In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

[Ogłoszenie] Co już teoretycznie wiemy o Mi 12?

2021-08-30 17:50:52
1562 5
Jak do tej pory mamy same przecieki, zobaczymy ile z nich okaże się prawdą i trafionymi domysłami ale wiele wskazuje na to iż najwyraźniej następca Mi 11 będzie również miał zakrzywiony ekran i będzie wyposażony w kamerę pod wyświetlacz z przodu.

Bardzo możliwe iż w końcu będziemy tu mieli aparat przedni pod ekranem co byłoby swoistą nowością a jeżeli tak to cena może być....

Konfiguracja różni się znacznie od zwykłego Xiaomi Mi 11, z prostokątną obudową o zakrzywionych krawędziach zawierającą niezbędne czujniki i odkrywcze słowa „5x zoom”, „kamera AI” i „teleobiektyw zoom”. To już wskazuje na potencjalny krok naprzód dla Xiaomi Mi 12, ponieważ zwykły Mi 11 nie ma teleobiektywu (posiada Xiaomi Mi 11 Pro ).

Ujawnione zdjęcie pozwala przypuszczać iż będzie to obiektwy 192 MP dla Mi 12. To pasuje do kilku plotek i przecieków, które zaczęły pojawiać się na temat urządzeń Xiaomi Mi 12.

A tu pozostałe plotki:
https://c.mi.com/thread-3828219-1-0.html
2021-08-30 17:50:52
Favorites1 RateRate

Master Bunny

Wooyoo | from app

<br>
Podchodząc analogicznie do nazewnictwa serii MIX ciekawi mnie, czy będzie to Mi 12, czy jednak Xiaomi 12?
2021-08-30 20:10:32

Moderator

Vergiliusz Author |

Wooyoo odpowiada, dnia 2021-08-30 14:10:32
&lt;br&gt;
Podchodząc analogicznie do nazewnictwa serii MIX ciekawi mnie, czy będzie to Mi 12, czy jednak Xiaomi 12?

Pewnie już Xiaomi 12 chociaż dziwnie to brzmi no ale co poczać.....
2021-08-30 20:53:04
Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html

Master Bunny

Sławek M | from app

Vergiliusz
Pewnie już Xiaomi 12 chociaż dziwnie to brzmi no ale co poczać.....

może Xiaomi jeszcze ostatecznie zmieni zdanie w końcu tyle lat było to nazewnictwo mi bo jakby to teraz miało być ktoś się ciebie pyta jaki masz telefon ty mówisz że Xiaomi a ktoś zapyta z jakiej serii a tu nie ma nazewnictwa pod daną serię było Mi Redmi Poco i tutaj jest to nazewnictwo a wszystko i tak jest produkowane przez Xiaomi więc jak by to miało wyglądać
2021-08-30 21:29:44

Moderator

Vergiliusz Author |

Sławek M odpowiada, dnia 2021-08-30 15:29:44
może Xiaomi jeszcze ostatecznie zmieni zdanie w końcu tyle lat było to nazewnictwo mi bo jakby to teraz miało być ktoś się ciebie pyta jaki masz telefon ty mówisz że Xiaomi a ktoś zapyta z jakiej serii a tu nie ma nazewnictwa pod daną serię było Mi Redmi Poco i tutaj jest to nazewnictwo a wszystko i tak jest produkowane przez Xiaomi więc jak by to miało wyglądać

Jeżeli chcieli upodobnić nazewnictwo do Redmi to trochę to nie wyszło, no mamy przecież Redmi 9 czyli takie Xiaomi Mi9 z którego zostaje Xiaomi 9. Ten podział jedyne co dał to jeszcze większy bałagan tak jak fragmentacja na modele modeliki i pod modeliki
2021-08-30 21:41:46
Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html
Vergiliusz
Jeżeli chcieli upodobnić nazewnictwo do Redmi to trochę to nie wyszło, no mamy przecież Redmi 9 czyli takie Xiaomi Mi9 z którego zostaje Xiaomi 9. Ten podział jedyne co dał to jeszcze większy bałagan tak jak fragmentacja na modele modeliki i pod modeliki

Dokładnie... Zaczynają kręcić się, żeby złapać swój ogon... A to się łatwo przewrócić...
2021-08-31 14:17:52
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Vergiliusz

Moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
Throw Back with Mi 2018
Wymyślamy ksywkę
Wielkanoc z Mi
20k użytkowników!