In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Akcesoria

[Ogłoszenie] Ekosystemowe nowości w ofercie Xiaomi! Które wybierasz?

2021-07-26 20:58:31
5543 67
Mili,

Xiaomi ogłosiło dzisiaj pięć nowości w ekosystemowej ofercie! Będzie w czym wybierać! Bo, oprócz nowego mocnego routera AX9000, pojawił się monitor dla graczy, frytkownica, bezprzewodowe słuchawki i elektryczna hulajnoga! Ciekaw jestem, które urządzenia wybralibyście tu i teraz? Ankieta umożliwia wskazanie do dwóch urządzeń. Ale wybór i tak nie będzie prosty. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o każdej nowości.

Router AX 9000
Został wyposażony w procesor Qualcomm Hexa-Core. Obsługuje trzy pasma: 2,4 GHz oraz dwa o częstotliwości GHz. Transfer danych do 8354 Mbs. Router powinien sprawdzić się w mieszkaniach z dużą liczbą urządzeń podłączonych do sieci. Jednocześnie zapewnia bardzo dobrej jakości streaming zaawansowanych gier i filmów w rozdzielczości 4K. Mocne anteny umożliwiają pokrycie sporej powierzchni domu.

Mi 2K Gaming Monitor
Nowy monitor o przekątnej 27" powinien zainteresować zarówno graczy, jak i twórców materiałów wideo. Rozdzielczość wynosi 2560x1440 QHD, a odświeżanie 165 Hz. Wrażenie robi jednak nie tylko superszybkie odświeżanie. Ekran może odwzorować 95 proc. kolorów DCI-P3, co przekłada się na jeszcze lepszą jasność. Mi 2K Gaming Monitor 27'' spełnia standard VESA Display 400.  

Mi Smart Air Fryer 3.5L
Frytkownice pozwalają przygotować szybkie i pyszne danie, ale czy zdrowe? Najnowsze urządzenie Xiaomi pogodziło jedno z drugim. Mi Smart Air Fryer 3.5L pozwala przygotować frytkie bez tłuszczu. Dodatkowo najnowsza frytkownica może być obsługiwana zdalnie. Z poziomu aplikacji Mi Home ustawiamy dowolną temperaturę pomiędzy 40°C a 200°C. Dodatkowo otrzymujemy sto przepisów do przygotowania dania. Gotowanie możemy zaplanować i ustawić 24 godz. wcześniej. A jeśli akurat jesteś w kuchni i masz zajęte ręce, komendy można wydawać przez Google Assistant. Wyświetlacz OLED wyświetla czas i temperaturę.

Mi Electric Scooter 3
Najnowsza elektryczna hulajnoga powinna być godnym następcą swoich poprzedników. Dostępna jest dwóch kolorach: czarnym  i szarym. Obudowa jest lekka. Samo urządzenia oparte jest na trzy-stopniowej konstrukcji, więc złożenie i rozłożenie wydaje się proste i szybkie. Złożona hulajnoga powinna zająć tyle miejsca, co podręczny bagaż. Maksymalna prędkość wynosi 25 km/h. Mocny silnik (600W) zapewnia łatwe pokonywanie podjazdów i wybojów. Dodatkowo oferuje nowe funkcje bezpieczeństwa: regeneracyjny system przeciwpoślizgowy E-ABS i nowy tylny hamulec tarczowy z dwoma zaciskami.

Redmi Buds 3 Pro
Bezprzewodowe słuchawki zostały wyposażone w inteligentny system redukcji szumów (ANC), atakże tryby filtrujące ważne dźwięki (np. alarm, powiadomienia). Słuchawki obsługują Bluetooth 5.2. Dzięki temu nie musicie przełączać się z oglądania wideo na laptopie na odbieranie połączeń na smartfonie. Redmi Buds 3 Pro pracują na baterii do 6 godzin. Jeśli są bliskie rozładowania, etui może pełnić funkcję superszybkiej ładowarki: 10 minut podładowania pozwoli odtwarzać muzykę przez kolejne 3 godziny. Redmi Buds 3 Pro obsługują ładowanie bezprzewodowe.

Które urządzenie wybieracie?
Czekam na informację, kiedy i w jakiej cenie nowe ekosystemowe urządzenia pojawią się w Polsce. Niezależnie od tego, dajcie znać, które urządzenia wybralibyście w pierwszej kolejności? Możecie wskazać maksymalnie dwa! W komentarzu wyjaśnijcie swój wybór.

_doMIno_
Multiple Poll thread: ( Maximum2 choices ) Total 165 Users Voted This Poll has ended.

15.76% (26)

23.64% (39)

47.27% (78)

41.21% (68)

24.85% (41)
Submit
2021-07-26 20:58:31
Favorites21 RateRate

Master Bunny

Sugi Surya | from MI MAX 2

VOTED ... to jest niesamowite i genialne
2021-07-26 21:10:22

Mi Gaming Team

antdeswarga | from Redmi Note 8

voted
2021-07-26 21:35:27
Do mnie najbardziej przemawia frytownica.
2021-07-26 22:02:36

Master Bunny

Sławek tbg | from app

Ciekawe jakie ceny.
2021-07-26 22:12:50
Za frytkownicę dałbym się pokroić jak ziemniak.
2021-07-26 22:14:32

Aegisson (Grzesiek)

Advanced Bunny

Agencik | from app

mini21
Do mnie najbardziej przemawia frytownica.

Gaming team? czemu nie monitor?  <br>
Mój "boiler" kocha frytki i daleko wschodnie jedzenie więc piona ja też frytkownica!
2021-07-26 22:22:23
Zagłosowano... ;-)
2021-07-26 22:23:12
Czym się różni Mi electric scooter pro 2 od tej najnowszej hulajnogi? bo chyba niczym :/
2021-07-26 22:25:22

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

hah monitorek i słuchaweczki :)
2021-07-26 22:33:50

Master Bunny

PIEREK | from app

frytkownica
2021-07-26 22:56:53
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_