In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Smartfon idealny - MiPi

2021-07-22 23:52:43
800 9
Idealny smartfon to taki, który nie nakłada na sa ograniczeń rzeczywistości. Musi być on naszą integralną częścią, nie podatną na uszkodzenie, zgubienie, lub kradzież. Nie trzeba go szukać, nosić w sposób świadomy i zajmujący. Może być używany w pełni dyskretnie i świadomie. Dostosowany do nas, szyty na miarę, dokonujący samokalibracji i samokonfiguracji. Działający niezależnie od warunków atmosferycznych, kurzu, brudu, wilgoci czy piasku. Nie wymagający ładowania, pozyskujący energię od samego użytkownika. Rozszerzający naszą rzeczywistość, aby pozwolić nam jeszcze bardziej zbliżyć się do absolutu.

2021-07-22 23:52:43
Favorites3 RateRate

Pro Bunny

DJ Matjas | from app

Ja bym nie chciał takiego i mam nadzieję że do czegoś takiego nie dojdzie ;-) Jednak pomysł bardzo fajny i wykonanie pierwszego zdjęcia zwaliło z nóg.
2021-07-23 00:39:28
Życzę Ci MIłego dnia
Główny Telefon - POCO F3, Developerski Telefon - Redmi 7

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

hehe czopko telefon :))))
2021-07-23 00:47:40

Rookie Bunny

Aleksios Author |

2021-07-23 03:48:51

Master Bunny

1783809196 | from app

dobre
2021-07-23 04:08:08

Rookie Bunny

Aleksios Author |

DJ Matjas odpowiada, dnia 2021-07-22 18:39:28
Ja bym nie chciał takiego i mam nadzieję że do czegoś takiego nie dojdzie ;-) Jednak pomysł bardzo fajny i wykonanie pierwszego zdjęcia zwaliło z nóg.

Dla mnie to jedynie kwestia czasu mając na względzie to co obecnie robią takie firmy jak Neuralink. A pierwsze zdjęcie to mockup. Czyli taka wirtualna makieta, którą wykorzystuje się przy prezentacji identyfikacji wizualnych produktu.
2021-07-23 04:57:27

Master Bunny

RoninSan | from app

Lepszy jest patent z wódką w czopkach...użycie wykryje tylko pobranie krwi, bo żaden policjant nie każe ci dmuchać ... :-D
2021-07-23 05:58:49

Master Bunny

PanMaruda | from app

Jak z działaniem GPS?
2021-07-23 15:46:49
DawidBier.pl - Wiedza i pasja. Każdy pracuje na swoje "Ja"

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Kiedyś miałem taki zamysł ale ja myślałem nad czipem pod skórą :D Fajny pomysł na "telefon" :)
2021-07-23 16:56:54

Rookie Bunny

Aleksios Author |

TL;DR
W tunelach słabo, po za tym dobrze.

Doskonałe pytanie. Mimo, że MiPi to głównie moduły Eye i Ear, to całość uzupełniają również inne systemy pomocnicze tworzące na przykład różnego rodzaju struktury. Dzisiaj nazwali byśmy je dla uproszczenia antenami, nadajnikami, odbiornikami, czy sensorami. Struktury te nadbudowują się na przykład wewnątrz mieszków włosowych czy cebulkach włosów. Niektóre elementy mogą nawet rosnąć razem z nimi - włosami. Nie są to do końca nanomaszyny, raczej odpowiednie związki chemiczne połączone ze strukturą mechaniczną. I właściwie nie do końca jest to pojedynczy związek chemiczny, a raczej domieszkowany biopolimer będący zbiorem molekuł-kluczy pasujących do ściśle wyselekcjonowanych struktur w organizmie. Klucze zazwyczaj są białkowe.

Jeśli chodzi o samo działanie Global Positioning System to odsyłam do wpisu Wikipedii, ponieważ jest to moim skromnym zdaniem bardzo ciekawa i udana technologia, więc warto poznać kilka szczegółów jej działania. Na przykład takiej jak konieczność wprowadzania poprawek wynikających z ogólnej teorii względności do pomiarów.
2021-07-23 20:20:09
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Aleksios

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

2

• Replies

13

53