In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Sports Team

[Mi Band / Mi Fit] MI Band 6 podsumowanie -czy warto a może zostańmy przy wcześniejszych wersjach

2021-07-02 23:35:38
1183 30
Witam MI Rodzinko już lata minęły od wprowadzenia pierwszego MI Banda jako wearable od Xiaomi .
Ewolucja opasek sprawiała coraz to bardziej wyrafinowane opcje w sprzęcie i jak to bywa ostatnimi czasy MI Band 6 jest tego przykładem. Obiektywnie patrząc miedzy MI Band 5 a MI Band 6 przeskoku technologicznego aż tak wielkiego nie ma, zauważymy jednak dodanie większego wyświetlacza oraz pomiar saturacji krwi . To są małe a jednak pewne zmiany które dają odświeżenie opaski oraz pchnięcie w żagle jak że ciekawej alternatywy względem konkurencyjnych opasek.

Tutaj staniemy chwilkę dłużej ponieważ zmiany nie tylko kosmetyczne,pozbawiły a może skróciły  MI Band 6 wytrzymałości baterii . Pewnym jest że użytkując w/w wearable w ciągu tygodnia z całą mocą i przekonaniem że przy użytkowaniu i treningu 2 razy dziennie ok. 14 km dziennie np.spacerując opaska wytrzymywała 5-7 dni to fakt że wszystkie ustawienia były ustawione na full (tylko jasność ekranu ustawiona 3) czy wynik zadawalający?moim skromnym zdaniem tak. Jednak zmniejszając pomiar tętna ,uprawianie sportu sporadycznie, czas działania opaski wydłużył się do 12 dni. Tak czy siak wytrzymałość MI Band 6 zależy od indywidualnych ustawień użytkownika. Nie oszukujmy się MI Band zrewolucjonizował patrzenie na sport a może więcej ,ciągły postęp technologiczny sprawia że wracamy do coraz to nowszych a zarazem udoskonalonych opasek które Xiaomi prezentuje nie bez kozery sprzedaż wearable bije ogromne liczby sprzedaży w Europie .Wiem że pewne osoby umieją zajechać każdego MI Banda w jeden dzień, wcale się nie dziwię ale chyba nie o to chodzi. Przede wszystkim opaska ma działać i w miarę prawidłowo wskazać pomiary  uprawianego sportu lub służyć jako przedłużenie telefonu(np. powiadomienia). Nie doczekaliśmy się jeszcze w żadnymMi Bandzie NFC. W MI Band 6 próżno szukać również NFC nie wiem może kiedyś zobaczymy. Pytanie które zapewne każdy sobie zadaje czy wymiana MI Band 4,5jest opłacalne ?moje zdanie użytkując MI Band 3,4,5,6 wymienił bym z pełnym przekonaniem na MI Band 6 a dlaczego ponieważ przeskok technologiczny i pomiary są znacznie dokładniejsze a przeważającą decyzją zakupu opaski byłaby pewnafunkcja (pomiar saturacji) może nie jest to sprzęt medyczny ale w dzisiejszych pandemicznych czasach  jest to pierwszy sygnał że z nami dzieje się coś złego. Oceniać MI Band 6 jest naprawdę miło a funkcjonalność  w dwóch aplikacjach Xiaomi Wear oraz MI Fit dają duże możliwości dla użytkownika jest przede wszystkim wybór który Xiaomi pozostawiło nam samym. Nie tak dawno cena opaski w promocji oscylowała w granicach 179 zł dobra cena która powinna pozostać na stałe . A wy jak oceniacie MI Band 6 ???.

Rate

Number of participants 1 Experience +10 Pack Reason

View Rating Log

2021-07-02 23:35:38
Favorites14 RateRate

Grand Master Bunny

Febron | from app

Żadnej z tych opasek nie mam. To co wygrałem(opust przy zakupie) , scedowałem na zięcia. Ma 5 i się cieszy. Poprzednią zgubił. Ja zaś cieszę się tym, że zwrócił uwagę na Xiaomi. Ma banda, ma  Redmi Note 8T, szuka dzbanka. Córka też ma Mi Banda 5.Pewnie wkrótce wejdą w nowszą generację.
2021-07-03 01:15:54

Mi Sports Team

szefo Author | from app

Febron
Żadnej z tych opasek nie mam. To co wygrałem, scedowałem na zięcia. Ma 5 i się cieszy. Poprzednią zgubił. Ja zaś cieszę się tym, że zwrócił uwagę na Xiaomi. Ma banda, ma  Redmi Note 8T, szuka dzbanka. Córka też ma Mi Banda 5.Pewnie wkrótce wejdą w nowszą generację.

O właśnie Zbyszku zwrócił uwagę ,ale na poważnie warto sobie sprawić sam dla siebie taki gadżet między innymi daje motywację do sportu choćby spacerów w doborowym towarzystwie:))
2021-07-03 01:38:21
szefo

Grand Master Bunny

Febron | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=6297705732szefo/url
O właśnie Zbyszku zwrócił uwagę ,ale na poważnie warto sobie sprawić sam dla siebie taki gadżet między innymi daje motywację do sportu choćby spacerów w doborowym towarzystwie:))/quote

Na sport, a już na pewno na doborowe towarzystwo, jestem chyba już za stary:-)
2021-07-03 01:58:01

Semi Pro Bunny

Arko82 | from app

Chyba jednak zostanę przy 4. Dawać 179 zł dla pomiaru natlenienia krwi ? No nie wiem... Jest jeszcze amazfit band 5 z tą funkcją. Obecnie zdaje się za 119 zł.
2021-07-03 02:17:11

Mi Sports Team

szefo Author | from app

Arko82
Chyba jednak zostanę przy 4. Dawać 179 zł dla pomiaru natlenienia krwi ? No nie wiem... Jest jeszcze amazfit band 5 z tą funkcją. Obecnie zdaje się za 119 zł.

Doskonale cię rozumiem :) każdy ma swoje zdanie i każdy z nas ma wybór .Dziękuję pięknie za opinię:)) pozdrawiam
2021-07-03 02:20:43
szefo

Pro Bunny

Paweł 158 | from app

miałem banda4 i przeskoczyłem na Stratosa3, przekonały mnie ekran i GPS. Myślałem i band 6 ale zostałem przy Stratosie, wygrał że względu na niezastąpiony wyświetlacz.
2021-07-03 03:08:33

Mi Sports Team

szefo Author | from app

Paweł 158
miałem banda4 i przeskoczyłem na Stratosa3, przekonały mnie ekran i GPS. Myślałem i band 6 ale zostałem przy Stratosie, wygrał że względu na niezastąpiony wyświetlacz.

Oczywiście każdy sugeruje się swoim wyborem i dobrze :))mnie osobiście przekonał MI Watch aczkolwiek MI Band 6 jest naprawdę fajny.pozdrawiam
2021-07-03 03:13:35
szefo

Mi Gaming Team

domix30 | from app

Posiadam Mi Banda 5, na razie wstrzymuje się z zakupem 6 choć najbardziej ciągnie mnie do niego pełen wyświetlacz który wygląda bardzo ładnie. Zobaczę co zaoferuje Mi Band 7 za rok :D Dzięki za ciekawe podsumowanie :)
2021-07-03 13:27:43
Zgadzam się że fajny.
2021-07-03 13:30:03
Witam i słowo zostawię.

Mi Sports Team

szefo Author | from app

domix30
Posiadam Mi Banda 5, na razie wstrzymuje się z zakupem 6 choć najbardziej ciągnie mnie do niego pełen wyświetlacz który wygląda bardzo ładnie. Zobaczę co zaoferuje Mi Band 7 za rok :D Dzięki za ciekawe podsumowanie :)

Zgadza się Mi Band 5 daje radę ale nie ma co się okłamywać wielkość wyświetlacza robi fajne wrażenie :)
2021-07-03 13:50:45
szefo
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

szefo

Mi Sports Team

• Followers

98

• Threads

109

• Replies

1397