In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини MIUI

[Оголошення] Шукаємо кращого оглядача Mi-пристроїв

2017-09-19 06:37:28
19211 102

Мі-Фани, ми шукаємо кращого оглядача Мі-пристроїв!!!

Подобається Xiaomi та хочеш поділитися цим з усім світом? Mi Community допоможе тобі стати зіркою!
 • Напиши тему-огляд на улюблений Мі пристрій, яким користуєшься;
 • Виклади його форумі Mi Community;
 • Побач свій огляд на головній сторінці Mi Community та на офіційній сторінці Mi у Facebook;
 • Найкращі автори отримають можливість вести власну колонку у Mi Community
 • 5 кращих авторів отримають цінні призи

Результати:

Ось і прийшов час підвести підсумки конкурсу.
Під час його проведення значно підвищилась активність звичайних користувачів і модераторів.
Так, за 1 місяць ми отримали 51 чудовий конкурсний огляд.
Найкращі з оглядів ви мали змогу побачити (та побачите в майбутньому) на головній сторінці Mi Community, а також на сторінці Mi у Facebook.
(Зауважимо, що модератори не є співробітниками або представниками організатора, їхня діяльність виконується на добровільних засадах, вони не приймали участь в організації та підведенні підсумків розіграшу, а їхні роботи розглядались на загальних умовах)

Після розгляду всіх конкурсних робіт ми оголошуємо переможців розіграшу:


5 місце


Отримує Mi Band 2

Огляд автора:
4 місце


Отримує Mi WiFi Router 3

Огляд автора:
3 місце:


Отримує Mi Sport Bluetooth Headset

Огляд автора:
2 місце


Отримує Mi Box 3 2/8 Gb International

Огляди автора:
1 місце


Отримує Mi A1 64 Black

Огляди автора:
Вітаємо переможців!!!


Умови розіграшу

1. Розіграш триває з 19.09.2017 р по 18.10.2017 р на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим користувачем на сайті Mi Community (посилання)
 • Опублікувати на форумі Mi Community авторську тему з оглядом будь-якого пристрою Xiaomi, починаючи з 19 вересня
 • В цій темі написати коментар, в якому вказати посилання та назви тем-оглядів, які ви розмістили

2. Вимоги до матеріалів. Тема-огляд має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Політиці контенту Mi Community України. До участі в конкурсі приймаються виключно теми-огляди, автором яких є учасник форуму, що їх розмістив. В конкурсі не можуть брати участь теми-огляди, що є перекладом або копією раніше написаних оглядів, навіть якщо їх автором є учасник. В конкурсі не можуть брати участь Теми-огляди без зображень продукту, що оглядається. Автор може редагувати тему-огляд яка бере участь у розіграші, а також звертатися по допомогу в оформленні та редагуванні тем до адміністрації Mi Community України
3. В конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи. Кількість коментарів та оглядів від одного учасника необмежена.
4. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даної акції.
5. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1. цих Правил, в період з  19.09.2017 р по 18.10.2017 р. та виконали Вимоги до матеріалів, передбачені П.2. цих Правил (станом на 18.10.2017р. Включно), протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу буде визначено 5 кращих авторів, шляхом голосування адміністрацією організатора розіграшу. Вони і будуть визнані переможцями. Призи розподіляються за результатами закритого голосування наступним чином: 1 місце - Xiaomi Mi A1 64 Black; 2 місце - Приставка Smart TV Xiaomi Mi Box 3 2/8 Gb International; 3 місце - Навушники Xiaomi Mi Sport Bluetooth Headset; 4 місце - Wi-Fi роутер Xiaomi Mi WiFi Router 3; 5 місце - Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2. Переможці будуть оголошені на сторінці Mi Community та на Офіційній Facebook-сторінці Mi Ukraine. Після оголошення результатів вони отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке вони мають дати зворотній зв'язок в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. За результатами розіграшу переможець отримає один з п’яти “призів”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з п’яти товарів Xiaomi Mi A1 4/64 Black, Приставка Smart TV Xiaomi Mi Box 3 2/8 Gb International, Навушники Xiaomi Mi Sport Bluetooth Headset, Wi-Fi роутер Xiaomi Mi WiFi Router 3, Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2 за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
7. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
8. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом трьох календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
9. Організатор розіграшу (ТОВ «АЛЛО») не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
10. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
11. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторским і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпропетровськ, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.            Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.            Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3.            На доступ до своїх персональних даних;
4.            Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5.            Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6.            Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7.            На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.            Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9.            Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10.            Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11.            Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12.            Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13.            На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.


Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2017-09-19 06:37:28
Favorites27 RateRate

Rookie Bunny

ЭКО1695541895 | from Redmi 4A

#1

спасибо!я простой технарь и все это не для меня! xiaomi redmi 4a!извиняюсь.
2017-09-19 06:45:55
Надо замутить обзорчик...

2017-09-19 06:50:36
«DONETSK RULES» ®

Rookie Bunny

1688372411 | from Redmi Note 3

#3

хорош аппарат
2017-09-19 06:52:10

Команда Новин

юрійMiFan | from Redmi Note 2

#4

класні призи....прийдеться знайти якогось автора.бо сам нездатний до такої творчості))))))
2017-09-19 07:01:53
Лучше автора этой темы пока и не встречал обзоров лучше.
2017-09-19 07:06:28
очень жалко что телефона Xiaomi у меня нет:(
но зная информацию поо него,  то могу сказать что для работы с документами очень хорошо)  удобно)  игрушки не знаю,  камера бомба)  
2017-09-19 07:53:29

R/O

1713267396 | from Redmi 4X

#9

Апарат клевий[attach]879901[/attach]
2017-09-19 08:24:58
ми мах очень понравился,но есть ми мах2,там два динамика,кто смотрит фильмы на таких девайсах,то это просто огонь!
2017-09-19 10:02:48
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  7987

 • Threads

  354

 • Replies

  392

 • Points

  140374

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Check-in 100 jours
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list