In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Fotografia

[Album] Zebrane obiektywem POCO X3 PRO : cz. XIV( XV wkrótce)

2021-10-24 03:13:01
108 9
Trochę mnie tu nie było więc pora odkurzyć album z foto-landszaftami ...ostatnio coś tam wrzucałem, ale jakoś nie mogę odszukać tego tematu, ale co tam - trzeba przeć do przodu ;)
Wypociny telefonem zastępczym czyli POCO X3 PRO. Chcecie to komentujcie - albo nie. Po prosrtu lubię pokazywać krajobraz i przyrodę w sposób jaki ja ją postrzegam.
(tą kapliczkę wcześniej robiłem innym telefonem ale jak widać POCO też bardzo dobrze daje radę)

Febron swoim postem zmotywował mnie do przeprowadzenia eksperymentu dotyczącego komentowania postów, "polubienia" czy wogóle odsłon postu.

To na razie tyle... dzisiaj lub juz jutro wrzucę dalszą część.

2021-10-24 03:13:01
Favorites1 RateRate

Mi Foto Team

11P | from app

Pająk gigant rewelacja! Bardzo przyjemne zdjęcia tym zastępczym sprzętem wychodzą ;)
2021-10-24 03:56:08

Grand Master Bunny

Febron | from app

Chcę i skomentuję. W końcu dałeś na to przepustkę. Twoje foty zawsze trzymają fason, tj. poziom. Jak ta bryka, którą chyba już widziałem?.Tygrzyk wstrzelił się w środek bramki.To dobrze. Policja czuwa, by takie foty nie przeszły nago i bez echa. A za  opieszałość w publikacjach wystawi mandat. Za niemanie... :-D
2021-10-24 04:43:29

Master Bunny

RoninSan Author | from app

Febron
Chcę i skomentuję. W końcu dałeś na to przepustkę. Twoje foty zawsze trzymają fason, tj. poziom. Jak ta bryka, którą chyba już widziałem?.Tygrzyk wstrzelił się w środek bramki.To dobrze. Policja czuwa, by takie foty nie przeszły nago i bez echa. A za  opieszałość w publikacjach wystawi mandat. Za niemanie... :-D

m.in. fura, pani Tygrzykowa i kilka innych było w zaginionym poście więc lecytyny nie potrzebujesz, bo pamięć masz dobrą :-D
2021-10-24 05:02:25

Master Bunny

RoninSan Author | from app

11P
Pająk gigant rewelacja! Bardzo przyjemne zdjęcia tym zastępczym sprzętem wychodzą ;)

Podziękować. Pani Tygrzykowa akurat nie miała focha więc zapozowała do fotki :-D
2021-10-24 05:03:33

Master Bunny

Edi_UC | from app

Oko zawiesiło się na dłuższą chwilę, więc jest dobrze, bardzo dobrze ;-)
2021-10-24 07:44:44

Mi Gaming Team

mini21 | from app

Takie pytanie - czy zdjęcia były w jakiś sposób "poprawiane""?<br>
Pytam gdyż oglądam te zdjęcia i kolory na nich są takie... inne.<br>
Przypominają mi wręcz lustrzanki czy analogi - są nieprzesycone, wręcz leciutko "mdłe" (to na plus jakby co) co mi się właśnie podoba.<br>
Ładnie rejestruje szczegóły w cieniach i światłach - nie prześwietla i nie robi czarnej plamy.
Nocne zdjęcie trochę mi coś odbiega kolorystycznie od "normy".<br>
Wydaje mi się że czerń wpada w jakiś niebieski (ale to może kwestia mi community lub telefonu na którym oglądam).
Pajączek robi wrażenie :)
2021-10-24 14:48:36

Mi Foto Team

Erkael | from app

Świetne foty a trzecie zdjęcie jest absolutnie magiczne!
2021-10-24 15:39:31

Master Bunny

RoninSan Author |

mini21 odpowiada, dnia 2021-10-24 08:48:36
Takie pytanie - czy zdjęcia były w jakiś sposób "poprawiane""?&lt;br&gt;
Pytam gdyż oglądam te zdjęcia i kolory na nich są takie... inne.&lt;br&gt;
Przypominają mi wręcz lustrzanki czy analogi - są nieprzesycone, wręcz leciutko "mdłe" (to na plus jakby co) co mi się właśnie podoba.&lt;br&gt;

Tak - niektóre zdjęcia lekko "poprawiam" Lightroom'em. Niektórzy pewnie stwierdzą, że to fałszowanie rzeczywistości - może to i prawda, ale przez to pokazuję kadr jak ja go widzę w rzeczywistości ;-) Lustrzanka (?) - w planach mam od wielu lat ale jestem pragmatykiem i dlatego zwlekam z zakupem ; kupię coś i będzie to leżeć na półce i być wykorzystane 2 - 3 razy w roku?  Wstyd się przyznać, ale nawet aparat cyfrowy jaki posiadam to 15 letni "dziadziuś" czyli 4 Mpx Olymus C-750-UZ. Poza tym co ja Ci będę truł - jesteś fotografem i dobrze wiesz, że zdjęcie "nie ruszone" to nie zdjęcie.
2021-10-24 21:12:40

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

fajnie jak zawsze
2021-10-25 20:52:50
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

RoninSan

Master Bunny

• Followers

70

• Threads