In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

[Ogłoszenie] Ponowna blokada bootloadera a sklep play

2021-10-01 22:50:28
410 2
Mam mi 10. Miałem globala, potem przeszlem na xiaomi.eu zachciało mi się wgrywać twrp na stałe bo było tylko mi recovery coś się schrzaniło i byłem zmuszony wrócić do globala a także zablokowałem bootloader. Teraz sklep play nie instaluje żadnych aplikacji staje na oczekujących. Wykasowanie pamięci, wylogowywanie się a także reset do ustawień fabrycznych nic nie pomógł w tej sprawie, co prawda coś próbuje doinstalować na drugim koncie Google, ale narazie instaluje ze sklepu aptoid. Czy już nic nie da się zrobić z tym sklepem play?
2021-10-01 22:50:28
Favorites1 RateRate

Master Bunny

Sławek M | from app

a próbowałeś odinstalować aktualizację czy usunąć dane usług sklepu Play nie aplikacji
2021-10-02 01:31:41

Semi Pro Bunny

Jaras88 | from app

Bootloader nie ma nic wspólnego z sklepem Play, bardziej z google pay bo jak ma się włączonego to nie działają płatności. W twoim przypadku bardziej coś probiło się z pakietem od Google. Odinstaluj aktualizacje sklepu i usługi Google play i daj chwilę później do zaktualizowania się.
2021-10-02 03:15:31
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Kris 2290

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

3

• Replies

6

43