In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Informacje dla Fanów

[Ogólne] Stawiamy MiFana na nogi!

2021-07-20 18:12:24
4392 22
Cześć MiFani!
Niedawno dotarła do nas przykra wiadomość - jeden z członków MFC Katowice - Marek Winnicki na pierwszej lekcji jazdy motocyklem uległ bardzo poważnemu wypadkowi, w którym poważnie uszkodził kręgosłup. Po transporcie śmigłowcem ratunkowym wybudził się po kilku dniach ze śpiączki. Co konkretniej się wydarzyło możecie przeczytać w opisie zrzutki na rehabilitację Marka. W MFC Katowice aktywni członkowie na pewno pamiętają Marka z wypadów rowerowych jak i spotkań w Kokizie przy ciastku i pizzy. Prawie równo rok temu Marek objechał z nami Tatry na rowerze w barwach Mi Community pokonując przy tym ponad 330km.

Marek na zdjęciu po lewej

a tu po prawej

Na ten moment Marek jest sparaliżowany od klatki piersiowej w dół i potrzebuje naszej pomocy przede wszystkim w zebraniu środków na rehabilitację. Mamy nadzieję, że pozwoli ona uruchomić jego ciało w maksymalnym możliwym stopniu, żeby mógł samodzielnie usiąść na wózku inwalidzkim. Rokowania w tym kierunku są dobre! Następny krok to oczywiscie będzie stawianie Marka na nogi!

Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/stawiamy-winniczka-na-nogi
Link do grupy z licytacjami, z których cały dochód przekazywany jest na rehabilitację Marka.
https://www.facebook.com/groups/507063537065169

Wszystkich MiFanów (i nie tylko!) serdecznie zapraszam do pomocy Markowi zarówno poprzez zrzutkę, jak i wystawianie/kupowanie na licytacjach.
Pokażmy siłę Mi Community! Z góry dziękuję w imieniu Marka, Mi Fan Clubu Katowice oraz swoim za każdą pomoc!
Ode mnie przed chwilą trafiły na licytację MiBand 6 + Unikatowa płyta  A Melody for Mi.

Rate

Number of participants 3 Experience +14 Pack Reason

View Rating Log

2021-07-20 18:12:24
Favorites23 RateRate

Advanced Bunny

Kamileck | from app

Poszło. Pomagajmy!<br>
Odemnie najszczersze życzenia powrotu do pełni zdrowia. Wszystkiego dobrego dla Marka! ❤️
2021-07-20 20:22:39
Marku dużo siły w powrocie do zdrowia !   
2021-07-20 20:38:30
Diana

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim. Ansel Adams
Instagram: dkisiala

Moderator

przybort | from app

Zdrowia Marek Ci życzymy. !
2021-07-20 21:13:15

Master Bunny

koni.grochal | from app

Stanięcia na nogi!
2021-07-20 22:49:15
Siły i wytrwałości Marku!
Bo trzeba ogromnej siły, by wytrwać, przetrwać załamanie ( ja sobie nie jestem w stanie wyobrazić nawet ), by się dźwignąć psychicznie.
Pracowałem pomagając młodym ludziom, po nieszczęśliwych wypadkach, takich jak np. Skok na płytką wodę na główkę.
I innych. Pomagałem w codziennych czynnościach. W dzień, jak i w nocy. Przez pięć lat. Do czasu przeprowadzki.
Jeżeli jest, choćby cień szansy, nadziei na wyjście z tego stanu, to nie możesz się poddać.
Jesteśmy z Tobą. I wierzę, że znajdzie się bardzo wiele osób, które pomogą w zbiórce, dołożą się.
2021-07-21 03:58:13
Marku trzymaj się! I nie poddawaj! Ja też od 5ciu lat mam jeździć tylko na wózku... (no dobra ponad 2 jeździłem) Ale tylko Ty sam możesz temu zaprzeczyć... Jak tylko pojawią się u mnie środki, to od razu Cię wspomogę.<br>
I tylko się nie poddawaj!
2021-07-21 04:38:52

Pro Bunny

kuki_868 | from app

Życzę zdrowia!
2021-07-21 06:01:12
zdrowia
2021-07-21 12:16:18

Rookie Bunny

suszon | from app

zdrowia!
2021-07-21 22:02:35
Wpłaciłam parę złotych, w końcu mi fani muszą sobie pomagać ( ꈍᴗꈍ)
2021-07-21 22:05:35
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mac1as

Semi Pro Bunny

• Followers

142

• Threads

6

• Replies

88

703