In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] O krok przed Tobą! Podsumowujemy sześciotygodniowe wyzwanie!

2021-07-23 20:21:28
4856 33
Mili,

za nami szósta i ostatnia runda "O krok przed Tobą"! Pełną listę laureatów znajdziecie w oddzielnym wątku, dostępnym tutaj. Kupony wyślemy przez PW do wtorku. Gratulujemy jednak wszystkim - niemal 570 - uczestnikom ponad miesięcznego wyzwania! A jest za co!

Dziesiątki milionów kroków
Przez ostatnie sześć tygodni dzielnie wydeptywaliście swoje ścieżki, wykonując w sumie - uwaga! - 81,5 mln kroków. Przy czym z rundy na rundę kroków było coraz więcej. W dwóch pierwszych uzbieraliście po nieco ponad 10 mln, a w trzeciej 11,5 mln. Na dobre rozkręciliście się po półmetku: w czwartej kolejce przekroczyliście 15 mln, a w piątej - rekordowej - 17 mln kroków. Szósta była niewiele gorsza. Po uśrednieniu na jedną rundę przypadało po 13,5 mln kroków, a na Mi Fana - 68 tys. kroków.

Ile kilogramów zgubiliście?
Po tak przyjemnym wysiłku możecie czuć się zmęczeni, ale zakładam, że również mocniejsi fizycznie i psychicznie. W komentarzach podzielcie się swoimi osiągnięciami! Ile kilogramów zgubiliście? Czy wykonanie kilku tysięcy kroków dziennie jest wciąż męczące? Jeśli nie, powinniście zapoznać się z nową inicjatywą Mi Sports Team. W skrócie: jest pomysł, by rywalizować regionami. Więcej w wątku tutaj.

Co wzięliście za voucher?
Jednocześnie czekamy na Wasze wątki o smartfonach lub akcesoriach, które zdobyliście dzięki voucherom uprawniającym do zniżki podczas zakupów na mi-home.pl. Niedawno domix30 pochwalił się m.in. samochodową kamerką, wzmacniaczem wi-fi i taśmami LED, by podświetlić monitor. Więcej dowiecie się tutaj.

Która recepta najlepsza?
Kiedy będziecie chwalić się swoimi trofeami, my będziemy wczytywać się w Wasze recepty na zdrowe życie. Lektura obfita i pasjonująca. Do przeczytania mamy ponad 100 wątków! Zgodnie z regulaminem czas na ogłoszenie zwycięzcy mamy do połowy sierpnia sierpnia, ale postaramy się wcześniej, czyli spieszymy się powoli : )

_doMIno_

2021-07-23 20:21:28
Favorites16 RateRate

Mi Tech Team

Matiox | from app

Dla mnie jako domatora wychodzenie wymaganej ilości kroków wymagało dużo aktywności, w okresie roku szkolnego, rezygnowałem z jazdy autobusem na rzecz spaceru, więc nie było tak źle, później było już z górki. W międzyczasie udało mi się otrzymać 1 bon za który kupiłem przeceniony już Mi Watch, a z nim łatwiej było nabić kroki ;). W sumie udało mi się zdobyć 4 bony, więc po zamówieniach pochwałę się zakupami. Dzięki serdeczne
2021-07-23 20:44:48
Moje życie drastycznie się zmieniło - kiedyś w ciągu dnia pracowałem, czasem tylko wychodząc popołudniami z domu, gdzie taka aktywność była zarezerwowana raczej na weekendy.<br>
Konkurs zmienił tyle, że z uwagi na pracę zdalną i elastyczny system godzinowy w pracy każdy poranny/popoludniowy spacer żony z synkiem stał się też moim spacerem :)<br>
Także 6 tygodni temu oficjalnie zakończyłem rozdział pandemicznego zasiedzenia ^^<br>
A za wygrane voucherki kupiliśmy Mi bandy 6, żona koniecznie z opaską w różowym zlocie :P mini odkurzacz, wagę inteligentną i zapas akcesoriów do naszego jeżdżącego po domu od roku wciągacza wszelkich brudów :)
2021-07-23 21:18:25

Pro Bunny

kuki_868 | from app

Dzięki konkursowi w końcu wzialem się za siebie.
2021-07-23 21:19:30
quoteurl=home.php?mod=space&amp;uid=1740844051chrystian514/url
Moje życie drastycznie się zmieniło - kiedyś w ciągu dnia pracowałem, czasem tylko wychodząc popołudniami z domu, gdzie taka aktywność była zarezerwowana raczej na weekendy.&amp;lt;br&amp;gt;
Konkurs zmienił tyle, że z uwagi na pracę zdalną i elastyczny system godzinowy w pracy każdy poranny/popoludniowy spacer żony z synkiem stał się też moim spacerem :)&amp;lt;br&amp;gt;
Także 6 tygodni temu oficjalnie zakończyłem rozdział pandemicznego zasiedzenia ^^&amp;lt;br&amp;gt;/quote

Oczywiście poranne spacery zostały w nawyku haha :D a i co warto dodać, dzięki konkursowi polubiłem się ze z MI community i zaglądam tu codziennie :) lubuję się w dobrych (tak myślę :D) rymach więc jak będzie czas i wena na mnie spłynie, pewnie coś tu jeszcze skrobnę :)
2021-07-23 21:20:33

Mi Gaming Team

mini21 | from app

Bardzo zacna inicjatywa.<br>
Nie dość że udało się zdobyć kupony (głupi ja że nie dociągnąłem do końca) to jeszcze parę ładnych kg poszło.
Tak że serdecznie dziękuję organizatorom że w tak interesujący ;) sposób namówiliście mnie do ruszenia 4 liter.<br>
2021-07-23 21:33:50

Master Bunny

Sugi Surya | from MI MAX 2

wielkie wyzwanie i dobre dla naszego zdrowia
2021-07-23 21:35:34

Pro Bunny

$alvador | from app

Byłem tu! Mam w tym mały udział. Gratulacje dla wszystkich biorących udział!
2021-07-23 21:57:41

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

piękna sprawa udało się podołać wyzwaniu :)
2021-07-23 22:03:12

Rookie Bunny

MalaAnais | from app

Kilogramów zbyt wielu nie zgubiłam, ale zauważyłam inne pozytywne strony spacerowania - moja kondycja się polepszyła, nogi nie bolą mnie już po dłuższym spacerze, a do tego przestały boleć mnie plecy! Same plusy, więc spaceruje dalej :D
2021-07-23 22:05:09

Rookie Bunny

6371406088 | from app

kuki_868
Dzięki konkursowi w końcu wzialem się za siebie.

ok
2021-07-23 22:31:42
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_

Admin

100 MLN

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list