In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Dyskusja] Cały dom do Twoich usług, czyli Xiaomi i T-mobile potrafią w Smart Home!

2021-07-27 22:29:12
6960 27
Posprzątanie pokoju jednym kliknięciem palca? Zdalne zerknięcie na pociechę? Centrum zarządzania naszym światem w jednej appce? To brzmi jak prawdziwy Smart Home! Przeglądając wątki na forum widać gołym okiem, ze smart home staje się coraz bardziej pożądany. Żarówki, odkurzacze, czujniki, termometry, kamery… ileż tego już w naszej stajni jest. Szczególnie było to widać po tym jak używaliście voucherów z konkursu „O krok przed Tobą”.

I w sumie to nie dziwi – dla wielu z nas dom staje się coraz ważniejszym miejscem. Wielu z nas spędza w nim więcej czasu, a pandemia to nasiliła. I ja sam po sobie widzę, że najzwyczajniej w świecie coraz bardziej jaram się nowinkami i tym jak je można spinać w jedną sieć naczyń powiązanych.

Na rynku również jest to widoczne. Teraz np. Xiaomi oraz T-mobile łączą siły, aby oferować smart home dla jeszcze większej grupy Klientów w Polscemarki wspólnie przygotowały pięć zestawów tematycznych: „Wygoda”, „Bezpieczeństwo”, „Oświetlenie”, „Zdrowie” oraz „Dzieci”.

O tym w jaki sposób zestawy zostały dobrane oraz o tym jak moga pomóc w codziennym życiu Jakub Chajdak z T-mobile Polska porozmawiał z Adrianem Kiebzakiem, który jest Trenerem Produktowym w Xiaomi Polska.

Każdy z zestawów wyposaży domostwa w produkty, które pomogą w życiu codziennym lub sprawią, że życie w domu będzie przyjemniejsze, bardziej komfortowe czy też bezpieczne. A no i jeszcze jedno – wszystkie zestawy zostały objęte specjalnymi rabatami, jeżeli chcecie korzystać z usług T-mobile. Do odpowiednich pakietów abonamentowych dołączone są rabaty – tak np. w ofercie „M” za 55 zł miesięcznie możecie zgarnąć do 100 zł rabatu na pakiet smart home. W pakiecie „L” z kolei jest to do 200 zł rabatu.

Zestawy smart home od Xiaomi będzie można zakupić zarówno osobno, jak również w ramach usług T-mobile. O szczegółach tej drugiej opcji oraz o wysokości rabatów możecie przeczytać na stronie operatora, nie będą w to aż tak wchodził. Chciałbym skupić się na samych produktach oraz o tym jak zostały złożone w zestawy.  

A właśnie - jeżeli o nie chodzi – przyjrzyjmy się w jaki sposób zostały połączone.

Komfort i czystość w parze z smart home

Ale się człowiek czasem nalata, namęczy, namacha, aby nasze mieszkania błyszczały. A to sierść, a to piach, a to smog… ahh… żeby tak istniały produkty, które chociaż trochę pomogą nam sobie z tym uporać. A! Zaraz! Istnieją. I to cała lista… W pakiecie „Wygoda” mamy wyselekcjonowany cały wachlarz takich urządzeń – i muszę powiedzieć, że ten zestaw jest chyba moim ulubionym!

Co w nim znajdziemy?
•        robota sprzątającego Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro,
•        inteligentnego czajnika elektrycznego Xiaomi Mi Smart Kettle Pro,
•        oczyszczacza powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C,
•        wentylatora inteligentnego Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite,
•        gniazdka inteligentnego Xiaomi Mi Smart Power Plug (ZigBee),
•        centralki smart home Xiaomi Mi Smart Home Hub.

Bezpieczeństwo to podstawa – mieć wszystko pod kontrolą to rzecz ważna.
Pakiet „Bezpieczeństwo”, mówiąc wprost, ma pomóc użytkownikom zadbać o dom. I mowa tutaj przede wszystkim o wakacyjnych wyjazdach, czy też o prostych przebojach dnia codziennego – takich jak chociażby zostawienia psiaka, czy kota samego w domu. To praktyczne. I wiem z doświadczenia, że czasem się przydaje.  

Co w pakiecie?
•        obrotowa kamera monitorująca Xiaomi Mi 360 Home Security Camera 2K Pro,
•        centralka smart home Xiaomi Mi Smart Home Hub,
•        czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2,
•        czujnik otwarcia drzwi i okien Xiaomi Mi Smart Window and door sensor,
•        czujnik ruchu Xiaomi Mi Smart Motion Sensor.

Świetlana przyszłość
Kolejny z pakietów to „Oświetlenie” – i tak, oferuje oświetlenie. Któż by się spodziewał. Ale wiecie… to nie takie byle jakie żarówki. W zestawie znajdziecie zdalnie sterowane żarówki, lampki oraz czujnik oświetlenia, który pozwala na automatyczne sterowanie światłem w Waszych czterech kątach.

W pakiecie znajdziecie następujące produkty:
•        inteligentna lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S,
•        inteligentna żarówka kolorowa Xiaomi Mi Smart Led Bulb Essential,
•        inteligentna żarówka biała Xiaomi Mi Smart Led Bulb,
        przełącznik bezprzewodowy Xiaomi Mi Wireless Switch,
•        czujnik światła Xiaomi Mi Light Detection sensor,
•        centralka smart home Xiaomi Mi Smart Home Hub.

W zdrowym ciele, zdrowy duch
Dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie zdrowie proponowany jest pakiet „Zdrowie”.  I tutaj lista produktów jest baaaaardzo ciekawa. To kompozycja urządzeń skrojonych, aby monitorować różne funkcje życiowe oraz które pomagają troszczyć się o nasze samopoczucie. Co konkretnie?

•        inteligentną wagę łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2,
•        szczoteczkę soniczną Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500,
•        smartwatch Xiaomi Mi Watch Lite,
•        oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C.

Dla mnie, dla Ciebie i dla najmłodszych
Dla młodych, którzy będą tworzyć naszą przyszłość oraz dla ich rodziców – pakiet „Dzieci”. Dobór sprzętów do tego zestawu nie jest przypadkowy – bynajmniej! Produkty pomogą chociażby monitorować odpoczynek dziecka poprzez obrotową kamerę z funkcją wykrywania płaczu. Znajdziemy w nim również oczyszczacz powietrza, czy też czujnik temperatury i wilgotności – te produkty pozwalają z kolei zadbać o idealne warunki dla pociech.

Co jeszcze w pakiecie?
•        obrotową kamerę monitorującą Xiaomi Mi 360 Home Security Camera 2K Pro,
•        oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C
•        czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2,
•        inteligentny czajnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Kettle Pro,
•        inteligentną lampkę nocną Xiaomi Mi Bedside Lamp 2.

Każdy zestaw można również uzupełnić o dodatkowe produkty Xiaomi według własnych potrzeb. Pakiety będą dostępne w sprzedaży zdalnej i w internetowym sklepie T-Mobile już od 3 sierpnia. Szczegółowe informacje o programie „Korzyści dla domu” są dostępne na tej stronie, a pakiety pojawią się na stronie od daty startu sprzedaży.

A który zestaw jest dla Was najlepiej skomponowany i który podbija Wasze serca?   

Single Poll thread Total 72 Users Voted This Poll has ended.

51.39% (37)

25% (18)

5.56% (4)

8.33% (6)

9.72% (7)
Submit
2021-07-27 22:29:12
Favorites14 RateRate

Mi Sports Team

szefo | from app

voted :)))wygodnie zawsze jest super
2021-07-27 22:36:13
szefo

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Zagłosowane. Wygodnie :-)
2021-07-27 22:54:42

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

Dla mnie zdrowie i bezpieczeństwo na równi.
2021-07-27 23:10:37

Mi Foto Team

Sincz | from app

Wygodnie ;-)
2021-07-27 23:13:33

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

wygódka ;) nie ma to jak wygodnie
2021-07-27 23:15:08

Rookie Bunny

6415162237 | from app

Po kliknięciu w link z T-Mobile pojawia się błąd 404 o braku strony ;-(
2021-07-27 23:57:41
Wygoda, kto nie lubi wygody ;D
2021-07-28 00:09:29

Moderator

Vergiliusz | from app

Link nie działa

2021-07-28 00:19:29
Regulamin wrzucania zdjęć:
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html

Admin

lewqos Author |

Coś tam jest majstrowane. Poprawiłem link. :) Strona dedykowana pojawi się 3 sierpnia. ;)
2021-07-28 00:30:18
Invalid floor, the posts have been deleted #10
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lewqos

Admin

• Followers

420

• Threads

111

• Replies

136