In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

chrystian514
Nie zrozumie ten co nie zmienia zdania co 5 minut :D<br>
Dzisiaj marzy mi się jedno, ale kto wie co będzie jutro... ^^

kwestia co Ci się przyda w danej chwili. Jeśli masz robić porządki to odkurzacz, jeśli przy okazji czyste powietrze to w zestawie jest oczyszczacz. A jeśli masz pojechać na zakupy lub do znajomych to hulajnoga elektryczna :)
2021-07-05 17:34:32

Rookie Bunny

Raczi | from app

chrystian514
Nie zrozumie ten co nie zmienia zdania co 5 minut :D<br>
Dzisiaj marzy mi się jedno, ale kto wie co będzie jutro... ^^

Hulajnoga wygląda świetnie, nie miałem okazji się jeszcze taką przejechać, ale musi to bym super sprawa :D
2021-07-05 17:40:40
Powodzenia wszystkim w nowej rundzie! :)
2021-07-05 17:41:28
Dioer1993

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

to już piąta runda :) działamy i dokładamy :)
2021-07-05 17:44:19

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

_doMIno_
Walka o główną nagrodę nie jest zarezerwowana dla tych, którzy wygrali voucher. Zeby mieć szansę na gł nagrodę, trzeba prawidłowo zaliczyć 3 rundy.

ok bo miałem zagwostkę z tym. Już rozumie. Dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam
2021-07-05 17:45:33
Zaczynajmy więc kolejną rundę.

Wybór pomiędzy obiema nagrodami jest bardzo, bardzo trudny. Obie są świetne i na pewno warto je mieć w swojej kolekcji sprzętu Xiaomi :) Z jednej strony hulajnoga dla dobrej zabawy i szybszego przemieszczania się w zatłoczonym mieście, a z drugiej czysty dom i świeże powietrze. Po wielkiej bitwie z myślami :) z niewielką, a nawet minimalną przewagą wygrywa odkurzacz + oczyszczacz powietrza z powodu obecności w domu futrzastego pupila czyli mojego super pieseła :) i wszechobecnej sierści na podłogach i nie tylko :( Dzięki takiemu zestawowi utrzymanie porządku w domu stałoby się dużo łatwiejsze.
Tak więc, zestaw Mi Air Purifier Pro + Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 to mój wybór.
2021-07-05 17:47:57

Advanced Bunny

Adam - Rybnik | from app

Odpowiedź na pytanie:
.

Jeśli bym miał wybrać miedzy hulajnogą a oczyszczaczem powietrza i odkurzaczem, wybrałbym hulajnogę (Mi Electric Scooter Pro 2), gdyż już jestem posiadaczem oczyszczacza  powietrza (Mi Air Purifier 3H) i przymierzam się do zakupu odkurzacza (Mi Handheld Vacuum Cleaner Light).

Jestem mieszkańcem Rybnika, w moim mieście jest sporo dobrze rozbudowanych ścieżek rowerowych, które umożliwią mi szybką i bezpieczną podróż hulajnogą, ciągle powstają nowe ścieżki.
Z przyjemnością wykorzystywałbym hulajnogę również na ścieżkach krajoznawczych gdzie mogę podziwiać piękno przyrody.
Na co dzień służyłaby mi na szybki dojazd i powrót do i z pracy.
Dzięki jej pojemnej baterii, zapomniałbym o częstym jej ładowaniu. A pokonywane kilometry byłyby dla mnie samą przyjemnością. A dzięki szybkiemu składaniu można ją wpakować do samochodu i zabrać na wakacyjną podróż.

.

Suma kroków: 98 983
2021-07-05 17:57:44

Advanced Bunny

DundeeDan | from app

_doMIno_
Walka o główną nagrodę nie jest zarezerwowana dla tych, którzy wygrali voucher. Zeby mieć szansę na gł nagrodę, trzeba prawidłowo zaliczyć 3 rundy.

A jak się mogę dowiedzieć o tym, że którejś z rund nie zaliczyłem? <br>
Jak na razie tylko bycie nagrodzonym daje pewność, że dany tydzień kwalifikuje się do niezbędnych dla powalczenia o główną nagrodę.
2021-07-05 18:10:40
Hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter Pro 2 byłaby dla mnie lepszą nagrodą, ponieważ jestem studentem w dużym mieście. Taki sprzęt pomógłby mi szybko się przemieszać i dotrzeć w każde miejsce na czas. Zasięg 45 kilometrów na jednym ładowaniu sprawia, że nie martwiłbym się o to, że bateria wyładuje się w najmniej odpowiednim czasie.

Suma kroków: 50375
2021-07-05 18:14:28

Advanced Bunny

Ad_X | from app

_doMIno_

A skąd wiadomo, że prawidłowo zaliczyło się rundy?
2021-07-05 18:15:39
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

_doMIno_

Admin

100 MLN

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list