In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Watch

[Ogłoszenie] Chcesz być fit? Jest okazja! Mi Watch Lite w promocyjnej cenie! Co jeszcze warto dobrać?

2021-07-02 18:09:08
3173 23
Mili,

dzisiaj ruszyła promocja Mi Watch Lite.

Smartwatch - w promocyjnej rekomendowanej cenie - dostępny jest za 199 zł. W kieszeni zostaje więc 50 zł. Do promocji dołączyły salony Media Expert, RTV Euro AGD i x-kom, ale przypuszczam, że już niedługo w niższej cenie Mi Watch Lite oferowany będzie także przez pozostałych autoryzowanych partnerów (Komputronik, Media Markt, Neonet), a także Mi Store, mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl.

Mi Watch Lite oferuje ekran o przekątnej 1,4". Na jednym ładowaniu bez aktywowania trybów sportowych powinien pracować nieco ponad tydzień. Smartwatch rejestruje 11 popularnych aktywności sportowych. Ma wbudowany GPS, więc do biegania lub szybkiej jazdy na rowerze jak znalazł. Nie trzeba brać smartfonu, by mieć podgląd na rzeczywiste tempo i pokonywany dystans. Podczas każdego treningu rejestrowane są także spalone kalorie i kroki. Po połączeniu z aplikacją Xiaomi Wear możemy otrzymać informację o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji, a dane eksportować do platformy Strava.  

Dodatkowo Mi Watch Lite monitoruje tętno i jakość snu. Obsługuje połączenia i powiadomienia przychodzące ze smartfonu. Umożliwia sterowanie muzyką. Przypomina, by wstać i rozruszać mięśnie. Wyróżnikiem zegarka jest też niewielka waga i design. Mi Watch Lite oferuje ponad 120 motywów, więc zegarek można dostosować do niemal każdego uniformu. Służbowego i mniej zobowiązującego. Dostępny jest w kilku kolorach: czarnym, ciemnym niebieskim, a także w kolorze zbliżonym do odcieni kości słoniowej.

Smartwatch spełnia standard 5 ATM, więc może monitorować naszą aktywność podczas pływania.

Dodatkowo do Mi Watch Lite możecie dokupić folie ochronne. W zestawie (49 zł) otrzymujecie 3 sztuki. Zabezpieczają przed zarysowaniami,  aprzy tym nie pogarszają przejrzystości ekranu. A jeśli jesteście lub chcecie być fit totalnie, dobrym wyborem powinna być także inteligentna waga Mi Smart Scale. Najtańsza kosztuje 66 zł, a najbardziej rozbudowana 129 zł.

Mi Body Composition Scale 2 monitoruje 13 parametrów m.in.: wagę ciała, BMI, wskaźnik idealnej masy ciała, wskaźnik tkanki tłuszczowej, masę kości, poziom wody w ciele, masę mięśniowa, wiek użytkownika, typ sylwetki, wskaźnik podstawowej przemiany materii, wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej oraz zawartość białka tkanki mięśniowej.

_doMIno_
2021-07-02 18:09:08
Favorites15 RateRate

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

O proszę, cena mega!
2021-07-02 18:59:19

Moderator

przybort | from app

Bardzo fajna oferta. Polecam.
2021-07-02 19:02:08

Semi Pro Bunny