In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Konkursy

[Mi Poland] Konkurs! O krok przed Tobą! Zaczynamy piątą i przedostatnią rundę!

2021-07-05 15:16:20
17517 627
Mili

witamy w piątej i przedostatniej rundzie! Meta – dosłownie – o krok przed Tobą!

Runda toczy się według tych samych reguł, co ostatnia. Zaczyna się w poniedziałek (5 lipca) o godz. 12:00, a kończy w niedzielę (11 lipca) ogodz. 23:59. Do wygrania, jak zresztą w każdej rundzie, 100 voucherów o wartości 219 zł. Co trzeba zrobić? Należy wykonać 50 tys. kroków i odpowiedzieć na konkursowe pytanie:

Która z głównych nagród - i dlaczego właśnie ta - byłaby dla Ciebie lepsza: elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 czy zestaw zawierający oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro oraz odkurzacz ręczny Mi Handheld Vacuum Cleaner G10?

Jak zgarnąć główną nagrodę?

Jeśli poprawnie zaliczyliście lub z końcem tygodnia zaliczycie trzy rundy, przygotujcie i opublikujcie na Mi Community Waszą receptę na zdrowe życie przy wsparciu dowolnego urządzenia Xiaomi. Link dodajcie w komentarzu do oddzielnego wątku. Jest dostępny pod linkiem tutaj, ale też widoczny wśród rotujących banerów na głównej stronie. Czas na to macie do 18 lipca.

Jak prawidłowo pokonać rundę?

Przeczytajcie poniższe akapity uważnie. Unikniecie błędów, a voucher o wartości 219 zł nie będzie fatamorganą. Wykonujecie i rejestrujecie kroki wykorzystując do tego dowolną aplikację sportową, np. Xiaomi Wear. Z aplikacją możecie sparować opaskę lub smartwatch. Ale rejestracja kroków musi być wykonana w trybie treningu: Chodzenie, Spacerowanie, Maszerowanie, Bieganie lub Bieżnia. Inne tryby nie będą uwzględniane.

Więcej o promocji Mi Watch Lite tutaj

Kroki w trybie treningu rejestrujecie od godz. 12:00 w poniedziałek do godz. 23:59 w niedzielę. Przy czym trening może trwać chwilę lub cały dzień. Po prostu włączcie rejestrację, by aplikacja w trybie treninguliczyła kroki, gdy jesteście w pracy, w domu, na spacerze. Zrzuty z aplikacji publikujecie do końca niedzieli.

Jakie dane muszą być na zrzucie z aplikacji?

Nie ma znaczenia, ile chcecie wykonać treningów: może byćjeden, a równie dobrze może być sto albo więcej. Ważne, aby suma wyniosła minimum 50 tys. kroków, a na każdym zrzucie widniały następujące dane:

- czas i data treningu
- pokonany dystans
- spalone kalorie
- i, oczywiście, liczba kroków

Jeśli aplikacja w trybie Bieganie nie liczy kroków (np. w Mi Fit), wówczas musicie zmienić tryb na np. Spacer lub przerzucić się na inną aplikację (Xiaomi Wear liczy kroki w trybie Spacer, jak i Bieganie).

Jak uniknąć dyskwalifikacji?

Nie publikujcie zrzutów, które są podsumowaniem dziennej czytygodniowej aktywności. Jeśli podsumowanie dzienne obejmuje poniedziałek,nastąpi wręcz dyskwalifikacja, bo – przypomnę – nie wolno dodawać krokówzarejestrowanych przed południem, a taki wniosek komisja wyciąga, gdy widzidzienne zestawienie.      

Jeśli chcecie mieć pewność, że runda zostanie zaliczonaprawidłowo, w komentarzach publikujcie tylko zrzut lub zrzuty z treningu wtrybie – przypomnę – Chodzenie, Maszerowanie, Spacer, Bieganie lub Bieżnia.

Również unikajcie łączenia zrzutów w jeden plik. Jest ryzyko, że dane na zrzutach będą nieczytelne. Dlatego najlepiej i najprościej będzie, jak dodacie zrzuty pojedynczo. Jeśli wszystkie nie zmieszczą się w jednym komentarzu, dodajcie w kolejnym.

Pamiętajcie o odpowiedzi

Ci, którzy uczestniczyli we wcześniejszych rundach, wiedzą, że w każdej rundzie należy nie tylko wychodzić kroki, ale też odpowiedzieć na proste pytanie. W każdej rundzie jest ono inne. W rundzie piątej jest następujące:

Która z głównychnagród - i dlaczego właśnie ta - byłaby dla Ciebie lepsza: elektrycznahulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 czy zestaw zawierający oczyszczaczpowietrza Mi Air Purifier Pro oraz odkurzacz ręczny Mi Handheld Vacuum CleanerG10?

Odpowiedź może być prostsza albo dłuższa. Na pewno musi byćciekawa i przekonująca.

Gdzie i do kiedy publikować odpowiedzi i zrzuty?

Odpowiedzi i zrzuty z krokami publikujecie w komentarzach do niniejszego wątku konkursowego. Wszystkie zrzuty musicie opublikować do końca najbliższej niedzieli. Jeśli spóźnicie się choćby sekundę, zrzuty nie zostanąuznane, a szansa na voucher i prawidłowe zaliczenie rundy przepadnie.

Stąd dobra rada! Publikujcie zrzuty po każdym treningu. Ale rozumiem tych wszystkich, którzy lubią załatwiać sprawy na ostatnią chwilę :)

Jakie są szanse na voucher?

Szanse są naprawdę spore! W pierwszych trzech rundach uczestniczyło po ok. 200 Mi Fanów. Prawdopodobieństwo wygrania wynosi więc 50 proc. Przy założeniu, oczywiście, że nie popełniacie niewymuszonych błędów : )

Jeśli chcecie się przekonać, zajrzyjcie do wątku, w którym na bieżąco aktualizujemy listą laureatów. Wielu Mi Fanów wygrało voucher dwa razy! A jeśli nie wygrali, to idą dalej! Bo nie trzeba wygrać vouchera, by zgarnąć główną nagrodę. Aby tak się stało, należy pokonać prawidłowo trzy rundy i przygotować wspomnianą receptę na zdrowe życie. Przypomnę, że do zakończenia wyzwania zostały dwie rundy: piąta, która przypada na trwający tydzień oraz ostatnia szósta.

Raz jeszczenaj ważniejsze zasady!

Piątą rundę zaczynamy w poniedziałek (5 lipca) o godz.12:00, a kończymy w najbliższą niedzielę. Do tego czasu musicie wychodzić i zarejestrować w trybie treningu - Chodzenie, Spacer, Maszerowanie, Bieganie lub Bieżnia - minimum 50 tys. kroków oraz opublikować zrzuty, które w czytelny sposób będą przedstawiać następujące dane: data i czas treningu, pokonany dystans, spalone kalorie, liczba kroków.

Rejestracja w trybie innym niż wymienione oraz podsumowania dzienne lub tygodniowe nie będą uznawane, a uwzględnienie poniedziałkowegopodsumowania będzie skutkować dyskwalifikacją. Oprócz wykonania i zarejestrowania 50 tys. kroków musicie odpowiedzieć na następujące pytanie:

Która z głównychnagród - i dlaczego właśnie ta - byłaby dla Ciebie lepsza: elektrycznahulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 czy zestaw zawierający oczyszczaczpowietrza Mi Air Purifier Pro oraz odkurzacz ręczny Mi Handheld Vacuum CleanerG10?

Natomiast link do Waszej recepty na zdrowe życie należy publikować w komentarzy do oddzielnego wątku. Dostępny tutaj.

Powodzenia!
_doMIno_

Uwaga! Regulamin konkursu, opublikowany 26 maja, zawiera trzy aktualizacje. Pierwsza z 1 czerwca br. dotyczy aplikacji rejestrujących kroki. Wg zaktualizowanego regulaminu Uczestnicy Konkursu mogą korzystać z dowolnych aplikacji, przy czym - tak jak to było w regulaminie z 26 maja - na zrzutach muszą być widoczne następujące dane: liczba kroków, pokonany dystans, kalorie, czas i data treningu. Aktualizacja to obowiązuje od pierwszej rundy. Druga aktualizacja z 14 czerwca dotyczy następujących zmian: a) można rejestrować kroki także w trybie treningu Bieżnia, b) jury nie będzie uwzględniać zrzutów z aplikacji pokazujących podsumowanie aktywności dziennych lub tygodniowych, lecz tylko zrzuty pokazujące konkretny trening. Aktualizacja ta obowiązuje od rundy 2. Trzecia aktualizacja obowiązuje od rundy 4. i dotyczy miejsca, gdzie należy publikować linki do wątków z receptą na zdrowe życie przy wsparciu dowolnego urządzenia Xiaomi dostępnego w oficialnym kanale sprzedaży. Link do wątku z receptą Uczestnik Konkursu musi dodać w komentarzu do nowoutworzonego wątku dostępnego na stronie Mi Community: https://c.mi.com/thread-3758543-1-0.html. Jednocześnie Uczestnik, który zgłosił swoją pracę konkursową według wcześniej obowiązujących zasad, nie musi przenosić linku - wątek z receptą będzie uznany i oceniony przez jury.  
2021-07-05 15:16:20
Favorites59 RateRate

Advanced Bunny

FTULTRA | from app

Więc czekamy do 12:00 i walczymy 😋
2021-07-05 15:32:21

Mi Tech Team

JacoL7513 | from app

Witam w kolejnej rundzie :-)
2021-07-05 15:42:21

Mi Gaming Team

Tomek081 | from app

mam pytanie: to określenie "zaliczenie trzech rund" jest rozumiane jako wzięcie udziału w wyzwaniu w wyzwaniu i zrobieniu wymaganego minimum 50 tyś kroków  wraz z udzieleniem odpowiedzi na postawione pytania czy tylko jest to zarezerwowane dla tych którzy zostali wyłonieni do tej 100 uczestników  którzy mają trzy kupony?
2021-07-05 15:51:30

Admin

_doMIno_ Author |

Tomek081 odpowiada, dnia 2021-07-05 09:51:30
mam pytanie: to określenie "zaliczenie trzech rund" jest rozumiane jako wzięcie udziału w wyzwaniu w wyzwaniu i zrobieniu wymaganego minimum 50 tyś kroków  wraz z udzieleniem odpowiedzi na postawione pytania czy tylko jest to zarezerwowane dla tych którzy zostali wyłonieni do tej 100 uczestników  którzy mają trzy kupony?

Walka o główną nagrodę nie jest zarezerwowana dla tych, którzy wygrali voucher. Zeby mieć szansę na gł nagrodę, trzeba prawidłowo zaliczyć 3 rundy.
2021-07-05 15:56:06

Rookie Bunny

pawryc | from app

Czyli codziennie zrzut ekranu trzeba wysłać ile kroków się zrobiło?
2021-07-05 16:05:41
Witam wszystkich w kolejnej rundzie, powodzenia! :)
2021-07-05 16:06:06
Czy odpowiedź na pytanie w tej rundzie rzutuje na to co dostaniemy jeśli faktycznie wygramy nagrodę główną? :D<br>
Inaczej pytając, czy jeśli marzy mi się nagroda A, to czy mogę opisać nagrodę B bez żadnych konsekwencji? :D
2021-07-05 16:18:38

Admin

_doMIno_ Author |

6470854812 odpowiada, dnia 2021-07-05 10:05:41
Czyli codziennie zrzut ekranu trzeba wysłać ile kroków się zrobiło?

Jak jest Tobie wygodniej. Mozesz na bieżąco, możesz wszystko na ostatnią chwilę
2021-07-05 16:19:04

Rookie Bunny

Raczi | from app

chrystian514
Czy odpowiedź na pytanie w tej rundzie rzutuje na to co dostaniemy jeśli faktycznie wygramy nagrodę główną? :D&lt;br&gt;
Inaczej pytając, czy jeśli marzy mi się nagroda A, to czy mogę opisać nagrodę B bez żadnych konsekwencji? :D

Skoro Ci się marzy nagroda A to może warto o niej napisać? xD
2021-07-05 16:33:37

Advanced Bunny

chrystian514 | from app

quoteurl=home.php?mod=space&amp;uid=6470898062Raczi/url
Skoro Ci się marzy nagroda A to może warto o niej napisać? xD/quote

Nie zrozumie ten co nie zmienia zdania co 5 minut :D&lt;br&gt;
Dzisiaj marzy mi się jedno, ale kto wie co będzie jutro... ^^

Cóż, obie nagrody są bardzo fajne, o!
2021-07-05 16:37:29
please sign in to reply.
Sign In Sign Up