In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Promocja] Jak kupić Redmi Note 10 5G w zestawie z Mi Band 5? TikTok, zabawa i kod rabatowy.

2021-07-22 18:49:27
1796 9
Cześć Mili!

Ostatnio Xiaomi wypuściło trochę ukrytą promocję. Chociaż ukryta to może dużo powiedziane, ale przynoszę ją do Was z uśmiechem na twarzy. Swoją drogą stwierdziłem, żeby zadać Wam jedno pytanie, które jest poniekąd połączone z promką, ale to później. Zatem do rzeczy!

Korzystanie z promocji w gruncie rzeczy odnosi się do TikToka - znanej i szeroko używanej aplikacji. I tak, tak wiem - jedni ją kochają, inni nienawidzą. Jedni korzystają codziennie, inni nie mogą sobie wyobrazić co w niej drzemie. Ale jak to mówią - ile ludzi tyle opinii, a są gusta i guściki. Dlatego też na lekko podchodzę do tego typu tematów.

W każdym razie - Xiaomi wypuściło specjalny filtr na TikTok, gdzie każdy użytkownik może rzucić wyzwanie granicom szybkości. To w gruncie rzeczy zabawa, która może jednak skonczyć się w bardzo fajny sposób! Jak zabawa wygląda? A no tak:

W dużym skrócie, który jednak oddaje istotę rzeczy. Wchodzisz na stronę z filtrem, np. poprzez tę stronę. Następnie odpalasz nagrywanie filmu z jego wykorzystaniem i stajesz do rywalizacji o miano #PerformanceRacer. W pierwszej kolejności musisz wybrać poziom trudności. Po wyborze Twoim zadaniem jest przejechanie toru bez uderzenia w przeszkodę. Sterujesz oczywiście ruchem głowy. Zadanie nie jest karkołomne. ;)

Taka zabawa. I uwierzcie lub nie, ale użytkownicy TikToka w Polsce nagrali już prawie 1000 filmów z tym filtrem! Nawet psy!

I tutaj pojawia się ta ukryta promka - po wygranej, czyli po udanym przejechaniu przez tor oraz przekroczeniu mety na ekranie pojawia się kod rabatowy, który działa na stronie mi-home.pl. Po jego wprowadzeniu w koszyk zakupowy dostępna jest promocja na Redmi Note 10 5G w zestawie z Mi Band 5. :)

To tak w ramach ciekawostek i ciekawosteczek. A jeżeli chodzi o pytanie, które chciałem zadać Wam przy okazji. Może wydać się nieco kontrowersyjne.

Używacie TikToka? :)

Single Poll thread Total 36 Users Voted This Poll has ended.

13.89% (5)

83.33% (30)

2.78% (1)
Submit
2021-07-22 18:49:27
Favorites4 RateRate
Nawet nie wiem co to jest ;-)
2021-07-22 19:52:31

Pro Bunny

kuki_868 | from app

Znam ale nie przepadam. Są tam bardzo głupie rzeczy.
2021-07-22 20:42:09

Mi Sports Team

Serkovsky | from app

ja tam oglądam funny moments z tik toka bo trochę można się uśmiać
2021-07-22 21:12:20
mam tylko konto z filmami z niektórych moich testów, ale tak to nie bardzo lubię ten kanał ...
2021-07-22 22:27:19
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Zainstalowany podobnie jak IG jest ale praktycznie nie używam.
2021-07-23 01:56:10
Invalid floor, the posts have been deleted #6
Invalid floor, the posts have been deleted #7
Tik Taki to pamiętam, ale Tik Toka nie kojarzę ;)
2021-07-23 15:24:52

Master Bunny

him kill | from app

voted
2021-07-26 09:22:44
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lewqos

Admin

• Followers

424

• Threads