In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Technologia

Rookie Bunny

Madzia Rułka | from app

ja się w sumie nie stresuje
2021-09-08 02:22:14

Rookie Bunny

Maro40 | from app

cześć! Też jestem spokojny, ale... wiem że trza ten stan dość szybko, i sprawnie zmienić 😆
2021-09-08 16:12:09
PanMaruda
Powerbank cały czas nosić ze sobą i mieć non stop telefon do niego podpięty to trochę chore. Próbowałem kiedyś, ale kabelki, ograniczenie itp mnie wkurzały. Więc załaduję przed wyjściem telefon na maksa, wytrzyma 5h i potem się martwię albo zmieniam tryb życia na "zdenerwowany".

Nie trzymam pod niego cały czas telefonu podłączonego ale podłączam kiedy telefon rozładuje mi się do 20% a jak jestem w domu podłączam pod ładowarkę ^^ zresztą nie tylko ja podłączam telefon do mojego powerbanka, moi znajomi też ;D
2021-09-10 21:31:33
Witka5.
ja jak widzę 20 % a mam coś jeszcze do załatwienia wciskam ultraoszczędzanie. A gdy coś potrzebuje szybko sprawdzić(np.autobus) to szybko wychodze i powracam do ustawień ultra, choć po przejściu na poco m3 nie ma stresu i tak starcza mi na dzień, ale korzystam z niego ok. miesiąca

Mam tak samo :D w sensie zazwyczaj noszę ze sobą powerbank ale akurat wczoraj zapomniałam kabla, na szczęście znam już drogę do szkoły i z powrotem w razie czego (właśnie poszłam do szkoły średniej) ale jak czekałam na peronie telefon mi się rozładował T>T włączyłam ultra oszczędzanie baterii, podłączyłam słuchawki przewodowe i jak dotarłam do domu mój telefon miał 18% UwU
2021-09-11 15:04:42

Grand Master Bunny

pawelt | from app

Brakuje tej opcji w odpowiedziach bo ja po prostu jestem spokojny i włączam ultraoszczedzanie energii i parę godzin mam do przodu.
2021-09-11 15:04:50
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Rookie Bunny

6466906186 | from app

6492896903
bateria w moim Xiaomi jest super

Ja mam. wszystko pod kontrolą+ powerbank. Wojtek
2021-09-11 15:23:03
please sign in to reply.
Sign In Sign Up