In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[] RN8PRO po aktualizacji do Android 11 MIUI 12.5.2

2021-08-17 13:59:54
656 14
Witam, u was też występuje problem z bateria po aktualizacji? U mnie bateria w nocy na oszczędzaniu baterii przez 4h spadło o 5% gdzie nigdy się takie rzeczy nie działy   do tego bateria trzyma około godziny mniej na sofcie , widać znaczący spadek wydajności akumulatora
2021-08-17 13:59:54
Favorites RateRate

Semi Pro Bunny

GrZeChU_PL | from app

A kiedy wykonałeś aktualizację ?
2021-08-17 14:55:23

Semi Pro Bunny

Sebadobrychłopak Author | from app

GrZeChU_PL
A kiedy wykonałeś aktualizację ?

jakoś tydzień temu
2021-08-17 15:28:24

Master Bunny

Sławek M | from app

u mnie bez problemów ale jak taki to problem to możesz do mnie napisać na prywatnej wiadomości to ci pomogę przywrócić poprzednią wersję ewentualnie jeszcze zapytam a robiłeś reset do ustawień fabrycznych jest to dość sporą aktualizacja + zmiana androida na wersję 11 i po takich większych aktualizacjach powinno się robić reset do ustawień fabrycznych
2021-08-17 16:11:41

Semi Pro Bunny

Sławek M
u mnie bez problemów ale jak taki to problem to możesz do mnie napisać na prywatnej wiadomości to ci pomogę przywrócić poprzednią wersję ewentualnie jeszcze zapytam a robiłeś reset do ustawień fabrycznych jest to dość sporą aktualizacja + zmiana androida na wersję 11 i po takich większych aktualizacjach powinno się robić reset do ustawień fabrycznych

może samo się ustabilizuje?
2021-08-17 17:55:21

Master Bunny

Sławek M | from app

Sebadobrychłopak

szczerze daj temu jeszcze max tydzień jak nic się nie zmieni to hard reset jeśli hard reset nic nie zmieni tak jak pisałem możesz do mnie napisać a pomogę ci wgrać starszą wersję
2021-08-17 18:56:50

Semi Pro Bunny

Jaras88 | from app

Sebadobrychłopak

Wątpię żeby samo coś się zrobiło. Sam się wstrzymuje od robienia aktualizacji z powodu loterii czy dobrze wejdzie. Jak pisał wcześniej Sławek warto zrobić po takiej dużej aktualizacji przywrócenie do ustawień fabrycznych, żeby pozbyć się różnego syfu po starej wersji.
2021-08-17 20:14:37
Prawda, po aktualizacji mam wrażenie że bateria na krócej wystarcza ale juz od dawna tym się nie przejmuje. Pada to podłączam i tyle, nie patrzę na to ile przez noc zjadło czy po rozmowie. Zjadło to zjadło, po co drązyć :P
Ale tak, już na poważnie jest gorzej z baterią, czekam aż to poprawią bo mam za dużo danych żeby reset robić a potem od nowa ustawiać wszysrtko
2021-08-17 22:55:40

Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html

Master Bunny

Sławek M | from app

Vergiliusz
Prawda, po aktualizacji mam wrażenie że bateria na krócej wystarcza ale juz od dawna tym się nie przejmuje. Pada to podłączam i tyle, nie patrzę na to ile przez noc zjadło czy po rozmowie. Zjadło to zjadło, po co drązyć :P
Ale tak, już na poważnie jest gorzej z baterią, czekam aż to poprawią bo mam za dużo danych żeby reset robić a potem od nowa ustawiać wszysrtko

pytanie czy będą w ogóle poprawiać bo szczerze mówiąc 12.5 to miała być ostatnią znacząca aktualizacja dla tego modelu
2021-08-18 00:06:05

Semi Pro Bunny

Sławek M
pytanie czy będą w ogóle poprawiać bo szczerze mówiąc 12.5 to miała być ostatnią znacząca aktualizacja dla tego modelu

jeszcze aktualizacja zabezpieczeń może coś poprawić jeśli chodzi o baterię
2021-08-18 04:41:23

Semi Pro Bunny

Vergiliusz

no tak, tylko gorzej jak jesteś cały dzień po za domem a tu tylko 4h na LTE
2021-08-18 04:42:06
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Sebadobrychłopak

Semi Pro Bunny

• Followers

16

• Threads

53

• Replies

222