In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Recenzja] Mi monitor temperatury i wilgotności Bluetooth

2021-06-29 00:27:47
4589 18
Małymi krokami do inteligentnego domu z gadżetami od Xiaomi.

Najpierw przetestowałem czujnik temperatury i wilgotności.

W niewielkim opakowaniu znajduje się urządzenie dzięki któremu będę mógł na telefonie monitorować wskazanie temperatury i wilgotności.

Potrzebna jest bateria CR2032

Aby odczytać na telefonie wskazanie, potrzebna jest aplikacja Mi Home

Do aplikacji możemy dodać wszystko co oferuje Xiaomi w łączności po Bluetooth.

Czujnik ma działać rok na jednej baterii, wskazanie w aplikacji mamy w sytuacji gdy nasz telefon ma łączność po Bluetooth z urządzeniem.

Nie jest to czujnik parowany do wifi, zatem w drodze do domu, jeszcze na mieście nie dowiemy się jaka temperatura w pokoju.

Jak wygląda i jak używać jest pokazane na filmie:
https://youtu.be/z7tDjG_RdSQ
2021-06-29 00:27:47
Favorites5 RateRate

Pro Bunny

$alvador | from app

Przydałby się jeszcze taki czujnik ale zewnętrzny.
2021-06-29 03:28:31

Mi Sports Team

Aegisson | from app

stacja pogodowa to by było ... a ten czujnik pracuje z bramka.  wtedy można na żywo robić podglad
2021-06-29 03:49:52

Aegisson (Grzesiek)

Mi Tech Team

DinoMi | from app

Dowiemy się na mieście jaka temperatura i wilgotność jak dokupimy bramkę mgl03 która spina urządzenia po bluetooth (BLE) ZigBee, Gateway i Wi https://mi-store.pl/product-pol-984-Centralka-Inteligentnego-Domu-Xiaomi-Mi-Smart-Home-Hub-BLE-ZigBee-Gateway-Wi-Fi
2021-06-29 04:06:48

Grand Master Bunny

pawelt | from app

Hehe jakby co ten czujnik już od 1/5 roku mam zamontowany na balkonie i działa. Właściwie 2 jeden na szybie na słońcu drugi w cieniu. Jedynie ostatnio musiałem zmienić baterię ale wbrew pozorów nie szkodzi im śnieg i deszcz. Bramki BLE są naprawdę różne ja mam właściwie 3 w kontakcie z ładowarką, getaway 3 i taki samodzielny czujnik.
2021-06-29 13:19:09
Kiedyś się urodziłem
Kiedyś też pewnie umrę
Ale i tak stawiam na nieśmiertelność

Pro Bunny

Kiniek | from app

Mam takie dwa czujniki. Jeden okrągły w kuchni a ten kwadrat w małym pokoju. Oba sprawują się dobrze. Po półtora roku jeszcze pracują bez wymiany baterii. A czujnik okrągły bez wyświetlacza mam na oknie na zewnątrz. Niestety co kilka miesięcy trzeba wymienić baterię. Ogólnie chwale sobie te czujniki. Wszystko działa poprawnie.
2021-06-29 17:10:44

Master Bunny

1783809196 | from app

a ja mam cztery takie na BT spięte z najtańszą bramką BT
2021-06-30 04:17:46

Master Bunny

1783809196 | from app

DinoMi
Dowiemy się na mieście jaka temperatura i wilgotność jak dokupimy bramkę mgl03 która spina urządzenia po bluetooth (BLE) ZigBee, Gateway i Wi https://mi-store.pl/product-pol-984-Centralka-Inteligentnego-Domu-Xiaomi-Mi-Smart-Home-Hub-BLE-ZigBee-Gateway-Wi-Fi

A ja zostanę przy V2 + bramka BT. V2 to fajna lampka ;)
2021-06-30 04:29:26

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

Fajne urządzenie, może kiedyś Xaiomi stworzy podobne urządzenie które będzie łączyło się po wifi.
2021-06-30 17:38:53
Witam wszystkich. <br>
Korzystając z okazji, że padło nie raz hasło 'bramka', które urządzenia będą działały jako bramka zbierająca dane z czujników temp&amp;wilg? Ma znaczenie, czy to czujnik kwadratowy jak tutaj czy okrągły (mam na razie ten drugi). Wszędzie czytam o lampce, ale coś poza tym jest jeszcze do wyboru? Na razie to dla mnie czarna magia, a wystarczyloby mi, żebym mógł sparować czujniki do bramki i mieć w nie wgląd z zewnątrz :)<br>
Może ktoś poleci jakieś artykuły jak się za to zabrać?<br>
Z góry dziękuję!
2021-06-30 18:39:28
U mnie okrągły robi i za wewnętrzny i za zewnętrzny... I zero stresu.. Jak jest sparowany i w zasięgu BT to zero stresu z odczytem danych... A po wiufiu zdalnie mam czujniki z Purifiera PRO....
2021-06-30 20:34:49
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Johnny'79

Advanced Bunny

• Followers

12

• Threads

11

• Replies

36

324