In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Dyskusja] Super Power Saver - Mi 11 Ultra dostaje nową funkcję.

2021-07-10 15:42:47
581 3
Cześć wszystkim!

Jedną z głównych cech Mi 11 Ultra jest dodatkowy tylny ekran. Dzięki najnowszej aktualizacji systemu, która została wydana w Chinach, ten mały ekran stał się jeszcze bardziej przydatny.
Aktualizacja ma numer wersji V12.5.10.0.RKACNXM i dodaje nową funkcję o nazwie Super Power Saver. Jak sama nazwa wskazuje, ta opcja pomaga użytkownikom efektywnie korzystać z baterii telefonu, gdy nie mogą naładować swojego urządzenia.
Zgodnie z oficjalnym opisem funkcja „ Super Power Saver ” dezaktywuje główny ekran telefonu komórkowego, umożliwia wtedy użytkownikom dostęp tylko do małego ekranu z tyłu.

Nawet na tym ekranie użytkownicy będą mogli tylko kontrolować czas, odbierać połączenia i nawiązywać kontakty alarmowe. Xiaomi twierdzi, że ta funkcja może zaoferować do 14 dni pracy na baterii. Firma zapewnia, że wydajność baterii może się różnić w zależności od różnych czynników (jak to dotąd bywa).

Niestety nie wiadomo, kiedy ta funkcja będzie dostępna w globalnych wariantach Mi 11 Ultra, ale przypuszczam, że w najnowszej przyszłej aktualizacji, zaraz po wydaniu w Chinach.
Mam nadzieję, że Xiaomi nie ograniczy tej funkcji tylko do chińskiej wersji smartfona.

2021-07-10 15:42:47
Favorites4 RateRate
A już miałem napisać, że nie zauważyłem tego... Zaraz przed wysyłką aktualizował się na 12.5.6 bodajże tylko EEA.
2021-07-10 16:43:51

Pro Bunny

PanMaruda | from app

Czekam na opcje wyłączenia wszystkich opcji jednym przyciskiem (nie licząc power) ;-)
2021-07-10 20:53:10
Ciekawe. Zobaczymy jak będzie się spisywała ta funkcja w praktyce.
2021-07-13 20:38:59
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

hardziol

Moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
20k użytkowników!
Mi Love U & I
Challenger
Którym bohaterem jesteś?