In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Ogłoszenie] Mi Community. Przy(e)kręcony licznik? .

2021-10-23 04:12:45
408 18
Witam serdecznie. Od kilku dni dziwi mnie bardzo mała ilość odsłon w postach. Prawdę mówiąc, rzecz trochę ciekwa. Dotyczy zarówno postów stałych użytkowników, jak i osób dbających o nasze forum. Zwykle adMini mają po kilkaset, jeśli nie kilka tysięcy odsłon. Koledzy specjalizujący się w fotografii, kilkadziesiąt, lub kilkaset, Ci piszący ciekwe rzeczy, podobnie. Raptem od kilku dni, posucha. Coś tam kapnie, ktoś odpowie, i głusza. Ktoś, kto w tej chwili przekroczy setkę, to swoisty rekordzista. O co chodzi? Wszyscy uciekli do innych lektur? WszytkiM się znudziło, albo ogarnęło ich zmęczenie jesienne? (do tej pory słyszałem tylko o wiosennym). Kto publikuje post w tym okresie, lubi wyzwania. Ja ich nie lubię. Liczę z górą na 15,20 odsłon. Przy(e)kręcony licznik? Tym wszystkim, ktorzy zechcą podciągnąć roletę, serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.
2021-10-23 04:12:45
Favorites5 RateRate

Mi Sports Team

szefo | from app

Zbyszku raczej serwer nie ogarnia coś tam kręcą na łączu :))
2021-10-23 04:29:26
szefo

Grand Master Bunny

Febron Author | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=6297705732szefo/url
Zbyszku raczej serwer nie ogarnia coś tam kręcą na łączu :))/quote

Pewnie, że o nim też pomyślałem, ale od kilku Miesięcy trwają intensywne prace, a efekty jak do tej pory, różne. A ludziom może być przykro.
2021-10-23 04:41:51

Mi Sports Team

Serkovsky | from app

Febron
Pewnie, że o nim też pomyślałem, ale od kilku Miesięcy trwają intensywne prace, a efekty jak do tej pory, różne. A ludziom może być przykro.

co by tu powiedzieć zbliżają się święta ludzie robią zapasy pomału na święta ;) ja muszę usprawiedliwić moją nieobecność od 3 tygodni choruje teraz mnie rozkłada że leże już w łóżku, telefon lezy na boku czasami wejdę, czasami tylko kliknę i gaśnie
2021-10-23 05:27:16

Master Bunny

koni.grochal | from app

Ruch tu rzeczywiście jakiś mniejszy...
2021-10-23 05:44:43

Grand Master Bunny

Febron Author | from app

koni.grochal
Ruch tu rzeczywiście jakiś mniejszy...

Ruch jakby podobny, tylko prz(y)echodniów, mam nadzieję pozornie , coraz mniej. :-(
2021-10-23 05:57:43

Mi Sports Team

Aegisson | from app

ludzie po prostu poszli groby porządkować :)
2021-10-23 06:13:31

Aegisson (Grzesiek)
Jeeee tammmmmm... Jesień.. Plucha.. To się wchodzić nie chce... ;-)
2021-10-23 06:59:25

Master Bunny

RoninSan | from app

...a mnie serwery znów "za...brały" kolejny ciąg meldowań
2021-10-23 07:56:04

Rookie Bunny

jurek61a | from app

Może taki problem jest przyczyną że przychodzą powiadomienia z aplikacji i nic nie widać a aplikacja wiesza się?
2021-10-23 13:50:17

Master Bunny

PanMaruda | from app

RoninSan
...a mnie serwery znów "za...brały" kolejny ciąg meldowań

Cale te forum to porażka... nie moglo by być zrobione jak normalne forum tylko muszą kombinować.
Sam jako nowy user forum patrzę i... co to jest, wszystko wszędzie, zero ładu i składu, błędy, nikt z tym nic nie robi. Kilka miesięcy później nadal te same odczucia, tylko juz się przyzwyczaiłem. <br>
Niby ktoś tam robi nową wersję - NIBY.
2021-10-23 13:53:58
DawidBier.pl - Wiedza i pasja. Każdy pracuje na swoje "Ja"
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Febron

Grand Master Bunny

• Followers

237

• Threads

129

• Replies