In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Technologia

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

dkisiala
Ja jestem zdania, że nie ma rzeczy nie możliwych i jestem otwarta na wszystko :) Więc jak najbardziej dopuszczam, że rośnie też inna społeczność :)

W tym równaniu występują dwie niewiadome to czas i ludzie. Każda z marek może pójść drogą Xiaomi i tak samo jak ona zrobić to identycznie tak samo. Ale zawsze znajdzie się jakaś możliwość przeskoczenia czy zrobienia kilku kroków równocześnie do przodu jak i do tyłu. Kwestia jaki będzie tego wynik.
2021-10-16 00:20:09

Mi Foto Team

dkisiala | from app

Tomek081
W tym równaniu występują dwie niewiadome to czas i ludzie. Każda z marek może pójść drogą Xiaomi i tak samo jak ona zrobić to identycznie tak samo. Ale zawsze znajdzie się jakaś możliwość przeskoczenia czy zrobienia kilku kroków równocześnie do przodu jak i do tyłu. Kwestia jaki będzie tego wynik.

Może też pójść swoją drogą. Wiele może nas jeszcze zaskoczyć :)
2021-10-16 02:12:49
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Pro Bunny

Andrewik Endru | from app

amen hihi
2021-10-16 04:23:19
quoteurl=home.php?mod=space&uid=6444398726Andrewik Endru/url
amen hihi/quote

Łomem? ;-) :-D
2021-10-16 04:48:40
Bardzo dziękuję za wspomnienie o miuipolska :)

Z pewnością gdyby nie społeczność, to Xiaomi nie miałoby aż takiej popularności. Sam swoją przygodę z tłumaczeniem czy ogarnianiem rzeczy związanych z MIUI zacząłem właśnie zakładając wątek z problemem na miuipolska, bo się okazało, że miałem jakiś "syfMIUI" (czyli w skrócie ROM od sprzedawcy, a nie Global — kiedyś jeszcze tak niestety było).
Zacząłem się wgłębiać w temat... no i wsiąkłem. :D

Mimo że nie zawsze podobają mi się ostatnie posunięcia firmy głównie pod kątem ilości tworzonych modeli, to jakoś trudno mi się od Xiaomi oderwać. Swoje na pewno społeczność jako taka - czy to z miuipolska, czy Mi Community - dołożyła do tego.

P.S. Dołożę kamyk do wypowiedzi @Vergiliusza (niestety nie mogę zacytować posta tak, żeby to miało logiczny sens...) - niestety muszę obalić Twoją teorię. Chcielibyśmy zgłaszać bugi w wersjach Beta, ale nie mamy żadnego kontaktu z developerami Xiaomi jako MIUI Polska czy Xiaomi.eu.
2021-10-17 01:34:14
Kacper Skrzypek.
tłumacz Xiaomi.eu, MiuiPro. zakręcony na punkcie Mi :)
miuipolska.pl

Pro Bunny

Dioer1993 | from app

Wybór był jeden ;)
2021-10-17 05:06:23
Dioer1993

Master Bunny

cezaryczarecki | from app

może w, przyszłości
2021-10-17 06:08:12
nice
2021-10-17 12:58:44