In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs fotograficzny "Portret kibica". Do wygrania bilety na ME w Siatkówce Mężczyzn!

2021-08-19 19:40:58
16948 71
Mili,

przygotowaliśmy dla Was - taką mamy nadzieję - kapitalną zabawę!

Xiaomi, jako Partner technologiczny Polskiej Siatkówki, otrzymał możliwość zaproszenia Mi Fanów na wybrane mecze wrześniowych Mistrzostw Europy w Siatkówce Mężczyzn. Mecze z udziałem m.in. polskiej reprezentacji w fazie grupowej odbywają się w Krakowie w dniach 2-8 września. Faza pucharowa zaplanowana jest w Gdańsku (1/8 i 1/4 Finału w dniach 11-14 września), a następnie w Katowicach (Półfinały, mecz o 3. miejsce i Finał w dniach 18-19 września).

Jest jedno "ale". Pula biletów jest ograniczona. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was do konkursu fotograficznego. Mi Fan może wygrać dwa, i to podwójne bilety. Pierwszy jest na mecz w fazie grupowej, a drugi na pojedynek w fazie pucharowej.

Co trzeba zrobić, aby można było wygrać bilety na ME?
Nic skomplikowanego. Musicie zrobić selfie lub zdjęcie portretowe, które przedstawia Was lub innego Mi Fana żywiołowo kibicującemu Polskiej Siatkówce. Na zdjęciu może być więcej Mi Fanów, ale pamiętajcie, że nagroda jest dla autora zdjęcia.

Na zdjęciu musi być wyraźnie widoczny także dowolny produkt Xiaomi, np. smartfon albo ekosystemowe urządzenie. W końcu jesteście Mi Fanami, więc zakładamy, że wspomniany wymóg jest formalnością.

Przy opublikowanym zdjęciu dodatkowo musicie wymyślić i opublikować krótką przyśpiewkę zagrzewającą do kibicowania. Im mocniej nawiązuje do siatkówki i Xiaomi, tym lepiej!  

Ostatnia rzecz, o której pamiętajcie: zdjęcia muszą być wykonane smartfonem Xiaomi. Dlatego zgłoszone zdjęcia muszą mieć znak wodny informujący o nazwie smartfonu, a jeśli jest to niemożliwe, dopiszcie taką informację przy opublikowanym zdjęciu przed albo po zamieszczenej przyśpiewce.

Gdzie należy opublikować zdjęcia i przyśpiewki?
Zdjęcie z przyśpiewkami, a w przypadku braku znaku wodnego także informację o smartfonie publikujecie w komentarzach do niniejszego wątku konkursowego.

Proste, prawda? Jednak upewnijcie się, że Wasze zgłoszenie spełniają wszystkie kryteria. Gra warta świeczki i głupio tracić szansę przez zwykłe gapiostwo. Mistrzostwa odbywają się raz na dwa lata!

Ile prac można opublikować? Do kiedy?  
Uczestnik może wygrać podwójny dzienny bilet (dla siebie i osoby towarzyszącej) dwa razy, co oznacza, że może zgłosić maksymalnie dwie prace.

Pierwszy podwójny bilet jest na mecze z udziałem Polaków w fazie pucharowej. Aby mieć możliwość wygrania takiego biletu, praca konkursowa musi być opublikowana w komentarzu poniżej w terminie 19 sierpnia, godz. 15:00 - 2 września, godz. 23:59.

Drugi podwójny bilet umożliwia obejrzenie meczu w fazie pucharowej, a warunkiem jest wykonanie drugiej pracy konkursowej w terminie 19 sierpnia, godz. 15:00 - 12 września, godz. 23:59. Przez drugą pracę jury rozumie pracę opublikowaną w drugiej kolejności.

Uwaga! Uczestnik, który opublikuje dwie prace konkursowe i nie wygra podwójnego dziennego biletu na mecze w fazie grupowej, może wygrać podwójny dzienny bilet na mecze w fazie pucharowej. Podstawą do jego wygrania jest praca konkursowa zgłoszona w pierwszej kolejności.

Kiedy rozstrzygnięcie konkursu?
Od 26 sierpnia niemal codziennie jury będzie przedstawiać dwóch Mi Fanów, którzy wygrywają podwójne bilety. Listę laureatów przedstawiamy w oddzielnym wątku, o tutaj. Wątek ten jednocześnie podwieszamy pod jednym z rotujących banerów na głównej stronie.

• 26 sierpnia przedstawiamy 2 Uczestników, którzy otrzymają podwójne dzienne bilety na mecze rozgrywane 2 września w Krakowie (faza grupowa, mecz m.in. Polska-Portugalia);

• 27 sierpnia przedstawiamy 2 Uczestników, którzy otrzymają podwójne dzienne bilety na mecze rozgrywane 4 września w Krakowie (faza grupowa, mecz m.in. Polska-Serbia);

• 28 sierpnia przedstawiamy 2 Uczestników, którzy otrzymają podwójne dzienne bilety na mecze rozgrywane 5 września w Krakowie (faza grupowa, mecz m.in. Polska-Grecja);

• 30 sierpnia przedstawiamy 2 Uczestników, którzy otrzymają podwójne dzienne bilety na mecze rozgrywane 6 września w Krakowie (faza grupowa, mecz m.in. Polska-Belgia);

• 31 sierpnia przedstawiamy 2 Uczestników, którzy otrzymają podwójne dzienne bilety na mecze rozgrywane 8 września w Krakowie (faza grupowa, mecz m.in. Polska-Ukraina);

• 6 września zostanie przedstawionych 2 Uczestników, którzy otrzymają podwójne dzienne bilety na mecze rozgrywane 11 września albo 12 września w Gdańsku (faza pucharowa, 1/8 Finału);

• 7 września zostanie przedstawionych 2 Uczestników, którzy otrzymają podwójne dzienne bilety na mecze rozgrywane 14 września w Gdańsku (faza pucharowa, 1/4 Finału);

• 9 września zostanie przedstawionych 2 Uczestników, którzy otrzymają podwójne dzienne bilety na mecze rozgrywane 18 września w Katowicach (faza pucharowa, 1/2 Finału);

• 10 września zostanie przedstawionych 2 Uczestników, którzy otrzymają podwójne dzienne bilety na mecze rozgrywane 19 września w Katowicach (faza pucharowa, Mecz o 3. miejsce i Finał);

Jak przekażemy bilety laureatom?
W dniu, w którym publikujemy nowych laureatów, od razu kontaktujemy się przez Prywatną Wiadomość na Mi Comm. Przez PW będziemy prosić o dane niezbędne do wysłania biletów kurierem. Zwycięzcy muszą odpowiedzieć w ciągu 24 godz. Tak szybko, bo chcemy, żeby bilety dotarły na czas!

Czy wszystko jasne?
Jeśli nie, pytajcie w komentarzach poniżej. Będziemy odpowiadać na bieżąco! Tymczasem trzymamy kciuki! I za mecze, i za Was! Niech  poniesie wszystkich fantazja!   

_doMIno_

2021-08-19 19:40:58
Favorites26 RateRate
Do boju Polsko...znaczy Mi Fani :D
2021-08-19 20:46:04

Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html
Powodzenia wszystkim biorącym udział :)
2021-08-19 21:17:40

Mi Sports Team

Aegisson | from app

OMG!!!!!!!
2021-08-19 21:19:01

Aegisson (Grzesiek)
Super sprawa!
2021-08-19 22:40:04
interesujący
2021-08-19 22:42:58

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Powodzenia dla wszystkich uczestników konkursu. Mam nadzieję, że będzie bardzo dużo fajnych prac konkursowych :-)
2021-08-19 22:43:48

Moderator

przybort | from app

Do boju... Do boju!. :-)
2021-08-20 00:11:57
Powodzenia :-)
2021-08-20 01:20:10
Nice
2021-08-20 13:04:37

Master Bunny

1544779540 | from app

Super sprawa :-).