In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Akıllı Robot Süpürge

[] xiaomi mi robot vacuum mop pro Harita Sorunu

2021-10-12 16:36:44
259 3
Merhaba Arkadaşlar Foruma yeni Üye Oldum.

xiaomi mi robot vacuum mop pro cihazımi 1 Aydır kullanıyorum fakat bazı sorunlar var.
Haritam da yatak odası oturma odası cocuk odası gibi alanları secip alan süpur dediğimde  cihaz kendi kendini denetliyor her yeri süpürme başlatıldı diyerek her yeri süpürmeye başlıyor fakat bunu herzaman yapmıyor misal birkaçkere alan temizleme yaptıkdan sonra bir sonraki süpürmemde nekadar alanı seçsemde Her yeri süpürme yapıyor.
Gecenlerde Şarj istasyonunun yerini odanın baska yerinde olarak gördü. sadece odayı secip kenerları süpür dedükten sonra saj istasyonunun yerini harıtada dogru konumladı.
Hatalar üst uste olduguda birkaçkere yebiden haritalandırma yaptım fakat değişsen birsey yok.

cihaz yazılım versiyonu  3.5.3_0017
2021-10-12 16:36:44
Favorites RateRate

Mi Gaming Team

antdeswarga | from Redmi Note 8

2021-10-12 23:56:11

Super moderator

Burak | from MI 9

Bu sorunlara net cozum bulmak kolay degil. deneme yanilma olarak cozum ariyoruz. sarj istasyonu olabildigince acik yer olsun, sagi solu kapali olmasin. tekerleklere iplik vb. seyler dolandimi bir kontrol edin. haritalama sonrasi evde esyalar yer degisince cihazin kafasinin karistigini bizzat kendim deneyimledim buna da dikkat edin. cihaza hard reset atip(harita sifirlamak degil, tam cihaz reset) yeniden kurup haritalama yapin
2021-10-13 03:20:35

Rookie Bunny

Fgocmen Author |

Şöyle birşey Farkettim Süpürme modunu Standart Yada sessizde başlatırsanız Seçtiğiniz alanı süpürüyor fakat Orta yada Turboda Başlatırsanız Tam Tek oda da seçseniz Tam Temizlik yapıyor. Sizde isterseniz Deneyin.
2021-10-15 21:07:58
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Fgocmen

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

1

• Replies

1

8