In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Zgłoszenia

[] Nominujemy Mi Fanów 2021 roku. Jest siedem kategorii!

2021-10-26 22:29:05
411 58
Mili,

skoro ruszyło głosowanie na smartfon i ekosystemowe urządzenie 2021 roku, to tym bardziej chcielibyśmy poprosić Was o nominowanie tych Mi Fanów, których chcielibyście wyróżnić w siedmiu kategoriach. Tyle kategorii, bo Wasze aktywności się różnią, a nie sposób porównać recenzji czy fotorelacji z działaniami fanów, którzy może nie recenzują, za to regularnie spieszą z pomocą użytkownikom w technicznej potrzebie. Tymczasem każda pożyteczna aktywność - jakkolwiek zdefiniowana - na Mi Comm jest mile widziana i ważna!

Zatem poniżej znajdziecie tyle kategorii. Każdą treściciwe objaśniamy. Pod każdą (z wyjątkiem ostatniej) znajdziecie link, który przekieruje Was do formularza zgłoszeniowego. W każdym przypadku kilka niezmiennych zasad:

• W formularzu najpierw wpiszcie swój nick, którym posługujecie się na Mi Comm;
  • W drugim okienku wklejcie link. W zależności od kategorii link powinien przekierowywać albo do ocenianego wątku (np. kategoria Najlepsza recenzja smartfonu) albo do profilu nominowanego fana (kategoria Wsparcie techniczne);
  • W przypadku recenzji produktów nominujcie wyłącznie autorów, którzy opisują swoje doświadczenia z produktami dostępnymi w polskim oficjalnym kanale sprzedaży;
  • Możecie nominować autorów recenzji produktów, które wprowadzono do Polski w 2021 lub wcześniej;
  • Nominowane treści muszą być opublikowane w 2021;  

Dodam, że możecie nominować także siebie i swoje wątki. Spośród nominowanych w każdej kategorii Xiaomi wybierze laureata. Przy czym kryterium wyboru nie będzie wyłącznie liczba oddanych głosów. Będziemy działać jak członkowie Akademii Oscarów : )

NAJLEPSZA RECENZJA SMARTFONU

Po wpisaniu swojego pseudonimu wklejcie link do recenzji smartfonu Xiaomi, która została opublikowana na polskim Mi Community w 2021 r. Przed finalnym wyborem zadajcie sobie pytanie, czy recenzja była ciekawa i wizualnie przejrzysta, interesująca i przede wszystkim pomocna.

ZGŁOŚ RECENZJĘ TUTAJ

NAJLEPSZA RECENZJA EKOSYSTEMOWEGO PRODUKTU

Przy wyborze najlepszej recenzji ekosystemowego produktu kierujcie się zasadami, które nakreśliliśmy we wcześniejszej kategorii. Nie ma znaczenia, czy recenzja dotyczy małego AGD czy większego urządzenia, jak Mi TV albo elektryczna hulajnoga. Recenzja musi być po prostu ciekawa.

ZGŁOŚ RECENZJĘ TUTAJ  

NAJLEPSZA FOTORELACJA

Jaka może być najlepsza fotorelacja? Ciekawa, a więc składać się z wysokiej jakości, oryginalnych zdjęć, a także tekstu, który uzupełnia część wizualną. W wątku musi być także informacja, jakim smartfonem Xiaomi wykonano zdjęcia. Wybór, przyznajemy, może być trudny, bo fotorelacji na Mi Comm jest więcej niż sporo. Ale pamiętajcie, że w kategorii - jak w każdej innej - możecie nominować jedną.

ZGŁOŚ FOTORELACJĘ TUTAJ

NAJLEPSZY PORADNIK

Poradnik może dotyczyć urządzenia ekosystemowego albo smartfonu Xiaomi. Może koncentrować się na oprogramowaniu. Najważniejsze, aby poradnik był ciekawy, dobry merytorycznie, a także zrozumiały dla laika. Nie ma nic gorszego niż gadać lub pisać mądrze, ale w sposób nie zrozumiały dla kogoś, kto technologiami aż tak bardzo się nie interesuje.

ZGŁOŚ PORADNIK TUTAJ

NAJLEPSZA INICJATYWA ODDOLNA

Co rozumiemy przez oddolną inicjatywę? Projekty, wyzwania i konkursy, które ogłaszały lub realizowały wraz z Xiaomi/adminami specjalne zespoły złożone z członków społeczności: Mi Foto Team, Mi Gaming Team, Mi Tech Team, Mi Sports Team. Jeśli była inicjatywa, która w 2021 podobała Wam się najbardziej, wklejcie link do odpowiedniego wątku.

ZGŁOŚ INICJATYWĘ TUTAJ  

NAJLEPSZY FAN OD TECHNICZNEGO WSPARCIA

Kategoria Wsparcie techniczne jest jedyną, gdzie należy podać link nie do wątku, lecz do profilu Mi Fana, który w komentarzach regularnie podpowiada i sugeruje możliwe rozwiązania, gdy smartfon lub ekosystemowy produkt strzela focha. Kategoria, dodam, jest też jedyną, gdzie przewidujemy wyłonienie więcej niż jednego laureata.

ZGŁOŚ FANA TUTAJ

NAJLEPSZA FOTOGRAFIA 2021 ROKU

Na koniec crème de la crème, czyli nominujecie Waszym zdaniem najlepsze zdjęcie wykonane smartfonem Xiaomi. Zdjęcie musi być opublikowane w tegorocznym wątku, który - dodatkowo - spełnia zasady publikowania zdjęć na polskim Mi Community, a więc zawiera min. trzy zdjęcia, informację o smartfonie, którym je wykonano, a także choćby kilka (acz sensownych) słów o sfotografowanych obiektach.

Gdzie i jak możecie nominować autora potencjalnie najlepszego zdjęcia? W tym przypadku zarówno link do wątku, gdzie nominowane zdjęcie zostało wcześniej opublikowane, jak i to samo zdjęcie dodawajcie w komentarzach poniżej. Koniecznie podajcie również informacje, kto jest autorem wybranego zdjęcia. Wszystko po to, żeby nie tworzyć wrażenia, że przypisujecie sobie prawa do nie swojej pracy.

UWAGA. AKTUALIZACJA Z 8 LISTOPADA
NA CZAS NOMINACJI WYŁĄCZAMY PODGLĄD KOMENTARZY POD WĄTKIEM

* * *

Jeśli wszystko jasne, nominujcie i zgłaszajcie. Pamiętajcie, że w każdej kategorii możecie zgłosić tylko jednego fana. Czas mija 21 listopada.

_doMIno_

2021-10-26 22:29:05
Favorites28 RateRate
This post is visible only to author of the thread
2021-10-26 23:46:35
2021-10-26 23:52:09

Admin

_doMIno_ Author | from app

2021-10-27 00:09:54

Mi Foto Team

dkisiala | from app

2021-10-27 00:16:25
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Mi Foto Team

dkisiala | from app

2021-10-27 00:17:32
Diana

Admin

_doMIno_ Author | from app

2021-10-27 00:22:46

Mi Foto Team

dkisiala | from app

2021-10-27 00:25:01
Diana

2021-10-27 00:49:27

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

2021-10-27 01:00:08
Wstawiasz zdjęcia na forum? Pamiętaj o REGULAMINIE działu fotografia.

Mi Gaming Team

domix30 | from app

2021-10-27 01:01:59
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_

Admin

100 MLN

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI