In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Sports Team

[Poradniki] Recepta na zdrowie z wybranym produktem Xiaomi

2021-07-18 18:13:41
525 3

Moi mili samo posiadanie produktów Xiaomi to już jest ogromy plus bo one same motywują nas do codziennej aktywności fizycznej.Dla mnie to mój ukochany Mi Band 4 jest takim ulubionym produktem.Już od rana mi towarzyszy, jak przychodzi wieczór, a na opasce mam tylko 6000 kroków to budzi się we mnie nie pokój. Wstaje ubieram się zabieram psa i idę dorobić moje kroczki tak by było co najmniej 10 000 kroków. Potem się okazuje że i tak jest ich więcej. Bo jak człowiek się ruszy to idzie dalej i sprawia mu to przyjemność. Oprócz opaski którą mam do moich codziennych kroków motywują mnie członkowie Mi TEAM Sport. To dzięki nim jeszcze bardziej mi się chce. Zresztą zobaczcie sami medale które mam są tylko za kroki. [attach]7645204" style="font-family: RobotoFont; font-size: 16px;[/attach]Więc podsumowując moja recepta na zdrowy tryb życia to Opaska Mi Band 4 oraz telefon z zainstalowaną aplikacją Mi Community – dodatkowa motywacja by się poruszać. Wspracie Fanów Xiaomi właśnie z tego Forum. Dziękuje Wam wszystkim bo to z Wami można żyć zdrowo – te wszystkie wasze recepty. Każdy daje coś od siebie. Jeszcze raz Wielkie Dzięki dla Mi SPORT TEAM i całego Mi Community.P.S Dzięki opasce mój cukier jest w normie, oraz przez ostatnie pół roku zgubiłam 10 kg
2021-07-18 18:13:41
Favorites RateRate

Semi Pro Bunny

zuzannagold Author | from app

tutaj medale o których wspominałam w wątku ale coś poszło nie tak
2021-07-18 20:14:05
Jestem pełna podziwu;) Wielkie brawa dla Pani! Jest Pani doskonałym przykładem że wiek to tylko liczba ! Chylę czoła!
2021-07-19 00:39:00

Master Bunny

m.faiz.z | from app

10000 kroków codziennie jest bardzo niesamowity. Gratulacje dla medalu.
2021-07-22 09:14:50
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

zuzannagold

Semi Pro Bunny

• Followers

3

• Threads

1

• Replies

180

569