In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Wskazówki] Recepty na zdrowe życie przy wsparciu urządzeń Xiaomi.

2021-06-28 15:57:35
5251 154
Mili,

konkursowe wyzwanie O krok przed Tobą, o którym możecie dowiedzieć się więcej tutaj, trwa w najlepsze. Za nami półmetek i odpowiedni moment, by przypomnieć o głównej nagrodzie: elektrycznej hulajnodze Mi Electric Scooter Pro 2 albo oczyszczaczu powietrza Mi Air Purifier Pro oferowanym razem z odkurzaczem Mi Vacuum Cleaner G10.

Zwycięzca wybierze nagrodę. Co jednak trzeba zrobić, by mieć szanse na zwycięstwo? Wyjaśniamy w trzech krokach. Po pierwsze, trzeba pokonać trzy rundy. W każdej należy odpowiedzieć na (inne) pytanie konkursowe, a także w niemal tydzień wydeptać 50 tys. kroków. Odpowiedzi oraz zrzuty z aplikacji rejestrującej kroki uczestnicy publikują w trakcie trwania rundy. Obecnie trwa runda 4. Jeśli jeszcze nie wzięliście udział w żadnej, czas najwyższy! Przedostatnia i ostatnia rozpoczną się w poniedziałek o godz. 12:00 - odpowiednio - 5 lipca i 12 lipca. Wtedy też na głównej stronie pojawią się odpowiednie wątki, gdzie w komentarzach należy publikować odpowiedzi oraz zrzuty z aplikacji rejestrującej kroki (pod uwagę brane są wyłącznie zrzuty z krokami zarejestrowanymi w wymaganych trybach treningowych, np. Spacer, Bieganie).

Po drugie, na Mi Community musicie opublikować wątek z Waszą receptą na zdrowe życie przy wsparciu dowolnego urządzenia Xiaomi, który jest dostępny w oficjalnym kanale sprzedaży w Polsce. W wątku możecie skupić się na jednym lub kilku urządzeniach. Wazne, aby Wasza recepta była ciekawa, pomysłowa, merytorycznie dobra i służyła jako poradnik dla innych Mi Fanów. Trzeci krok jest najprostszy i najszybszy. Link do Waszej recepty musicie dodać w komentarzu do niniejszego wątku. Tylko tyle i aż tyle.

Pamiętajcie, że receptę musicie opublikować jako oddzielny wątek, a link do niej dodać poniżej
najpóźniej do 18 lipca br. Wtedy kończy się konkursowe wyzwanie O krok przed Tobą. Na mi-home.pl możecie sprawdzić ofertę Xiaomi. Niech będzie inspiracją przy wypisywaniu Waszych recept!

_doMIno_

2021-06-28 15:57:35
Favorites28 RateRate

Admin

lewqos |

This post is visible only to author of the thread
2021-06-28 17:09:43

Semi Pro Bunny

pablo_ck | from app

This post is visible only to author of the thread
2021-06-28 17:16:58
Invalid floor, the posts have been deleted #3