In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

[Ogłoszenie] Informacja na temat poprawek MIUI w wybranych modelach na podstawie zgłoszeń użytkowników.

2021-07-08 14:54:59
7349 22
Xiaomi jak widać poniżej, poważnie traktuje uwagi użytkowników, szczególnie po małym zamieszaniu związanym z petycją do Xiaomi.

Xiaomi zaczęło informować użytkowników o problemach  i o tym co i kiedy będzie poprawione. Jeśli chodzi o ostatnie problemy, Xiaomi chciałoby ogłaszać stan poprawek wszystkim fanom Mi co dwa tygodnie. Jak twierdzi Xiaomi,  będzie dzielić się postępami i szczegółami najważniejszych problemów, które zidentyfikowali, informacje będą umieszczane co dwa tygodnie na Mi Community, więc uprzejmie proszą o zapoznawanie się z treścią publikowanych ogłoszeń, aby uzyskać najnowszą oficjalną aktualizację MIUI i wiedzę na temat co w jakiej wersji ROM będzie poprawione w jakim telefonie.

Aby skutecznie zbierać sugestie i informacje zwrotne dotyczące MIUI, w październiku 2021 r. uruchomimy funkcję ( tego nie rozumiem ) propozycji użytkownika w społeczności Xiaomi. Coś chyba na wzór panelu poprzez który będzie można zgłaszać uwagi, nie tylko przez raportowanie poprzez użytkowany telefon.
Uczestnicząc w propozycjach w społeczności, użytkownicy zgłaszają własne sugestie i potrzeby dotyczące produktów Xiaomi, a wewnętrzni pracownicy Xiaomi będą przetwarzać i odpowiadać na propozycje użytkowników, aby potrzeby użytkowników mogły być szybciej wprowadzane do naszych produktów.

Poniżej przedstawiono postępy w najważniejszych zapytaniach z zeszłego tygodnia:

1.Podsumowanie: Karta SIM nie została rozpoznana Produkty, których dotyczy problem: Redmi Note 9 Wersje, których dotyczy problem: V12.0.1.0.RJOMIXM Status: Zostanie naprawiony w następnej stabilnej wersji aktualizacja wersji, oczekiwana data wprowadzenia OTA: połowa sierpnia

2. Podsumowanie: Problemy z wyświetlaniem aplikacji do odtwarzania dźwięku/powiadomień związanych z muzyką na pasku powiadomień Produkty, których dotyczy problem: WSZYSTKIE urządzenia obecnie zaktualizowane do wersji MIUI 12.5.

Status:
Naprawiono przez automatyczną aktualizację. Wdrażanie rozpoczęło się 15 czerwca i zostało zakończone do 30 czerwca. (Stan automatycznej aktualizacji urządzenia można sprawdzić w ustawieniach połączenia Wi-Fi).

3. Podsumowanie:
Opóźnienie/zawieszenie systemu podczas grania w gry Produkty objęte problemem: Redmi Note 10 Wersje, których dotyczy problem: V12.0.11.0.RKGMIXM, V12.0.4.0.RKGIDXM Status: Naprawiono przez automatyczną aktualizację.

4. Podsumowanie:
Opóźnienie/zamrożenie systemu podczas codziennego użytkowania Dotyczy produktów: Mi 9T, Redmi K20,Mi Note 10 Wersje, których dotyczy problem: Mi 9T-V12.1.2.0.RFJMIXM, Redmi K20-V12.1.2. 0.RFJINXM, Mi Note 10-V12.5.1.0.RFDMIXM Status: zidentyfikowano główną przyczynę i rozwiązano problem. Mi 9T: oczekiwana data wprowadzenia OTA: wczesna połowa lipca

Mi Note 10:
Naprawiono, oczekiwana data wprowadzenia OTA: wczesna połowa 5 lipca .

5. Podsumowanie:
Problem z panelem powiadomień odtwarzacza muzycznego Dotyczy produktów: Mi 11x, Redmi Note 10 Pro Wersje, których dotyczy problem: V12.5.1.0.RKHINXM , V12.5.1.0.RKFMIXM

Status:
Naprawiono przez automatyczną aktualizację. Wdrażanie rozpoczęło się 15 czerwca i zostało zakończone do 5 lipca (możesz sprawdzić stan automatycznej aktualizacji urządzenia w ustawieniach połączenia Wi-Fi).

6. Podsumowanie:
Problem z czerwonym odcieniem w trybie ciemnym Dotyczy produktów: Redmi Note 10 Pro, których dotyczy problem: V12.5.1.0.RKFMIXM Status: Badanie Proszę zwrócić uwagę na tę kolumnę, aby uzyskać więcej postępów. W przypadku zmian w szczegółach prosimy o zapoznanie się z ostateczną treścią tego postu. Dziękuję za Twoje wsparcie.

2021-07-08 14:54:59
Favorites11 RateRate

Mi Gaming Team

mini21 | from app

Vergi - mógłbyś zmienić kolor na biały?<br>
Na czarnym tle słabo strasznie widać
2021-07-08 15:46:17

Mi Gaming Team

mini21 | from app

To o czym piszesz to jak rozumiem projekt Pionier Grup o którym pisałem <br>
https://c.mi.com/thread-3742256-1-0.html
Czyli jednak wzięli się do roboty...
2021-07-08 15:50:51

Mi Tech Team

DinoMi | from app

Niestety w apce prawie nic nie widać. litery 90% czerni na czarnym tle
2021-07-08 17:15:32

Pro Bunny

kerim555 | from app

dokładnie, czarne tło nie siada...  ciężko czytać
2021-07-08 17:22:36

Master Bunny

PanMaruda | from app

Eee serio zwykłe poprawianie błędów czyli coś co powinno być NORMALNĄ RZECZĄ będzie teraz tak nagłaśniane? Hehe, to super reklama dla Xiaomi że tak dba o użytkowników. Jak ujednolicą wersję Europejską z Chińską to wtedy uwierzę, że biorą pod uwagę użytkowników.
2021-07-08 21:03:56

Rookie Bunny

K3rys | from app

Ciekawe. Według tego co tu napisano to mi note 10 ma już miui 12.5. Czy ja czegoś może nie zauważam bo ja tej aktualizacji nie miałem.
2021-07-08 23:36:37

Advanced Bunny

Marco Kendi | from app

Szkoda, że pomimo wielu wątków na XDA nadal w Redmi Note 8 Pro zawiesza się czujnik jasności. Ten problem jest niezauważalny dla Xiaomi. Reset telefonu pomaga ale jest to irytujące.
2021-07-08 23:37:09

Rookie Bunny

6278957615 | from app

2021-07-08 23:37:22
Problem z zawiechą jest też w redmi note 7 :// szkoda że nie naprawili
2021-07-08 23:37:44

Pro Bunny

AntyHaker | from app

Meh, czyli zacznie się festiwal pobożnych życzeń i spamu nierozgarniętych użytkowników. To jest coś, czego raczej nie chcą doświadczyć, lecz będą musieli :)
2021-07-08 23:40:25
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Vergiliusz

Moderator

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
Throw Back with Mi 2018
Wymyślamy ksywkę
Wielkanoc z Mi
20k użytkowników!