In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

[Ogłoszenie] Rozpoczął sie nabór testerów do Androida 12!! Chcesz byc testerem? Sprawdz co musisz zrobic.

2021-09-29 23:17:45
3425 14
Witajcie MiRodzino!

Jak wiecie zbliża sie powoli nowa wersja androida z numerem 12. Temat jest dla osób, które lubią sprawdzać nowe oprogramowanie, dostawać najnowsze aktualizacje i funkcję.
Xiaomi szuka testerów z każdego regionu. Jeśli chcesz doświadczyć nowego systemu Android, przeczytaj uważnie ten wątek i zgłoś się do rekrutacji.

Obecnie rekrutacja trwa dla przyszłych testerów z następującymi modelami smartfonów Xiaomi:

- Mi 11 Ultra (Globalny Rom)
- Mi 11 (Globalny Rom)
- Mi 11i (Globalny Rom)

Należy pamiętać, że ci, którzy wcześniej ubiegali się by być testerem wersji stabilnej systemu MIUI, muszą ponownie ubiegać się o tę aktualizację Androida 12.
Użytkownicy o wybitnych wynikach w tych testach mogą nadal zachowywać kwalifikacje testowe i uczestniczyć w kolejnych testach.
Do każdego modelu Xiaomi podanego wyżej, rekrutacja obejmuje po 200 użytkowników (testerów), na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".

Przed złożeniem wniosku należy przeczytać:

Wątek rekrutacyjny testerów Mi Stable ROM dla Androida 12, a  zespół będzie testował tylko Global Stable ROM, więc aplikuj, jeśli chcesz go przetestować. Prośba o przeniesienie do innego zespołu po selekcji nie będzie akceptowana.

Pamiętaj, że po złożeniu wniosku nie będą wysyłane żadne ogłoszenia rekrutacyjne, ale powiadomienia o wydaniu OTA zostaną podane na kanale telegramu związanego z Xiaomi Mi Global Community
Aby upewnić się, że możesz otrzymać aktualizację OTA, upewnij się, że Twoje urządzenie jest w MIUI Global Stable ROM podczas ubiegania się o rekrutację.

Wypełnij poprawnie i dokładnie wszystkie wymagane dane, zwłaszcza swoje konto Mi.
Kliknij tutaj, aby złożyć wniosek: Wniosek o bycie testerem Androida 12
Dołącz do grup na telegramie: https://t.me/joinchat/5qjWamkWScRlNTg1

Proszę wykonać kopię zapasową danych przed aktualizacją [Obowiązkowe].
Uprzejmie prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich szczegółów.
Uwaga: wszystkie wnioski zostaną przejrzane, a następnie zostanie udzielona zgoda

Jak sprawdzić wersję MIUI ROM:

1. Przejdź do „Ustawienia-Informacje o telefonie”, aby sprawdzić wersję.

2. W niebieskim kółku oznaczona jest wersja MIUI: „EU”, która oznacza wersję europejską MIUI  -12.X.X.X(***EU**)

Wymagania dotyczące testera!

Powinien mieć i używać wspomnianego powyżej smartfona. Może aktywnie uczestniczyć w testach wersji stabilnej, opiniach i sugestiach.
Telefon powinien być zalogowany tym samym identyfikatorem, który wypełnił w formularzu rekrutacyjnym (Konto Xiaomi)
Powinien mieć dużą tolerancję do problemów, chętny do współpracy z inżynierami w kwestiach ze szczegółowymi informacjami.
Mieć możliwość odzyskania telefonu, gdy flashowanie się nie powiedzie i podjąć ryzyko w przypadku nieudanych aktualizacji.
Wnioskodawcy powinni mieć ukończone 18 lat.

Dodatkowe informacje!

Byłoby bardzo pomocne dla naszego zespołu, gdyby błędy były zgłaszane ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami za pośrednictwem aplikacji do przesyłania opinii. Sprawdź ten wątek, aby uzyskać więcej informacji. Zgłaszanie problemów za pomocą aplikacji Feedback
Reporting Issues Through Feedback App.

Aby testować najnowszą wersje Androida najlepiej jest odblokować bootloader w celu uniknięcia nieprawidłowości!

2021-09-29 23:17:45
Favorites7 RateRate

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

@hardziol, niestety części tekstu nie widać.
2021-09-30 02:06:43

Moderator

hardziol Author |

Aleksandrawu odpowiada, dnia 2021-09-29 20:06:43
@hardziol, niestety części tekstu nie widać.

tryb ciemny? :/
2021-09-30 02:07:21

Master Bunny

Aleksandrawu | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1731756417hardziol/url
tryb ciemny? ://quote

Mhm. Jakie to denerwujące, piszesz sobie na spokojnie posta i nie wiesz czy wyświetli się dobrze, czy tym razem jednak nie.

imghttps://i.imgur.com/aCf6ljX.jpg/img
2021-09-30 02:32:04

Moderator

hardziol Author | from app

Aleksandrawu
Mhm. Jakie to denerwujące, piszesz sobie na spokojnie posta i nie wiesz czy wyświetli się dobrze, czy tym razem jednak nie.

eh masakra z tym...dobra za niedługo to edytuje :/
2021-09-30 02:38:12

Master Bunny

PanMaruda | from app

A niby w Chinach już testują dosyć długo...
2021-09-30 21:24:50

Moderator

hardziol Author |

PanMaruda odpowiada, dnia 2021-09-30 15:24:50
A niby w Chinach już testują dosyć długo...

Testy Chinskie i Globalne sa osobno :P
2021-09-30 23:08:48

Advanced Bunny

Kamileck | from app

Kurcze, szkoda że już Mi9 nie obowiązuje :(
2021-09-30 23:13:58

Pro Bunny

AntyHaker | from app

"Jako czerwone kółko pokazane na rysunku, wyświetlany jest znak: „MI” oznacza wersję globalną-11.X.X.X(***MI**)" A na zdjęciu niebieskie kółko i napis "EU" ;P
2021-09-30 23:47:22

Moderator

hardziol Author |

AntyHaker odpowiada, dnia 2021-09-30 17:47:22
"Jako czerwone kółko pokazane na rysunku, wyświetlany jest znak: „MI” oznacza wersję globalną-11.X.X.X(***MI**)" A na zdjęciu niebieskie kółko i napis "EU" ;P

juz zmienione :D podmienilem zdjecie a zapomnialem zmienic tresc :D Dzieki za czujnosc!
2021-10-01 00:15:49

Pro Bunny

AntyHaker | from app

hardziol
juz zmienione :D podmienilem zdjecie a zapomnialem zmienic tresc :D Dzieki za czujnosc!

"Jako niebieskie kółko pokazane na rysunku" :P
2021-10-01 02:29:52
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

hardziol

Moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
20k użytkowników!
Mi Love U & I
Challenger