In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

Invalid floor, the posts have been deleted #871
Invalid floor, the posts have been deleted #872

Rookie Bunny

spav777 | from app

Я разом з Xiaomi з 2016. Вирішив спробувати молодий бренд на ринку та зовсім не прогадав. Мій перший телефон цього бренду Xiaomi redmi note 3 pro купував ще на Banggood та він прослугував мені вірою і правдою 5 років. Нещодавно вирішив оновити гаджет, але змінювати бренд не захотів, так він мені сподобався. Взяв собі модель Poco x3 nfc 6/128 та повністю задоволений. Ще користуюсь повербанками цього бренду. Бажаю компанії і надалі тримати марку на найвищому рівні та є бажання і в майбутньому продовжити знайомство з асортиментом цікавих, корисних та функціональних гаджетів Xiaomi. Продукцію Xiaomi раджу усім.
2021-07-21 03:13:33

Rookie Bunny

igor12303 | from app

Моя історія знайомства почалася гол назад коли я собі вибирали нового телефона і нову модель а відтоді я не знав цей бред xiaomi і не був близько знаком. А коли я почав роздивлятися телефони і марки мені чомусь раптово понравился телефон xiaomi redmi note 8 pro я от цього телефона сходив Зума і мені більше ніяких телефонов не хотілося тільки ця марка і модель. А через пол года я купив цей телефон і я не пожалів, що купив такого класного телефона і мені дуже подобається і потом я купив телевізор і так я відтоді познайомився з таким брендом.
2021-07-21 03:34:38
Invalid floor, the posts have been deleted #875

Pro Bunny

jt8472 | from app

Всем здравствуйте, я уже с Xiaomi где то 2 года, получила телефон от мужа в наследство
2021-07-21 11:41:35

Pro Bunny

5493viden | from Redmi 8

Моя історія знайомства з продукцією xiaomi, розпочалася в три роки тому мені деякі друзі рекомендували Samsung але дякуючи моєму другу я купив redmi 4 дуже хороший телефон в мене онука з ним досих пір ходить і він навіть не глюче а в 2020 я собі купив redmi 8 і досих пір з ним ходжу.
2021-07-21 11:50:59

Rookie Bunny

Cobra-PS- | from Redmi 4X

Купив редмі 4х, користуюся й досі.
2021-07-21 16:03:56
я познакомился с ксиоми год назад, купившим редми 8, телефон бюджетный и шикарный, всё отлично работает, свои деньги отбивает и даже заниженно, теперь планирую покупать или же 10 про то же 11 лайт
2021-07-21 16:36:39

Rookie Bunny

Наталья Гутьяр | from Redmi Note 9 Pro

я познакомилась с xiomi в 2019 году,он очень крутой телефон )
2021-07-21 16:41:00
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Dara Zhelezniak

Mi Comm team

• Followers

1176

• Threads

97

• Replies

12

708

3 Days Check-In
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
Відгадай Мі-гаджет за його описом
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Розіграш! Відгадай Мі-гаджет за його описом.

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list