In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Co tu się wydarzyło? Czyli kolejne podumowanie - tym razem - 39. tygodnia!

2021-09-27 17:38:07
1900 10
Mili,

za nami 39. już tydzień z życia najbardziej rozemocjonowanej społeczności technologicznej w Polsce! Co się wydarzyło?  I co przed nami? Na pewno lokalna premiera Xiaomi 11T Pro. Data już znana. Najnowszy smartfonzostanie zaprezentowany oficjalnie 6 października, a więc za nieco ponad tydzień.Na Mi Comm będzie, oczywiście, relacja na żywo, ale dodatkowo otrzymaliśmymożliwość zaproszenia na wydarzenie Mi Fanów. Ale liczba miejsc ograniczona. Rejestracja tutaj! A co poza tym?

ŚWIAT SMARTFONÓW

Xiaomi 11T Pro vs Mi10T Pro
Oba modele dzieli zaledwie rok. Alewystarczyo, by w najnowszym smartfonie dokonać sporych zmian. Najważniejszą jest zastosowanie technologii hiperszybkiego ładowania. Umożliwia napełnienie baterii w 17 min. Błędem jednak byłoby twierdzenie, że Xiaomi 11T Projest lepszy we wszystkim. Porównanie kluczowych parametrów znajdziecie tutaj.

Jaki smartfon do 1500 zł?
W zestawieniu uwzględniliśmy modele, które sądostępne w oficjalnym kanale sprzedaży. Każdy model krótkoscharakteryzowaliśmy. Dodatkowo uruchomiliśmy sondę, żebyście mogli podzielićsię swoimi trzema rekomendacjami. Póki co najwięcej głosów oddaliście na… Azresztą sprawdźcie tutaj. Ankieta aktywna jeszcze kilka dni.

14 plusów, i 5 minusów
Taką ocenę wystawił Vergiliusz testowanemu Mi11i. Ale moim zdaniem cztery z pięciu minusów jest naciąganych : ) , a Wy co sądzicie? Recenzja dostępna jest tutaj. Jeśli macie pytania do Vergiliusza,pytajcie w komentarzach.

EKOSYSTEM

Jedna ładowarka do wszystkiego?
Taką propozycję przedstawiła Komisja Europejska.Teraz jest omawiana przez państwa członkowskie UE. Czy ma szansę wejść w życiew niezmienionym kształcie? Ciężko powiedzieć, jeśli miarą miałaby być gorącadyskusja, która ostatnimi dniami toczyła się na Mi Comm. Każda ze stron debatyprzedstawia sensowne argumenty. Więcej w wątku Rafael’a van Rossa.

Piękny, praktycny, premium
Taki jest najnowszy tablet Xiaomi Pad 5. Jużniedługo trafi do Polski, ale już dziś możecie przekonać się, jak wygląda napierwszych zdjęciach. Diana z Mi Foto Team zdążyła wypakować i pokazać tablet,o tutaj. Teraz czekamy na wyniki testów.

Myjemy rączki panowie
Technologie mogą być bardziej i mniejzaawansowane. Ważne, żeby były przydatne. Przykładem takiego urządzenia jestvautomatyczny dozownik mydła w piance. W ofercie Xiaomi rzecz jasna! Jakwygląda? Jak działa? Jak spisuje się w codziennej pracy? Tego dowiecie się z recenzji Tomek081 z Mi Gaming Team.

PROMOCJE I KONKURSY

Ostatni dzień przedsprzedaży Redmi 10
Smartfon jest bezpośrednim następcą Redmi 9,ale zmian, jakie wprowadzono w nowszym modelu jest sporo. Zwłaszcza aparatzasługuje na uwagę. W Redmi 9 mieliśmy główny obiektyw z matrycą 13MP. W Redmi 10 otrzymujemy już 50 MP. Dlatego może być on bardzo ciekawą alternatywą dla modeli do 1000 zł. Dodam, żedzisiaj jest ostatni dzień, kiedy możecie zamówić Redmi 10 w przedsprzedaży.Przy zakupie otrzymujecie opaskę Mi Band 5. O promocji tutaj.

Kto zgarnie Xiaomi 11T Pro?
Są dwa smartfony do wygrania. Oba w ramach cyklicznego wyzwania XiaomiExplorers 2021. W tegorocznej jesiennej edycji uczestnicy konkursu muszą opisaćautentyczną historię, która stałą się dramatyczna ze względu na niewielkipoziom baterii w smartfonie i wynikające stąd komplikacje. Wątki konkursowemuszą zawierać przynajmniej trzy zdjęcia i opcjonalnie jeden film jakoilustracje historii. Więcej o Xiaomi Explorers 2021 tutaj.

Ścianka Chwały
Reaktywujemy kapitalny pomysł Mi Foto Team.Zasady są proste. Robicie i chwalicie się na Mi Comm najciekawszymi zdjęciamiwykonanymi smartfonami Xiaomi. Mi Foto Team wybiera 10 najlepszych, ale to,które okaże się najciekawsze, będzie zależeć od Waszych głosów. Spośródnajlepszych z tygodnia wybierzemy najlepsze miasiąca, a z najlepszych zmiesiąca wybierzemy najlepsze z osttaniego kwartału tego roku. Więcej tutaj.

ADMINISTRACJA

Na czym polegają testy beta?
Ci, którzy są na Mi Comm wystarczająco długo,to wiedzą, że Xiaomi dość regularnie ogłasza i zaprasza Mi Fanów na testyswoich produktów i aplikacji. Jeśli jesteście zainteresowani, ale potrzebujecieinformacji, na czym takie testy beta polegają, to odsyłam do wątku Janiszu z Mi Gaming Team. Na przykładzie testów aplikacji Mi Home dowiecie się, co robił, ijakie są z tego korzyści?

Kolejny Xiaomi Store w Polsce
Wydarzenie lokalne i pewnie w oczach wieluniesprawiedliwe, bo w Warszawie otwarto już czwarty Xiaomi Store. Nausprawiedliwienie tylko dodam, że dla mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy salonbędzie sporym udogodnieniem. I wczytując w relacje Diany można odnieśćwrażenie, że tak w istocie już jest. Kolejka była długa. Dodam, że przedwakacjami Xiaomi Store postawiono w Kielcach i w Łodzi. W sumie w Polscedziałają już 23 salony Xiaomi. Fotorelację znajdziecie w wątkach Diany i admina.

Miłej lektury!

_doMIno_

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2021-09-27 17:38:07
Favorites11 RateRate

Admin

lewqos |

Najbardziej zaskakuje mnie fakt, że to ostatnie podsumowanie we wrzesniu! :) Jak ten czas leci!
2021-09-27 18:24:09
lewqos odpowiada, dnia 2021-09-27 12:24:09
Najbardziej zaskakuje mnie fakt, że to ostatnie podsumowanie we wrzesniu! :) Jak ten czas leci!

nie tylko Ciebie :) . A relacja z salonu robiona rękami i telefonem Pierka, a pisana z pociągu do Wrocławia :) To się nazywa współpraca w MFCW :)
2021-09-27 19:02:23
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala
ale dłuuuugi ten artykuł. Leci do ulu.
2021-09-27 20:23:14

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

Ale ten czas zaiwania już koniec września :((
2021-09-27 20:54:39
lewqos

a tak niedawno byliśmy we Władku...masakra szkoda że Xiaomi nie wynalazło zwalniacza czasu hihi mógłby być cyfrowy i podpięty do appki MiHome hihi korzystalbym codziennie 7dni w tygodniu hihi
2021-09-27 21:33:03

Admin

lewqos |

Andrewik Endru odpowiada, dnia 2021-09-27 15:33:03
a tak niedawno byliśmy we Władku...masakra szkoda że Xiaomi nie wynalazło zwalniacza czasu hihi mógłby być cyfrowy i podpięty do appki MiHome hihi korzystalbym codziennie 7dni w tygodniu hihi

To prawda! Nieubłaganie czas leci. Zaraz będzie "Święta, Święta i po Świętach" ;)
2021-09-27 21:37:08
Dzieje się i szybko przemija ;-)
2021-09-27 22:53:35
fajno
2021-09-28 00:32:25

Mi Foto Team

dkisiala | from app

lewqos
To prawda! Nieubłaganie czas leci. Zaraz będzie "Święta, Święta i po Świętach" ;)

jeszcze kilka premier po drodze i po premierach hihihi
2021-09-28 03:09:10
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Pro Bunny

kerim555 | from app

czas bardzo szybko mija
2021-09-28 13:05:37
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_