In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

[Nowości] Premiera MI 11T / 11T Pro - Warszawa 06.10.2021

2021-10-07 18:29:26
464 7
Rano szybkie spojrzenie na mapę niecałe 20 km z domu do Crowne Plaza - konsultacja z żoną i ustalone ruszamy o 18:00 (30 minut i będziemy na miejscu).
Nie stety wjazd do Warszawy i zderzenie z rzeczywistością - korek. Aleje Jerozolimskie stoją od Makro do Blue City żona na mnie ja na żonę i mówię - zdążymy. Jakoś felerny odcinek przejechaliśmy. Uff Dworzec Zachodni to już pójdzie mamy jeszcze 30 minut 5 km do celu i co....
Dojazd do ul. Grójeckiej i znowu korek do Placu Zawiszy - masakra.
Ale udało się godzina 18:50 wjazd na parking podziemny i tu się zaczął labiryny - jeden ślaban, drugi ślaban, dobrze że były tabliczki jak jechać do hotelu.
Zaparkowaliśmy (udało znaleźć się miejsce) szybkim krokiem do windy i jedziemy na górę.
Do recepcji po wejściówki i na górę po schodach, a przed nami na schodach ze znajomymi też w ostatniech chwili Pan Michał P. (RODO :) ).

Stanęliśmy z boku i oglądaliśmy prezentację nowych produktów.

Po prezentacji z boku sali zostaliśmy wszyscy zaproszeni na koncert i możliwość "obmacania" prezentowanych nowości.

Oczywiście skorzystaliśmy z pysznych przekąsek ale bez napojów % bo ja kierowca a żona .... no właśnie nie wiem :)

Nie stety o godzinie 21:00 wyszliśmy ponieważ następnego dnia szedłem do pracy na 06:00.

I na koniec taka pamiątka nam pozostała :)

Chciał bym wtym miejscu podziękować administracji za zaproszenia i może uda się z MI Fanami spotkać na jakieś pogaduchy :)
2021-10-07 18:29:26
Favorites1 RateRate
Musisz! Koniecznie! I świetnie opisałeś imienniku :-). A imienniczkę mojej Małżonki, co to nie dotarła niestety, pozdrów od Pawła i Magdy ze Szczecina... ;-)
2021-10-07 19:11:55

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

widzę że się działo ;)
2021-10-07 19:53:57
to bardzo proszę udzielać się częściej i więcej 😂20 km to nie dramat można wpaść na weekendowe foty do stolicy 😂
2021-10-07 20:49:55
Są tacy którzy potrafią i tacy którzy nie potrafią. W tym cała rzecz

Advanced Bunny

turboni Author | from app

RuraSzczecin
Musisz! Koniecznie! I świetnie opisałeś imienniku :-). A imienniczkę mojej Małżonki, co to nie dotarła niestety, pozdrów od Pawła i Magdy ze Szczecina... ;-)

Dziękuję, również przesyłamy pozdrowienia dla was :)
2021-10-07 22:08:16

Mi Foto Team

dkisiala | from app

Działo się :)
2021-10-08 05:58:33
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
Dzięki, za relację :-)
2021-10-08 13:35:35
Po eleganckości!
2021-10-08 14:06:32