In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Co słychać w świecie Xiaomi i Mi Community? Oto wydarzenia ostatniego tygodnia!

2021-07-05 20:16:57
3443 17
Mili,

kto już na wakacjach, a kto dopiero przed, ale myślami na plaży, nad jeziorem albo w górach? W jednym i w drugim przypadku trudniej o koncentrację, można przegapić ciekawsze wątki. Dlatego - tradycyjnie - spieszymy z podsumowaniem tematów i wydarzeń, które warto odnotować i zapamiętać!

ŚWIAT SMARTFONÓW

Wszystko, co chcesz wiedzieć o Mi 11 Ultra
Mi 11 Ultra rozpala serca i umysły. I nie tylko za sprawą ceny, która jest kosmiczna, ale też ze względu na możliwości. Żeby nie być gołosłownym, odeśle Was do czterech wątków. Przygotowane przez Vergiliusza i Dianę z Mi Foto Team. Vergiliusz testuje baterię, dzieli się swoją opinią na temat wyglądu. Swoją uwagę koncentruje także na tylnym aparacie. Z kolei Diana już całościowych testach przygotowała podsumowanie. Co uznała za walory, a gdzie dopatrzyła się niedociągłości, o ile faktycznie są? Odpowiedzi tutaj, tutaj, tutaj i tutaj. Ale to nie wszystko. Vergiliusz nosi się z zamiarem, by Mi 11 Ultra utopić! Przeżyje?

Mucha nie siada, czyli co potrafi RN10 Pro
Redmi Note 10 Pro na polskim rynku dostępny jest od kwietnia. Najmocniejszy model najnowszej serii RN wyróżnia m.in. ekran AMOLED oraz poczwórny aparat, w tym obiektyw odpowiedzialny za zdjęcia w makroskali. I nie jest to czcze gadanie! Zapraszam do wątku Broda79 z Mi Foto Team. Sfotografował ....muchę. Jest brunatna, obrzydliwa, odstraszająca, ale w powiększeniu wygląda przepięknie. Nie wierzycie? Tylko spójrzcie, o tutaj. Podobne emocje wywołuje tarantula. Również w obiektywie Redmi Note 10 Pro. Wątek, którego autorem jest MATEUSZ16, dostępny jest tu.

Co wybierasz? Mi 11 czy Mi 11i? A może Mi 11 Lite?
Przypomnijmy: Mi 11 kosztuje więcej, a Mi 11i mniej niż 3 tys. zł. Czy różnica wysokości 500 zł -700 zł przekłada się na jakość zdjęć? Nie mnie oceniać. Opinię o Mi 11 możecie wyrobić sobie, oglądając -tutaj - zdjęcia wykonane przez Krzysztof5791 z Mi Sports Team. Kontrargumentów za Mi 11i dostarcza Sincz. Wątek tutaj. Ale może lepszym wyborem będzie Mi 11 Lite? Smartfon - w zależności od konfiguracji - kosztuje 1500 zł - 2000 zł. Aparat przetestował Broda79. Efekty? Tutaj.

EKOSYSTEM

Oddychamy pełną piersią
Kto myśli już o jesieni? Pytanie niczym przekleństwo! Przecież dopiero wakacje! Ale warto myśleć i planować z wyprzedzeniem. Jesienią nad miastami znów może zawisnąć smog. Jeśli chcecie podnieść komfort i jakość powietrza przynajmniej w domu, dobrym wyborem może być oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 3H. Jak wygląda? Jak się sprawuje? Jakie są pierwsze wrażenia? Odsyłam do wątku Diany z Mi Foto Team. Dostępny tutaj.

Jaka jest wilgotność powietrza?
Oryginalna nazwa nie jest łatwa do zapamiętania - Mi Temperature Humidity Monitor 2. Ale warto zakodować - ten czujnik Xiaomi do monitorowania nie tylko temperatury, ale też wilgotności powietrza będzie dobrym wyborem. Bo to, jak śpimy i jak czujemy się za dnia, w dużym stopniu zależy od wspomnianej wilgotności. Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji, odsyłam do wątku Johnny'79.

Opaska na szóstkę?Jednym z najchętniej wybieranych produktów Xiaomi w ostatnich czasie jest opaska Mi Band 6. W jednym miejscu zebrałem kilka wątków Mi Fanów, którzy mają już MB6. Wątek dostępnytutaj. A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, jak dziś oceniają swój wybór, to odsyłam Was do wątków m.in. DJ Matjas, Hubix17 oraz Dylan91.

PROMOCJE I KONKURSY

Turniej PUBG
Najpierw będą rozgrywki lokalne. Kilkuosobowe zespoły walczą ze sobą w jednym czasie. Najlepszy zespół weźmie udział w globalnym turnieju. Tam zmierzy się z zespołami z Europy Zachodniej i Azji. Gotowi? Zespoły stworzone? Kciuki rozgrzane, a Celowniki nastawione? Świetnie! O turnieju PUBG i zasadach przeczytacie w wątku dostępnym tutaj. Spieszcie się. Lokalne eliminacje tuż tuż.

O krok przed Tobą! Trwa runda 5.
Dzisiaj rusza piąta i przedostatnia runda. Do zdobycia 100 voucherów o wartości 219 zł, ale do zgarnięcia jest też główna nagroda: elektryczna hulajnoga albo oczyszczacz powietrza i odkurzacz. Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Po pierwsze, chodzić. Po drugie, odpowiedzieć na proste pytanie. Po trzecie, przygotować receptę na zdrowe życie przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia Xiaomi. Odsyłam do wątku, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje.

Mi Foto Zabawy. W Twoim stylu!
Lubicie fotografować? Mi Foto Team przygotował dla Was drugą edycję Mi Foto Zabaw. W skrócie: są 22 tematy, wybieracie 10., za realizację każdego wybranego tematu dostajecie punkt(y). Najwięcej punktów otrzymujecie za temat W Twoim stylu. Proste? Proste! Więcej informacji o foto-zabawie znajdziecie w wątku konkursowym. Dostępny tutaj.

ADMINISTRACJA

Xiaomi Przystań w Międzyzdrojach
Jeśli wybieracie się nad Bałtyk, wpadnijcie do Xiaomi Przystań. Będzie przemieszczać się wzdłuż wybrzeża. Teraz zakotwiczyła w Międzyzdrojach, a w drugiej połowie lipca zawita do Kołobrzegu. W Przystani moc atrakcji, ale też promocje na wybrane smartfony i ekosystemowe urządzenia. Po szczegóły odsyłam do wątku przyborta. Dowiecie się, co i ile kosztuje w Przystani.

Zlot Mi Fanów we Władysławowie
W drugiej połowie sierpnia Xiaomi Przystań przybije do Władysławowa, gdzie planujemy pierwsze, popandemiczne spotkanie Mi Fanów. Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia, a więc w sobotę. Jeśli macie pomysły na spędzenie tego czasu, dzielcie się swoimi sugestiami, o tutaj.  

_doMIno_

2021-07-05 20:16:57
Favorites17 RateRate

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Kolejne podsumowanie ląduje w ulubionych :-)
2021-07-05 20:19:31

Mi Foto Team

Broda79 | from app

kciuk
2021-07-05 20:22:08

Master Bunny

Sugi Surya | from MI MAX 2

приємна нитка, дякую за обмін
2021-07-05 20:29:05

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

Fajne podsumowanie, jest moc :)