatlik kullanımda aşağıdaki sorunlar dikkatimi çekti, buna benzer sorunu olan yada kendi cihazinda deneye bilen arkadaşların izlenimlerini paylaşmalarını rica ederim.

1- arka LED lerden sadece ilki beyaz olan çalışıyor, mi test i ile de denedim ama diğer LED lerin yandigini goremedim, bir kere de  kamerada hiç çalışmadığını tecrübeledim ama hiç çalışmama durumu restart ile düzeldi.
2- streo hoparlörlerin arasında ton ve ses farkı olduğunu fark ettim, müzik çalarken elinizle kapattiginiz arasındaki farkı net olarak duyabiyorsunuz.
Teşekkürler, Burak.
2021-11-11 02:56:45
Favorites RateRate

Super moderator

Burak | from app

Merhaba, flaş için şöyle açıklıyım. Asıl flaş işini gören en üst kısım ve en parlak yanan orası, alt taraf ise kamerada flaşlı çekim yaparsanız flaşın tonunu ayarlamak için hafif oranda yanar. Ama asıl flaş gibi parlak yanmaz. El feneri ve kamera flaşlı çekim yaparsanız parlaklık farkını anlayabilirsiniz ama dediğim gibi net bir ayrım da zor. Ama üst taraf gibi tamamının yanmaması normal bir sıkıntı yok.
2021-11-11 04:19:54

Master Bunny

Oğuzhan Ünsal | from Redmi Note 8

Hoparlör konusunda: Telefonu denemediğim için tam olarak bundan mi bilemem ama stereo hoparlörlü telefonlarda 2. hoparlör genelde ana hoparlör kadar kaliteli olmuyor, ton farkı olabiliyor yani.
2021-11-11 06:12:33

Rookie Bunny

Burak G. Author |

Merhaba,
Son mesajımdan bir kaç gün sonra telefonu servise götürdüm ve hoparlörün bozuk olduğu doğrulandı, ücret iadesi yapacaklarmış, nasip değilmiş :(
2021-12-02 03:32:39

Advanced Bunny

Metintin | from app

Yanında verilen hediyeleri de aldılar mı?
2021-12-06 01:08:32

Advanced Bunny

Metintin | from app

Arıza sonucu ne kadar sürede çıktı?
2021-12-06 01:12:40

Advanced Bunny

Metintin | from app

Burak G.
Merhaba,
Son mesajımdan bir kaç gün sonra telefonu servise götürdüm ve hoparlörün bozuk olduğu doğrulandı, ücret iadesi yapacaklarmış, nasip değilmiş :(

Hoparlörün bozuk olduğunu nasıl anladın? Serviste hoparlörün bozuk olduğunu ne kadar sürede anladılar.
2021-12-15 00:50:00
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Burak G.

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

1

8