In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Zaprojektuj smartfon idealny i zawalcz o nagrodę!

2021-07-06 21:17:12
16593 41
Witajcie, Mi Fani!

Mi Tech rusza dla Was z nowym konkursem. Będziecie musieli wykazać się kreatywnością i wiedzą. Współcześnie smartfon jest nie tylko urządzeniem, które pozwala nam połączyć się ze światem. Jest to kamera, którą mamy zawsze pod ręką albo może być to również centrum rozrywki czy pracy.

Wyobraźcie sobie smartfon idealny. Jakie może posiadać funkcje? Jak powinien wyglądać? Jakich parametrów najbardziej potrzebujecie i powinny być zawarte w smartfonie marzeń?
Waszym zadaniem jest zaprojektować telefon w formie wizualnej oraz opisowej. Opisy mogą odbiegać od rzeczywistości i realności - chodzi o waszą kreatywność! Będziemy oceniać propozycje pod względem kilku kluczowych kryteriów:

kreatywność i zachęcająca forma opisu (w tym także ortografia); różnorodność i funkcjonalność przedstawionego urządzenia - uwolnij duszę artysty i przedstaw rozwiązania w smartfonie w poetycki sposób!

uzasadnienie, dlaczego według Was taki smartfon zasługuje na miano idealnego

estetyka wizualizacji (obraz wymarzonego smartfona stworzony w dowolny sposób - zdjęcie rysunku na papierze, na komputerze, w programie do wizualizacji 3D, graficznym - wrzucacie w komentarzu z opisem).

Każdy z członków Mi Tech przyzna za każde kryterium od 1 do 5 punktów. Jeżeli dwaj użytkownicy otrzymają jednakową ilość punktów, ostateczna decyzja należy do administratora Mi Community.

Najlepsza propozycja zostanie nagrodzona smartfonem Mi 11 lite (6 GB + 128 GB, bez wsparcia dla 5G). Dodatkowo Mi Tech wybierze kilka wyróżnionych prac, których autorzy otrzymają drobny upominek w postaci najnowszych naklejek naszego teamu. Rozpoczęcie konkursu we wtorek 6.07.2021 o god. 17:00, a propozycje przesyłacie do 31.07.2021 do końca dnia, w linku do waszego wątku pod TYM WĄTKIEM konkursowym.

Jak przedstawić idealny smartfon? Podpowiadamy na przykładzie Mi 11 Lite.

Mi 11 Lite. Smartfon w Twoim stylu!

Mówią, że Mi 11 Lite jest smartfonem w Twoim stylu. Tak mówi też Iga Świątek, Ambasadorka Xiaomi. I trzeba przyznać, że ma powody! Wyposażony w 6 GB RAM i 128 GB ROM. Napędzany procesorem Snapdragon 732G, który zapewnia wysoką płynność i szybkość działania. Ale Mi 11 Lite wyróżnia się także swoim designem. Lekka, smukła i symetryczna obudowa wprawia w zachwyt. Sprawia, że smartfon jest wręcz idealnie zgrabny i świetnie leży w dłoni! Zaokrąglone krawędzie okalają ekran. Wykorzystuje on technologię AMOLED. Efekt? Mi 11 Lite czaruje i hipnotyzuje, gdy grasz, wyświetlasz filmy lub oglądasz fotografie. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, różowym oraz niebieskim przechodzącym w błękit. Który odpowiada Twojemu stylowi?

Specyfikacja:

Procesor: Qualcomm® Snapdragon™ 732G (8 × Kryo™ 470, taktowanie do 2.3 GHz)
Układ graficzny: Adreno™ 618
Pamięć: 6 GB RAM   128 GB ROM
Wyświetlacz: przekątna 6,55”, technologia AMOLED DotDisplay
Częstotliwość odświeżania: 90 Hz
Tylny aparat: główny obiektyw (64 MP, ƒ/1,79), obiektyw umożliwiający ultraszerokokątne zdjęcia (8 MP, 119° FOV, f/2,40), obiektyw do zdjęć w makroskali (5 MP)
Przedni aparat:  obiektyw do selfie (16 MP, f/2.45)
Funkcje aparatu tylnego: 8 kinowych filtrów, Fotografia poklatkowa, Tryb nocny, Upiększanie SI, Zdjęcia seryjne
Funkcje aparatu przedniego: Fotografia poklatkowa, Upiększanie SI, Odblokowywanie twarzą, Zdjęcia seryjne
Nawigacja: GPS, GLONASS, Galileo
Złącza:  USB Typ-C - 1 szt
Dual SIM: obsługa dwóch kart SIM
System operacyjny: MIUI 12, Android 11
Pojemność baterii: 4250 mAh
Szybkie ładowanie: Przewodowe 33 W
Szerokość: 75,73 mm
Wysokość: 160,53 mm
Grubość: 6,81 mm
Waga: 157g
Szerokość ramek: 1,88 mm
Czytnik linii papilarnych: zlokalizowany na krawędzi smartfonu

Jeśli potrzebujecie dodatkowych inspiracji i podpowiedzi, jak powinien wyglądać pełnokrwisty opis Waszego idealnego smartfonu, odsyłamy do przykładowych stron z Mi 11 Lite na mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl

Regulamin konkursu pod linkiem: https://c.mi.com/thread-3768291-1-0.html
Powodzenia!

2021-07-06 21:17:12
Favorites47 RateRate

Mi Tech Team

Matiox | from app

Czekamy na wasze pomysły ;)
2021-07-06 21:26:27

Rookie Bunny

Kubeson2 | from app

Matiox
Czekamy na wasze pomysły ;)

a gdzie jest link czy coś takiego do konkursu???
2021-07-07 00:59:50

Semi Pro Bunny

1719528360 | from app

To proszę o link do konkursu pozdrawiam
2021-07-07 01:08:13

Admin

_doMIno_ | from app

Kubeson2
a gdzie jest link czy coś takiego do konkursu???

To jest wątek konkursowy. Swój projekt publikujesz jako oddzielny wątek, a link do niego dodajesz tutaj jako komentarz do niniejszego wątku konkursowego
2021-07-07 03:27:06

Admin

_doMIno_ | from app

1719528360
To proszę o link do konkursu pozdrawiam

To jest wątek konkursowy :))
2021-07-07 03:27:36

Advanced Bunny

Metju_h | from app

ciekawe. Wiem czego chcę, ale jak to opisać.
2021-07-07 04:00:10

Rookie Bunny

MarioWlkp | from app

Ciekawy pomysł.
2021-07-07 06:03:12
xD
2021-07-07 06:25:31
Invalid floor, the posts have been deleted #9

Rookie Bunny

6278957615 | from app

czas, w którym telefon. Był narzędziem do prowadzenia rozmów, minął bezpowrotnie. <br>
Nastąpiła era zdobywania Kosmosu.. <br>
Wielkie Finansjery, w dziedzinie telefonii komórkowej. Prześcigają się  wzajemnie w zdobywaniu rynku oraz klienta<br>
Prezentowane na Targach wyroby. <br>
To prawdziwe cuda technologii, inżynierii i mechatroniki. <br>
Wszystkie można sklasyfikować:<br>
od  tzw. niezbędniki ; które znakomicie pełnią rolę robotów. <br>
w dziedzinie  minimalistyki<br>
pełniąc rolę mikrorobocików, <br>
przemieszczających się w  układach: krwionośnym i limfatycznych człowieka. <br>
stawiają pierwsze kroki w walce o nasze życie. Dzisiejszy telefon komórkowy to przenośny komputer. Posiadający potężną moc moc w zakresie : gromadzenia,  rozwijania i przesyłania danych.  Jako jedno z największych osiągnięć Ludzkości. <br>
Wpisując się na stałe we wszystkich gałęziach gospodarki<br>
Ludzkiego  Łańcucha DNA. <br>
POZDRAWIAM<br>
2021-07-08 04:51:15
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

styliana

Moderator

• Followers

2451

• Threads

82